Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Suchy

GunBound

Polecane posty

Ja gram od niedawa. W tej chwili jestem an pewno slabszy niz wy. Mam kamienny mlotek iczapke SWAT yeah!!!!!!!!!!!!! :D moj nick: Phomerus. Chciałbym kilku ludziów dodać do listy Buddy, wię powiedzcie gdzie i o jakiej porze jestescie

PS: Chetnie kogos na lopatki rozloze, prosze zaczepiac mnnei na gg, jestem zawsze na niewidocznym!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od około dwóch tygodni . Teraz u mnie są ferie więc sobie pogram trochę . Narazie mam dwa młotki . Jak ktoś chce zagrać podaje nr GG : 4055832 . Mój login w grze to GiewontGWT

Twój nr GG jest widoczmy pod każdym postem jakby ktoś go szukał :wink: A umawiamy się na grę ne forum, nie przez GG. Przeczytaj regulamin. BR

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm niema słownika pod ręką? internetu niema?

tak ciężko przetłumaczyć? zresztą czy tak ciężko się domyślić?

heh tak na Polski :

Stwórz konto do gry.

czyli rejestrujesz się na stronie www.softnyx.net potem logujesz się do gry z tego samego hasła i ID.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego czegos? (że gunbound?)

rozgrywka bardzo prezypomina wormsy ,tyle że mamy własnego jednego avatara któremu kupujemy ubranka ,zbroje które zwiększają jego "skille" (taki rpg ;) ) kupujemy za zarobione pieniądze podczas gry ,za zwycięstwo ,trafienie krytyczne ,killa ,headshota ;):P .

jest parę trybów rozgrywki głównie sprowadzają się do celnego strzelania w oponentów (ew.jewelsy :D).

to co rózni od wormsów to "bronie" ,bo tu mamy pojazdy każdy posiada trzy tryby strzału ,różniące się mocą i wpływające na opożnienie .pojazdy dzielą się na typy ,które lepiej wpływają na pewien typ a na inny gorzej.

ciekawą zabawą sa róznego rodzaju eventy (mikołajkowe,walentynkowe)

aktualnie rozgrywany jest event Grand Prix podczas którego zdobywamy punkty dla naszego państwa.(Polska 17 miejsce)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhn tiss....wiec gram w gunbounda juz troche czasu z przerwami(tak wogole to siema jestem nowa na tym forum:>)

moj ranking to Metal Double Sided Axe+ :Pmoze jeszcze dojde do wyzszego poziomu zanimm mi sie to znudzi.ale jak sie gra z przerwami to nie powinno^^

ogólnie gra może wydawać się banalna,niby rozgrywka przypomina wormsy,ale jest miedzy tymi dwoma grami wiecej roznic niz sie niektorym moze wydawac:]ole!:]

acha moj nick to Aleeria

teraz jest Grand Prix wiec idzie wielu Polakow poznac(jakby to kogoś interesowalo-gry pomiedzy panstwami:>)

acha tak btw dodam ze softnyx wypuscil gre Rakion moze niektorych zainteresuje bo tematow onniej nie widze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem cale Grand Prix to chybiony pomysł :/

Mimo poprzedniego beta-turnieju nie poprawiono błędów :/

jak niemożność wyjsci z waiting room inaczej niż przez alt+f4 (ma zapobiec "dyskryminacji rangowej" ale w sumie tylko wkurza ).

Lagii maja ciągle największy wpływ na wynik rozgrywki...przez co wygrywają wytrwalsi lagerzy :roll:

Przynajmniej to szczęscie że serwery GP są avataroff :)

A jeśli miałbym zapraszać beginerów to teraz :D na stronie softnyx.net jet prosta minigierka flashowa za którą dostajemy super nagrody (friko^^) 111k golda (naprawde duuuzo) + avatarki (co prawda cieniuskie) i power user na tydzien (yap!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunbound , świetna gierka, bardzo fajnie się gra , serdecznie polecam. A odnośnie ich innych gier , ściągnąłem kart n' crazy ... pogramy zobaczymy i zedytujemy :P

@edit Świetna gierka ten kart n' crazy coś w stylu Toon Cara , ale bardziej rozwinięte. POLECAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...