Skocz do zawartości

Batman - Problem z misja.


LilMeds

Polecane posty

Witam serdecznie chciałem zapytać wie ktoś jak zrobić ta misje z tymi dwoma straznikami ktorzy wiszą nad wodą z prądem ? Bo najpierw hackuje ten pierwszy transformator i jest ok odcinam jednego straznika, potem mam tylko 30 sek albo ile tam jest, na drugi transformator ktory jest nad woda, i nie daje rady go rozbrajac bo zaraz wraca prąd i zabija mnie w pomieszaniu z wodą w ktorej stoje :D Prosze o pomoc,pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuje, że nie zainwestowałeś w ulepszenia urządzenia do hackowania. Nie pozostaje nic innego jak próbować. Za którymś razem w końcu zdążysz przed upływem czasu - co się przyda, gdyż po uwolnieniu drugiego strażnika będziesz musiał zhackować kolejny terminal aby uciec z pomieszczenia przed eksplozją. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszystko mamy 2 minuty. Pierwszy transformator załatwiamy i szybko strzelamy w linę, żeby odciąć strażnika. Biegniemy do drugiego, powtarzamy hacking na nim, następnie strzelamy w drugą linę i teraz Harley zostawi dla nas "niespodziankę" oraz dostajemy około 30 sekund.

Biegniemy więc szybko pod drzwi i hakujemy transformator a potem biegiem do wyjścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...