Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Suchy

GunBound

Polecane posty

Masz rację. Naprawiają serwery czy cuś i grać będzie można dopiero 29 czerwca. :( W Polsce to chyba wypadnie nawet rochę wcześniej (jutro?), ze względu na strefy czasowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest :D Wreszcie działa ale chyba nie wszyscy to wiedzą bo na 38 osób w buddy nikogo niema :? . Dlatego powiadamiam was, że już można grać

EDIT:

Raz zagrałem i wszystko padło :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że można grać widziałem bo wcześniej troche pograłem, ale teraz wyskakuje mi cały czas błąd z połączeniem do gry, a i nie mogę wejść na oficjalną stronę gry :/ też tak macie czy to znowu mój net coś sie wali ??

a i jak w tej grze można zabierać po 200 życia ?? bo niektórzy tak robią w każdym uderzeniu a ja nie mogę :/ no i ostatnie pytanie - jak zmienić broń ? czy jest w kazdym pojeździe tylko 1 ???? (znaczy czy jest coś innego niż to "1 2 55" ????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jak w tej grze można zabierać po 200 życia ?? bo niektórzy tak robią w każdym uderzeniu a ja nie mogę :/

Trzbea po prostu ładnie wycelować :wink: ja mam average damage 177 i nie jest to wcale taki problem... Mój rekord to 900 damage który zadałem d`Arkowi 55 Gruba :P

no i ostatnie pytanie - jak zmienić broń ? czy jest w kazdym pojeździe tylko 1 ???? (znaczy czy jest coś innego niż to "1 2 55" ????

Nie ma innych broni niż 1 2 i 55 ale to wystarczy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nastepujący problem :

gdy się pojawia okienko z wprowadzeniem nick i hasła to wpisuje i czysci mi pole hasło jakby nie chciał go przyjąć? Pomocy!

Spoko kszaq mi też tak robi, ale czytając to co w tym okienku pisze , mozna wywnioskowac ,że naprawiają serwery. A może sprawdzają ???

Także ściągnełem grę i gram pod ksywką - Kmieciu :P. Kiedy gracie.??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee.... zdaje sie że mamy problem i chyba nie będzieli mieli avataru i złota. na stronie gunbounda pisze że

Cytat:

URGENT ANNOUNCEMENT

The Gunbound server has been hacked again!

Hackers are attacking our servers, causing a system break down and serious inconvenience to our users. After several attempts to fight off the attack, we had no choice but to shut down our system to protect our users. We are doing our best for a speedy recovery and hope to make the game available to all our loyal fans very soon. Please be patient and wait for the recovery of Gunbound. Once again Softnyx apologizes for all inconvenience caused by this attack and promise to do our best for a quick and safe recovery.

Softnyx co., Ltd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee no bez przesady. Dopiero co ściągnełem grę i teraz się dowiaduję , ze atak na stronę. Nawet ani razu nie zagrałem. Ja np. myslałem ,że jakies odświerzenie mają czy co....a tu takie coś!!!

To przynajmniej umuwmy się na jakąś rundkę w Gunbound , kiedy będzie już działać. Wiecie , ze ja noob jestem i ten teges..... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee.... zdaje sie że mamy problem i chyba nie będzieli mieli avataru i złota

Nie no, nie po to się tyle męczą żebyśmy nie mieli swoich gratów. Ja nawet słyszałem, że wynagrodzą nam tę niedogodność jakimiś avikami i złotem. Ale może to tylko plotka... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee.... zdaje sie że mamy problem i chyba nie będzieli mieli avataru i złota

Nie no, nie po to się tyle męczą żebyśmy nie mieli swoich gratów. Ja nawet słyszałem, że wynagrodzą nam tę niedogodność jakimiś avikami i złotem. Ale może to tylko plotka... :roll:

To nie są plotki :twisted: Gdy wtedy na chwilę uruchomiłem GP i złoto zaokrąglili mi w górę a ubranka były nadal na swoim miejscu :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli możecie wejść?

Bo ja włanczam po tam jak jest login to pisze versjon checkinga a na górze białe tło...dziwne

Edit : po kilku minutach czekania pojawiło się : auto-downloading failed

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macioch mam ten sam problem tylko czasami cały czas jest "version cheking"

Tak mam dokładnie to samo. Przez około 10 minut version checking , a potem w okienku błąd URl i strona ni chce się załadować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne problemy. Jak włączam grę pokazuje mi się bluescreen. System wykonał .......... nie wiem czemu to mi się pojawia. Aha jeszze opce gry nie chcą chodzić. Pokazuje mi się, że urządzenie podłączone do komputera nie działa. Ja zawsze mam pecha :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTO JEST DZIEŃ! :D

Wszyscy, którzy cierpliwie czekali na serwer otrzymują zupełnie nowe rzeczy: Balowe Ubranie i Orbitujący Księżyc (niestety te przedmioty nic nie dodają :?) oraz 30 000 golda (to już lepiej ;)).

Zalogujcie się na http://www.gunbound.net.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gun wciąż nie działa :( ciekawe czy teraz też dadzą golda za to że serwer nie działa. W ten sposób mozna sie szybko wzbogacić :D . Czy ktoś wie kiedy to sie wreszcie skończy?? Moja nazwa w gb to: Elminsterek1 jeśli ktos chce zagrać to niech da znać :)

(To mój pierwszy wpis :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w okolicach Warszawy. Grałem sobie spokojnie dzisiaj w Guna.

Po jakimś czasie mnie wywaliło, wyskoczył mi jakiś błąd. Uznałem że to tylko chwilowe, wiec zaraz wszedłem spowrotem. Gra mi sie normalnie włączyła. Włączył mi sie ekran z wybiorem serwerów. Nacisnąłem jeden i mi sie wyświetliło że nie moge na niego wejść i żebym spróbował na inny. Na innych było tak samo. Więc polazłem na ich strone i okazało sie że z Warszawy i okolic nie można wchodzić na ich serwery. Piszą że powoli będa to naprawiać. Czy może ktoś ma jakieś głębsze przecieki i wie kiedy to będzie działało?? Może teraz Warszawiacy będą mieli jakieś wynagrodzenie wzamian za czekanie :) może jakieś 100.000 :D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilidan widze ze jestes nowy na forum, wiec chce ci cos powiedziec. Staraj sie nie pisac jednego posta pod drugim tylko do napisania jakiejs nowiej informacji uzyj opcji "zmien" ktora masz nad kazdym postem ( obok opcji cytuj )

Ilidan -> Nie liczylbym na nic. Jakbys uwazniej przeczytal to dowiedzialbys sie, ze ten problem spowodowany jest przez zmiane adresu DNS i IP serwerow. Dlatego nie mozna sie polaczyc i dotyczylo to kazdego niezaleznie czy jest z Warszawy czy z Pernambuco :). I watpie, czy kazdy ktory chical sie polaczyc dostanie bonusa :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Macioch

Wszystko pięknie, nowe rzeczy są, gunBounda można właczyć tylko nei mogę wejść na żaten serwer (ciągle jestem na world list) mój kolega u siebie na kompie sprawdzał moje konto i działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cycbrilu

U mnie działa wszystko i grać można. Mój nick Cycbrilu mam 2 młotki drewniane i hełm rycerza. Jak ktoś chce grać to zapraszam na gg (zwykle jestem niewidoczny).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...