Skocz do zawartości

Gothic 1


Gość Franek_Dolas

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Hmm, a moim zdaniem powinieneś sięwstrzymać z formatem. Spróbuj wyłączyć wsyzstkie programy działajace w tle, jak antywirusy, Win. Messenger itp. Wszystko co sie da po prostu. To może pomóc. Format to powinna być ostateczna decyzja, kiedy wszystkie możliwe rozwiązania zawodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a moim zdaniem powinieneś sięwstrzymać z formatem. Spróbuj wyłączyć wsyzstkie programy działajace w tle, jak antywirusy, Win. Messenger itp. Wszystko co sie da po prostu. To może pomóc. Format to powinna być ostateczna decyzja, kiedy wszystkie możliwe rozwiązania zawodzą.

Wyłączenie antywirusów raczej w niczym nie pomoże, bo G2 nie jest grą online, a więc takie programy raczej grze nie przeszkadzają(odezwał się ten co ma neta od kilku lat i żadnego antywira :P).

Zresztą, jak sam garou wspomina -ma "świeżutki sprzęcior", a więc foratowanie chyba mu w niczym nie przeszkodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hmm, a moim zdaniem powinieneś sięwstrzymać z formatem. Spróbuj wyłączyć wsyzstkie programy działajace w tle, jak antywirusy, Win. Messenger itp. Wszystko co sie da po prostu. To może pomóc. Format to powinna być ostateczna decyzja, kiedy wszystkie możliwe rozwiązania zawodzą"

to by miało sens gdyby garou mial mało ramu i system by nie wyrabiał - no ale w takiej sytuacji...

Garou - Format :C ;) powinno pomóc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Co Co?? jak coś co broni kompa przed syfem z INTERNETU blokowało program z CD-ka?? ...

yyy...no ten tego , ale format i tak warto kontrolnie zrobić ;D

Aaa ,jestem ciekaw jednej rzeczy - thorus przy wejściu mówi że wpuści nas go gomeza po tym jak damy mu 1000 brył rudek ;) i co , dajecie sobie spokój czy mozolnie zbieracie??

ja od razu mówie ..

1.Inwestujemy w złodziejstwo

2.Płacimy a następnie okradamy kufry koło kowala ;) zwraca sie!!!

;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa ,jestem ciekaw jednej rzeczy - thorus przy wejściu mówi że wpuści nas go gomeza po tym jak damy mu 1000 brył rudek ;) i co , dajecie sobie spokój czy mozolnie zbieracie??

ja od razu mówie ..

1.Inwestujemy w złodziejstwo

2.Płacimy a następnie okradamy kufry koło kowala ;) zwraca sie!!!

;D

A po cóż tak komplikować sprawę?

Lepiej po prostu wyciągnąć przed bramą broń, strażnicy będą grozić "schowaj to, schowaj to!", zaś my sobie spokojnie przechodzimy do wnętrza zamku(i koniecznie chowamy broń, inaczej będzie nieprzyjemnie).

A jak już wychodzimy to stosujemy ten sam patent. :wink:

EDIT:

Luke442, może masz ten sam problem co garou- firewalle "blokują" Ci Gothica.Pamiętam,że u mnie kilka razy w czasie gry pokazywał się ten komunikat(gra się wtedy wyłączała).To raczej nie jest kwestia sterowników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po cóż tak komplikować sprawę?

Lepiej po prostu wyciągnąć przed bramą broń, strażnicy będą grozić "schowaj to, schowaj to!", zaś my sobie spokojnie przechodzimy do wnętrza zamku(i koniecznie chowamy broń, inaczej będzie nieprzyjemnie).

A jak już wychodzimy to stosujemy ten sam patent. :wink:

Tak, tak, to jest świetny sposób! :wink:

ALe na łuższą metę, chyba lepiej jednak zapłacić. A okradanie kufrów też się opłaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprubować zainstalować strasze lub nowsze stery do karty graficznej zalezy jakie stery masz i nie przejmuj sie tym co inni mówią że "... to na pewno nie wina sterwoników do karty graficznej.." itp zawsze nalezy wszytkiego prubować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ja mam taki syfny problem, że kiedy mam zamiar skopać trzeciego samana orków, to muszę 3 kamyczki w odpowiedniej kolejnoci przekręcić. No i kiedy to robię(próbowałem wszystkie kombinacje) to wyskakuję mi taka tabliczka

Can't find file ITRW_2H_ORCSTAFF_01.MRM. Ma ktoś może ten pliczek na zbyciu (aha, i zeby nie było, że mam pirata to napiszę, że płyta jest z CDA)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe, nic się nie zmieniło.

w niektórych grach jest tak że jak się źle nadpisze zapis to w późniejszej rozgrywce niektóre pliki się niw czytują, tak jak ta tabliczka, kiedyś w G1 miałem problem taki że nie mogłem wejść do wody(wpadałem w czarną dziurę :P) próbowałem wczytywać drugi trzeci raz i nic. W końcu zacząłem grać od nowaa i pomogło, wnioski wyciągnij sam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w V akcie a ty mi mówisz, abym zaczął grać od początku. To nie na moje nerwy, no bo 29 lvl piechotą nie chodzi.

Znam ten bół w pewnym momencie gierka przestała akceptować save :(

Nie ma rady jeśli coś wcześniej poszło źle to tego nie ruszysz no chyba że..

Zgrasz save i pujdziesz do kumpla przejść ten problematyczny etap.

Stosowane przy niektórych powiedzmy trochę na odczep się napisanych gierka (mulących na dobrym konfigu kompa , mających mnóstwo błędów etc etc..)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, też mieliście takiego buga... będąc w nowym obozie tuż nad chatą Gorna, nieco po prawej stronie patrząc od wejścia do obozu siedzi kilku najemników... podszedłem któregoś razu do osełki na której cały dzień jeden z najemników piłuje swoją kose i zacząłem ostrzyć broń! :wink: , z tym że wcale nie miałem żadnego ostrza!!! :D i tak szlifuje i szlifuje, podejście-odejście tak jak to sie robi przy duzej ilości broni do ostrzenia. zaglądam do plecaka i... pełno ręcznie wykonanej broni, taki hajs z tego miałem że dalszy ciąg gry nie sprawił mi problemu. pytanko moje czy spotkaliście się z tym? a jeśli nie to spróbujcie :) PZDR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w V akcie a ty mi mówisz, abym zaczął grać od początku. To nie na moje nerwy, no bo 29 lvl piechotą nie chodzi.

Znam ten bół w pewnym momencie gierka przestała akceptować save :(

Nie ma rady jeśli coś wcześniej poszło źle to tego nie ruszysz no chyba że..

Zgrasz save i pujdziesz do kumpla przejść ten problematyczny etap.

Stosowane przy niektórych powiedzmy trochę na odczep się napisanych gierka (mulących na dobrym konfigu kompa , mających mnóstwo błędów etc etc..)

Ja w Gothicu II miałem, ten sam problem poprostu zapisywałem grę a babcia wyłączyła prąd i po sejwie, ale ja byłem w II rozdzale. Gothic to b.dobra gra przejć ją jeszcze raz, albo poproś kogoś żeby ci sejwa podesłał (ale odradzam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...