Skocz do zawartości

Gothic 1


Gość Franek_Dolas

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gdzie się znajduje Gorn ten trzeci co go trzeba posłać na spotkanie z Diego i jeszcze jednym imienia nie pamiętam.

Jak otworzyć drzwi w starym obozie: obydwoje są w wewnętrznym kręgu jedne po prawej stronie domu Gomeza a drugie koło sklepikarza w kuźni.

Jestem już w VI rozdziale i robie sobie rozwałkę w Starym Obozie (chrząszcz pod Bramą ) i tu ... no właśnie wiesza mi się gierka. Zatrzymuje się wszystko nawet strzelający bo mnie przestają strzelać zmienia się perspektywa patrzenia w wszystko wygląda jakby patrzeć na Filmik z gry i pokazywane jest niebo z barierą gra muzyczka a kamera bardzo powoli się porusza tam i z powrotem. Dzieje się to w mniej więcej tych samych miejscach.Trudno to opisać. Aha i prawie żaden klawisz nie działa( działają tylko S i N oraz te drugie co pokazują statystyki oraz misje ) można wyjść jedynie resetem lub klawiszem do stanu wstrzymania. Gierkę przeinstalowałem. i dalej to samo.

Pomóżcie.

To jest chyba błąd enginu gry.U mnie działy się kilka razy podobne rzeczy, np. po zapisaniu moja postac odrzuciło do tyłu(parę razy wylądowywałem jakieś 600 metrów od miejsca gdzie stałem...gorzej,jeżeli stałem na skraju przepaści...auc :P )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się wydostać z wieży Xardasa?

Jest pewien śmieszny sposób. Ja to nazywam "skok życia" Musisz mie opanowaną umiejętnośc akrobatyka, stajesz na samym szczycie wieży, twarzą do jeziora i skaczesz... Po paru ładowaniach dokładnie wyczujesz gdzie skaka żeby się nie zabic... :lol: A emocje gwarantowane podczas skoku... :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien śmieszny sposób. Ja to nazywam "skok życia" Musisz mie opanowaną umiejętnośc akrobatyka, stajesz na samym szczycie wieży, twarzą do jeziora i skaczesz... Po paru ładowaniach dokładnie wyczujesz gdzie skaka żeby się nie zabic... :lol: A emocje gwarantowane podczas skoku... :shock:

Po którejś stronie na lewo są skały i tam skaczemy, zawsze zabierało mi ok. połowy życia, ale na tym etapie miałem pełno mikstur i ogólnie nie miałem co z kasą robić. Poza tym dowolnych wysokości możemy szybko i bezpiecznie się ewakuować po przemianie w krwiopijcę.

I jeszcze co do jatki w starym obozie w ostatnim rozdziale. Ktoś się pytał o Kruka: można zabić, każdego można. Aczkolwiek to Blizna ma - chyba - najpotężniejszy miecz jednoręczny w grze. Dodam, że gdy wycinałem w pień strażników miałem 33 level.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozśmieszały skoki z trzymanym krokiem w bok. Skok wtedy nie zabiera w ogóle życia i można żulić na czasie chodząc skótami. A i te podwójne expienie też jest dobre. Za takiego Gomeza można było się nieźle obłowić....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw klepiesz kolesia aż padnie mieczem albo inną bronią białą, a potem czekasz aż wstanie, powie swoje i zajmie się sobę. Chowasz broń, wyciągasz łuk, kuszę, czar i uderzasz, a wtedy dostajesz znowu exp. Nie mówiłem tego już czasem...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkich idzie zabić. Diego, Gorna Xsadrasa, Niepamiętam imion ale a Obozie na bagnie na placu przed świątynią dwóch ludzi nie idzie zabić.

Czy ktoś otwarł te drzwi o które pytałem ?? przypomnę w starym obozie obydwoje są w wewnętrznym kręgu jedne po prawej stronie domu Gomeza w takim jakby wejściu do piwnicy a drugie koło sklepikarza w kuźni. Dostałem też klucz po zabiciu Gomeza Do jakiejś skrzyni w piwnicy magnatów czy jakoś tak. Ktoś wie gdzie ta skrzynia ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie postanowiłem wpaść do Xardasa na imprezkę ale jak przemierzam sobie las w iście Czerwonokapturkowym stylu mam w trzy pupcie problemu z tymi zakichanymi orkami a jak juz stoi grupa o liczbie pańskiej 6,66 to klękajcie narody bo nie ma ch** we wsi na tych bydlaków i tu rodzi się moje pytanie czy jest jakaś skuteczna taktyka na orków aby ubić bydle w grupie czy trzeba ich odciągać:?: :roll: Aha moja postac ma 120p siły pancerz 70 i miecz strażnika świątynnego 71

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak na oko jakie powinienem mieć staty żeby ubić spokojnie gromadkę tych wesołków o liczbie mniej wiecej sztuk 5 :?: :twisted:

To tak prawde mówiąc nie zależy od twoich statystyk. Najlepiej na orki wybrać się z kuszą od Blizny i jego mieczem. Przy odrobinie umiejętności można go zabić zaraz po dostaniu się do środka zameczku. Ja Bliznę klepałem przeważnie kuszą od Szakala, a jego też tam jakąś kuszą. Tak w ogóle, to uważam, że kusza jest na początku na orki naj!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak na oko jakie powinienem mieć staty żeby ubić spokojnie gromadkę tych wesołków o liczbie mniej wiecej sztuk 5 :?: :twisted:

To tak prawde mówiąc nie zależy od twoich statystyk. Najlepiej na orki wybrać się z kuszą od Blizny i jego mieczem. Przy odrobinie umiejętności można go zabić zaraz po dostaniu się do środka zameczku. Ja Bliznę klepałem przeważnie kuszą od Szakala, a jego też tam jakąś kuszą. Tak w ogóle, to uważam, że kusza jest na początku na orki naj!

A czy np. kusza Blizny różni się czymś od od kuszy Szakala? bo mam tą kusze ale zakupioną a nie zdobytą drogą krwi i miecza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...