Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matidop

Komputer do grania za 3000 zl + klawiatura i głośniki...

Polecane posty

Witam.

Potrzebuję komputer na gwiazdkę który będzie służył do grania.Ten co mam oddaje siostrze młodszej z racji takiej że gra tylko w The Sims 2... :)

Dla mnie komputer jest głównie i wył. do gier,muzyki oraz internetu.

-Musi mieć czytnik kart pamięci wiadomo microSD,miniSD oraz SD

-Szybką nagrywarkę

-Nie psuć się :)

-Być energooszczędny bo rachunki czasami załamują...:)

-Fajnie wyglądać akurat chodzi mi o obudowę...

-Głośniki myślałem coś o 5.1...Creative

-Klawiatura ergonomiczna...

-Gry nie mogą się zacinać...

Cena to ok. 3000-3300zł :)

Widziałem zestawy na październik ale jakoś mi nie pasują... :/

Monitor jaki posiadam to Benq G2020HDA podaje ponieważ grafika się liczy prócz monitora... :)

Chciałbym zagrać w Operation Flashpoint na Full detalach oraz w np. Crysis,Race Driver Grid,Assasin`s Creed,Risen,NFS:SHift,Quantum of Solice...i dużo innych które są z 2009 jak i te które będą na gwiazdkę premierą...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom chodzi o to, żebyś na początku grudnia się odezwał, bo teraz nie wiemy jakie beda ceny ;]

Wiemy - wyższe, jak co roku. Listopad-grudzień to najgorsze miesiące na kupowanie sprzętu - ceny idą w górę, bo sprzedawcy liczą na spore zyski. W związku ze Świętami ludzie masowo kupują prezenty, co jest bezwzględnie wykorzystywane.

Kupujesz albo teraz, albo w styczniu/lutym, kiedy Świąteczne Szaleństwo wygaśnie. Tak jest co roku niestety...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor : Intel Core i5 750 - 725 zł

Chłodzenie Procesora : AC Freezer Xtreme Rev. 2 - 135 zł

Płyta Główna : Gigabyte P55-UD3R - 469 zł

RAM : GoodRam 2x2GB 1600MHZ - 300 zł

Karta Graficzna : Radeon HD5850 1024MB DDR5 - 1049zł

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 600W - 349 zł

HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F3 - 179 zł

Napęd : Samsung SH-223B SATA - 95 zł

RAZEM : 3301 zł

@Gi3r3k, nie koniecznie... na takim allegro w okresie świąt ceny są niższe...

Jak zwykle zapomniałem o budzie... obetnij za chłodzenie i weź jakiegoś Asusa TA-8Hx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko...to w takim razie teraz kupuje bo teraz muszę mieć kompa prócz laptopa...:/ Bo laptop jest bardziej do filmów...:)

EDIT

Strasznie droga ta karta...:/ A gdzie taki zestaw znalazłeś??

Buda spokojnie kosztuje jakieś ja wiem z 100zł to spokojnie...akurat...chłodzenie zostaje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje takie coś:

Procesor AMD Phenom II x4 945 AM3 125W BOX 555 zł

Płyta główna Asus M4A79XTD EVO AMD 790X Socket AM3 372 zł

Ram OCz DDR3 4GB (2x2GB) 1600MHz CL7 Platinium AMD Edition 450 zł

Nagrywarka LG GH22NS40 OEM 95 zł

Grafika Sapphire Radeon HD5850 1GB DDR5 256bit PCI-E (21162-00-50R) 1050 zł

Dysk twardy Samsung SpinPoint F3 500GB 16MB 7200rpm SATA2 3,5cala 175z ł

Zasilacz Corsair VX550 550W 300 zł (5 lat gwarancji)

Obudowa Cooler Master RC-690-KWN1-GP-GR Special Edition - GREEN 360 zł

Głośniki Genius Sp-Hf2000X 180zł

Czytnik kart pamięci Samsung SFD-321F/T4XB czarny 18 zł

Całość 3200 zł

do tego jakąś klawiaturę i myszke

Do tego polecam(W miarę możliwości finansowych)

Windows 7 Home Premium BOX 720zł

Zainstalować wersje 64bit

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już Windows 7 oryginalny...:) kupiony ale jeszcze nie ma go w domu...:)

Klawiatura Everglide T-1000 podoba mi się nawet...ja myślałem o Logitech G15 czy jakoś tak ale jest za droga :/

Głośniki są bardzo dobre i fajnie wyglądają te Logitech X-530...:). Myszkę mam z podkładką od Razera i nie zamierzam zmieniać...

2 zestaw od Pajak580

wygląda na fajny i wystarczający...tylko klawiatura ani system nie będzie w cenie...a może teraz coś z Windows XP/7 zainstalowanym już...nie musi być składany... :)

EDIT@UP

Co myślicie o TYM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gi3r3k, nie koniecznie... na takim allegro w okresie świąt ceny są niższe...

Zawsze na święta jest większy ruch, więc sklepy i producenci chcąc odbić sobie cięcia w 3 poprzednich kwartałach, podwyższają ceny. A nawet, jeśli na Allegro będzie taniej, to nie jest to raczej odpowiednie miejsce do kupienia komputera. Moim zdaniem lepiej kupić wszystko w jednym, porządnym i zaufanym sklepie.

Zestaw proponowany przez Pająka jest dobry, zmieniłbym ewentualnie pamięci (na tańsze A-Daty) i obudowę. Zostanie więcej na głośniki, wszystko zależy co jest dla Ciebie priorytetem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam złożyłem - ceny z esc.pl, droga karta ale warta swojej ceny - starczy ci na dluuuugo

Nieładnie...

Procesor : Intel Core i5 750 - 725 zł

Chłodzenie Procesora : AC Freezer Xtreme Rev. 2 - 135 zł

Płyta Główna : Gigabyte P55-UD3R - 469 zł

RAM : GoodRam 2x2GB 1600MHZ - 300 zł

Karta Graficzna : XFX Radeon HD4890 1GB - 669 zł

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 600W - 349 zł

HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F3 - 179 zł

Napęd : Samsung SH-223B SATA - 95 zł

RAZEM : 2921 zł

Zmieniłeś tylko kartę w tym zestawie... Gdybyś napisał, że to zmodyfikowany zestaw Miguela707, to byłoby OK.

Co do allegro - porównaj sobie ceny ze sklepami... Jest drożej (nie licząc sprzedawców typu irmch, czy ENTER, którzy nie płacą podatków, bo są zarejestrowani na Cyprze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gi3rku, była już u nas na forum osoba, która podawała zestawy Miguela i innych przypisując je sobie (tak rozumiem wklejenie takiego zestawu do swojego posta bez żadnej dodatkowej informacji). U ENTERA czy irmcha można kupić taniej, ale jak coś nie wyjdzie, to na zwrot towaru/pieniędzy nie ma co liczyć.

@matidop

Instalacja Windows 7 jest bardzo prosta :). Jeśli jesteś aż takim leniem, to musisz kupić system tam, gdzie resztę części i poprosić o instalację systemu.

Poprawione :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione, sry po tylu odpowiedziach do tego tematu zapomnialem ze to od Miquela ;]

Następnym razem lepiej pamiętaj o takich rzeczach. Miguel włożył jednak trochę pracy, by te poradniki napisać i należy to docenić. Jak jeszcze raz zobaczę tego typu motyw, to może się to dla kogoś źle skończyć. - Sevard

Ale pisałeś że system już zamówiłeś, a teraz chcesz żeby ci w sklepie przed dostawa zainstalowali?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierku, była już u nas na forum osoba, która podawała zestawy Miguela i innych przypisując je sobie (tak rozumiem wklejenie takiego zestawu do swojego posta bez żadnej dodatkowej informacji).

Preferuję Gi3rku :wink: . Myślisz Gierku, piszesz Gi3rku.

Była, pamiętam.

U ENTERA czy irmcha można kupić taniej, ale jak coś nie wyjdzie, to na zwrot towaru/pieniędzy nie ma co liczyć.

Dokładnie to miałem na myśli.

Poprawione, sry po tylu odpowiedziach do tego tematu zapomnialem ze to od Miquela ;]

Napisałeś, że to Twój zestaw... Dobra, poprawiłeś, przeprosiłeś, więc nie będę tego wytykał i zakończę dyskusję, ale następnym razem pewnie będzie już reakcja moderatora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...