Skocz do zawartości

Xbox 360 czy PS3


remulak

Polecane posty

Nie cytujemy postów bezpośrednio pod nimi - RoZy

Gdzie wrażenia z God of War 3? Killzone 2 ginąłeś często? Co do brudzenia się PS3 to tylko wersje Slim oraz 60GB są wolne od nadmiernego kurzenia.

Jeśli chodzi o pada do PS3 on jest dość dziwny, czemu? Posiadam też DualShock 2 który leży mi idealnie w rękach a jest identyczną konstrukcją co Sixaxis i DS3 a mimo wszystko DS3 jest niewygodny.

Co wybrać? Moim zdaniem PS3- lepsze gry na wyłączność, takie same gry multiplatformowe, darmowe PSN, wsparcie dla Polskiego rynku (reedycje, Polskie wersje językowe, ostatnio karty doładowujące konto na PSN). Xbox posiada gry gatunkowo podobne do PeCeta (brak tylko strategi, RPG oraz przygodówek). X360 ma tylko lepszą usługę sieciową (gdzie nie ma jej na razie w naszym kraju) czyli to żaden plus oraz pada. X360 posiada kilka wad- brak wifi, brak ładowarki do pada (w PS3 wystarczy zwykły kabel USB), drogie dyski twarde (do PS3 wystarczy zwykły dysk 2,5 cala SATA), mały rynek akcesoriów (trzeba mieć licencję Microsoftu) które są na dodatek drogie.

Jeśli doliczymy do X360 cenę ładowarki do pada, moduł wifi to wyjdzie drożej niż PS3. X360 jeszcze nie posiada napędu Blu-ray.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No niby wychodzi drożej ale tylko dla kogoś kto na pewno potrzebuje tych "bajerów" ja mam X360 tylko po to żeby grać w to co mi na PC nie pójdzie (czyli praktycznie wszystko). Dla mnie nie ma znaczenia czy X360 lepszy czy też PS3. Mam X360 jestem zadowolony, na PS3 nigdy nie grałem i jakoś mnie do niej nie ciągnie. Dużą wagę przy zakupie przywiązywałem do pada, gier i ceny. X360 ma genialnego pada, gry są te co PC to mogę sobie z kumplami pogadać o grach które oni mają na PC a ja na klocku, za elita dałem 1000zł, nie wiem ile by kosztowała PS3 ale pewnie trochę więcej. Co do gry multi... Cieszę się że użytkownicy PS3 mają darmowe granie online, na razie nie przeszkadza mi bardzo brak Xbox Live w PL. Jeśli M$ nie podejmie jakiś prawdziwych i widocznych postępów w tworzeniu usługi Live w naszym kraju to zarejestruje się na UK, teraz czekam do bodajże czerwca gdy M$ niby coś tam powie więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlamnie Xbox ma lepsze gry na wyłączność , lecz tutaj każdy może mieć swoje zdanie , mi Ps3 przypadło do gustu lecz i tak wolę Xbox 360, właściwie nie wiem o co biję się tak wiele Fan boy konsoli Xbox i Ps3 , to tak jak Pegazus i Polystation, to dwie takie same konsolę w innej szacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie xbox też ma lepszą bibliotekę gier. Jedyne czego mi brakowało na X0, a było na PS3 to God of War. Jednak dzisiaj po zakupie Dante's inferno i ten argument upadł, czyli na dzień dzisiejszy nie mam ani jednego powodu do zakupu konsoli Sony. Co innego Wii, ta konsola mam masę tytułów których nie mają PS3 i Xbox, PS move i Natal nic nie zmienią w tym temacie. Szkoda że Nintendo sprzedaje ten sprzent x2 razy za drogo jak na jego możliwości. Gdyby Wii kosztowało 400-500zł to bym jes kupiła a big N zarabiało by na grach, które bym kupował. Niestety nintendo ma swoją politykę i moje żale nic nie zmienią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o walce Move vs. Natal?

Move wydaje mi się strasznie Wiiowate (dziwne określenie). Dosłownie Wii tylko z zaokrąglonym padem i ładniejszą grafikę.

Natal gdyby nie lagi (o których wszyscy tak piszą) mógłby być naprawdę rewolucją. Jeśli będę miał gdzie lub u kogo to wypróbuję. Choćby z czystej ciekawości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie xbox też ma lepszą bibliotekę gier. Jedyne czego mi brakowało na X0, a było na PS3 to God of War. Jednak dzisiaj po zakupie Dante's inferno i ten argument upadł, czyli na dzień dzisiejszy nie mam ani jednego powodu do zakupu konsoli Sony. Co innego Wii, ta konsola mam masę tytułów których nie mają PS3 i Xbox, PS move i Natal nic nie zmienią w tym temacie. Szkoda że Nintendo sprzedaje ten sprzent x2 razy za drogo jak na jego możliwości. Gdyby Wii kosztowało 400-500zł to bym jes kupiła a big N zarabiało by na grach, które bym kupował. Niestety nintendo ma swoją politykę i moje żale nic nie zmienią.

Lista 20 najlepszych gier na PS3

1 Grand Theft Auto IV 2008 98

2 Uncharted 2: Among Thieves 96

3 LittleBigPlanet 95

4 Call of Duty: Modern Warfare 2 94

5 Call of Duty 4: Modern Warfare 94

6 BioShock 94

7 Street Fighter IV 94

8 Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots 94

9 Elder Scrolls IV: Oblivion 93

10 Braid 93

11 God of War III 93

12 Peggle 2009 93

13 Super Street Fighter IV 92

14 Rock Band 2007 92

15 Rock Band 2 2008 91

16 God of War Collection 91

17 FIFA Soccer 10 2009 91

18 Assassin's Creed II 91

19 Killzone 2 91

20 Batman: Arkham Asylum

X360

1 Grand Theft Auto IV 98

2 BioShock 96

3 Orange Box, The 96

4 Mass Effect 2 96

5 Gears of War 94

6 Elder Scrolls IV: Oblivion, The 94

7 Call of Duty 4: Modern Warfare 94

8 Halo 3 94

9 Call of Duty: Modern Warfare 2 94

10 Braid 93

11 Street Fighter IV 93

12 Fallout 3 2008 93

13 Gears of War 2 93

14 Guitar Hero II 92

15 Rock Band 92

16 Forza Motorsport 3 92

17 Batman: Arkham Asylum 92

18 Rock Band 2 92

19 Mass Effect 91

20 Bayonetta

Pogrubione tytuły to gry na wyłączność.

Jak widać na powyższym zestawieniu jeśli chodzi o 20 najlepszych tytułów na daną platformę jest po równo (jeśli chodzi o tytuły na wyłączność). PS3 po premierze dostawało mocne baty od X360, ale to powoli się zmienia od premiery MGS4. Ostatnio wielkim tytułem na X360 był Gears of War 2 wydany w 2008 roku. Od tamtego czasu konsola Microsoftu nie dostała żadnej wysokobudżetowej produkcji na wyłączność.

Co do wyższości Dante's Inferno nad God of War 3 to powiem, że to jest dobry żart na zakończenie tego dnia. Dante's Inferno zrzyna absolutnie wszystko z serii GoW i robi to w żenującym stylu. Proponowałbym zobaczyć średnią ocen na serwisie metacritic, oceny zachodnich serwisów, oraz filmiki porównujące te dwie gry na youtube. Na zakończenie proszę zapoznać się z tym zestawieniem http://img532.imageshack.us/img532/5142/skan5.jpg

Widać, że Sony i Microsoft wydając natala, oraz move'a celują w ten sam rynek co Nintendo, który wydaje Wii. Konsola Nintendo nie jest doceniana przez graczy innych konsol, użytkowników, oraz recenzentów. Użytkownicy tej konsoli kupują tylko te gry, które są załączone z konsolą. Ciąg dalszy o Wii napiszę bo to ciekawy przypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak tylko zastanawiam czy ludzie nie mają czego w domu robić, tylko takie statystyki i obliczenia?

Co to da? Powiem że PS3 jest lepsze bo jest czarne i lśniące, a Xbox 360 na początku biały i to rasizm? Równie ambitny argument co powyższe zestawienie.

Po za ty, co da jeśli ktoś udowodni że jedna konsola jest lepsza od drugiej(ta... jasne...)? Satysfakcję? Bo chyba nic więcej, raczej Sony nie kleknie przed M$ krzycząc że klocek jest lepszy, ani odwrotnie. Rozumiem porównywać Wii i PS3/Xbox 360, ponieważ są to produkty do praktycznie zupełnie innych zastosowań, ale porównywanie X0 vs. PS3 to tak jak porównywanie procesorów Intela i AMD. Tu wszystko zależy od osobistych upodobań gracza, czy ten czy ten pad jest wygodniejszy, czy te czy te eksluziwy mu bardziej czy inne, te porównania są bez sensu.

Czy naprawdę aż tak wam się nudzi w domach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak tylko zastanawiam czy ludzie nie mają czego w domu robić, tylko takie statystyki i obliczenia?

Co to da? Powiem że PS3 jest lepsze bo jest czarne i lśniące, a Xbox 360 na początku biały i to rasizm? Równie ambitny argument co powyższe zestawienie.

Po za ty, co da jeśli ktoś udowodni że jedna konsola jest lepsza od drugiej(ta... jasne...)? Satysfakcję? Bo chyba nic więcej, raczej Sony nie kleknie przed M$ krzycząc że klocek jest lepszy, ani odwrotnie. Rozumiem porównywać Wii i PS3/Xbox 360, ponieważ są to produkty do praktycznie zupełnie innych zastosowań, ale porównywanie X0 vs. PS3 to tak jak porównywanie procesorów Intela i AMD. Tu wszystko zależy od osobistych upodobań gracza, czy ten czy ten pad jest wygodniejszy, czy te czy te eksluziwy mu bardziej czy inne, te porównania są bez sensu.

Czy naprawdę aż tak wam się nudzi w domach?

Jeśli wiąże się swoją przyszłość z branżą gier to trzeba analizować rynek :P. Czy mi się wydaje czy mój post komuś się nie spodobał?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@James - mi się nudzi, tata okupuje xboxa i psuje mi statystyki w multi BC2 :/ Siedzi właśnie 1,5m ode mnie i i próbuje moździerzem zniszczyć nadajnik. A zagrał bym sobie w DI...

Co do kontrolerów ruchu od Sony i Microsoftu to i tak będą beznadziejne, bo na żadnego HDgena nie będzie tyle dobrych gier obsługujących kontrolę ruchu co na Wii. Jak ktoś chce mieć gry ruchowe lub takie w których gracz ma bardziej bezpośrednią kontrolę nad postacią (warto nadmienić że nie wszystkie gry na konsolę N wymagają skakania przed TV) to kupi konsolę niebieskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrych gier na nie ma Wii zbyt wiele bo taki jest odbiorca. Wiele było bardzo dobrych gier na tą platformę (Mad World, Red Steel, Dead Space: Extraction), ale każdy z tych tytułów zaliczył klapę komercyjną. Poczekamy na nowego Mariana, Metroid oraz Zelde. Szkoda, że Rare już nie robi gier dla konsoli Nintendo bo ich produkcję były naprawdę na wysokim poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie xbox też ma lepszą bibliotekę gier. Jedyne czego mi brakowało na X0, a było na PS3 to God of War. Jednak dzisiaj po zakupie Dante's inferno i ten argument upadł, czyli na dzień dzisiejszy nie mam ani jednego powodu do zakupu konsoli Sony. Co innego Wii, ta konsola mam masę tytułów których nie mają PS3 i Xbox, PS move i Natal nic nie zmienią w tym temacie. Szkoda że Nintendo sprzedaje ten sprzent x2 razy za drogo jak na jego możliwości. Gdyby Wii kosztowało 400-500zł to bym jes kupiła a big N zarabiało by na grach, które bym kupował. Niestety nintendo ma swoją politykę i moje żale nic nie zmienią.

Lista 20 najlepszych gier na PS3

1 Grand Theft Auto IV 2008 98

2 Uncharted 2: Among Thieves 96

3 LittleBigPlanet 95

4 Call of Duty: Modern Warfare 2 94

5 Call of Duty 4: Modern Warfare 94

6 BioShock 94

7 Street Fighter IV 94

8 Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots 94

9 Elder Scrolls IV: Oblivion 93

10 Braid 93

11 God of War III 93

12 Peggle 2009 93

13 Super Street Fighter IV 92

14 Rock Band 2007 92

15 Rock Band 2 2008 91

16 God of War Collection 91

17 FIFA Soccer 10 2009 91

18 Assassin's Creed II 91

19 Killzone 2 91

20 Batman: Arkham Asylum

X360

1 Grand Theft Auto IV 98

2 BioShock 96

3 Orange Box, The 96

4 Mass Effect 2 96

5 Gears of War 94

6 Elder Scrolls IV: Oblivion, The 94

7 Call of Duty 4: Modern Warfare 94

8 Halo 3 94

9 Call of Duty: Modern Warfare 2 94

10 Braid 93

11 Street Fighter IV 93

12 Fallout 3 2008 93

13 Gears of War 2 93

14 Guitar Hero II 92

15 Rock Band 92

16 Forza Motorsport 3 92

17 Batman: Arkham Asylum 92

18 Rock Band 2 92

19 Mass Effect 91

20 Bayonetta

Pogrubione tytuły to gry na wyłączność.

Jak widać na powyższym zestawieniu jeśli chodzi o 20 najlepszych tytułów na daną platformę jest po równo (jeśli chodzi o tytuły na wyłączność). PS3 po premierze dostawało mocne baty od X360, ale to powoli się zmienia od premiery MGS4. Ostatnio wielkim tytułem na X360 był Gears of War 2 wydany w 2008 roku. Od tamtego czasu konsola Microsoftu nie dostała żadnej wysokobudżetowej produkcji na wyłączność.

Co do wyższości Dante's Inferno nad God of War 3 to powiem, że to jest dobry żart na zakończenie tego dnia. Dante's Inferno zrzyna absolutnie wszystko z serii GoW i robi to w żenującym stylu. Proponowałbym zobaczyć średnią ocen na serwisie metacritic, oceny zachodnich serwisów, oraz filmiki porównujące te dwie gry na youtube. Na zakończenie proszę zapoznać się z tym zestawieniem http://img532.imageshack.us/img532/5142/skan5.jpg

Widać, że Sony i Microsoft wydając natala, oraz move'a celują w ten sam rynek co Nintendo, który wydaje Wii. Konsola Nintendo nie jest doceniana przez graczy innych konsol, użytkowników, oraz recenzentów. Użytkownicy tej konsoli kupują tylko te gry, które są załączone z konsolą. Ciąg dalszy o Wii napiszę bo to ciekawy przypadek.

Tutaj się wogólę nie zgodzę , Ostation Microsoft wydał świetny grę jaką jest Mass Effect 2 , pozatym planuję się Halo: Reach , i Gears of War 3 pozatym mamy też kilka innych świetnych tytułów , jak Fable 2 - nadchodzi Fable 3. I wiele innych , na Ps3 wyróźnił bym Killzone 2 , oraz może Uncharted 2. God of war na Ps2 do mnie wogólę nie trafiało , więc nie grałem też w 3.

Jakoś tytuły platformowe dla dzieci poniżej 6 roku życia jak Little Big Planet , albo Rachel & Clark nie lubię grać. Pozatym gier jest mniej na Ps3 (około 500 tytułów) podczas gdy Xbox ma już coś koło 900 tytułów. Xbox ma 43 miliony zakupionych konsol , Ps3 33 Miliony o 10 milionów dziecko Microsoftu wyprzedza Ps3 .

Wiec jak na 5 lat mi wychodzi 8,6 miliona na Rok dla Xbox , Ps3 wychodzi jak na 4 lata wychodzi 8,25 miliona na 1 rok. Xbox ma najwięcej tytułów sprzedanych na konsolę. A o akcesoriach do konsoli które przynajmniej mi nie są potrzebne to może razem z nimi wychodzi drożej , ale Ps3 równie ma drogie akcesoria .

I niewiem co wy widzicie w Willu stanąć przed telewizorem i wymachiwać pilotem który w każdej chwili może ci wypaść i polecieć w telewizor , poza tym Will niema żadnych porządnych tytułow , a kosztuję więcej od Xboxa :ohmy: :ohmy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo:Rachel

Jakaś nowa marka chyba :blink:

Gers of War 3

O i tu też? :blink:

Jakoś tytuły platformowe dla dzieci poniżej 6 roku życia jak Little Big Planet , albo Clark & Rachel

Sory, ale śmiać mi się chce. LBP nie jest grą dla dzieci poniżej 6 roku życia tylko dla WSZYSTKICH, nawet ja się w nią zagrywam i bawię się znakomicie.

P.S. Jak nie znasz tytułów gier to nie bierz udziału w dyskusji. ;f

Co do wyższości Dante's Inferno nad God of War 3 to powiem, że to jest dobry żart na zakończenie tego dnia. Dante's Inferno zrzyna absolutnie wszystko z serii GoW i robi to w żenującym stylu. Proponowałbym zobaczyć średnią ocen na serwisie metacritic, oceny zachodnich serwisów, oraz filmiki porównujące te dwie gry na youtube. Na zakończenie proszę zapoznać się z tym zestawieniem http://img532.imageshack.us/img532/5142/skan5.jpg

W 100% się z tym zgodzę. Przeszedłem DI z miesiąc temu, może więcej, wczoraj odpaliłem God of War-a i co? Życie, mana i punkty z wrogów to samo co w DI, przeskakiwanie nad przepaściami na pnączach to samo. Wykończenie wrogów to samo, np. minotaur, wciskamy O i potem Kratos wbija w głowę ostrze, w DI? To samo tylko, że krzyżem. DI ładnie wszystko zerżnął, ale może dla GoW-a stopy lizać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ominąłeś GoDa to ominąłeś najważniejszą grę na PS3 w tym roku. Rachel i Clark? O.o A co to? Może Ratchet & Clank? Proszę, jak chcesz wymienić jakąś grę to obczaj jak ona się nazywa, bo tak okaleczasz te tytuły, że żal czytać. I to nie jest gra dla dzieci poniżej 6 lat. Ja mam 16 bez dwóch miesięcy i lubię w to zapykać żeby się wyluzować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o walce Move vs. Natal?

Hehe wygra Move... bo zdobędzie serca kobiet.. niekoniecznie jako sprzęt do grania :laugh:

Ale na poważnie. Natal wydaje się ciekawszym i bardziej innowacyjnym rozwiązaniem, ale będzie taki dopiero w następnej generacji X0 (o ile Nintendo w międzyczasie czegoś lepszego nie wymyśli :) ) A to dlatego że pożera znaczne zasoby obliczeniowe X0. Jakość wizualna gier może na tym ucierpieć a co zatem idzie ich postrzeganie przez graczy. Inna rzecz że nie wszyscy są chyba gotowi na pląsanie przed TV.

Move będzie bardziej dostępny (dla gracza) i łatwiejszy w implementacji w grach. Jeśli precyzja ruchu będzie odpowiednio wysoka to FPSy na konsolach mogą zacząć być grywalne :) Prezentacja SOCOMa 4 wyglądała bardzo obiecująco.

Jedyne czego mi brakowało na X0, a było na PS3 to God of War. Jednak dzisiaj po zakupie Dante's inferno i ten argument upadł

Trochę racji w tym jest ale pamiętaj że to jednak totalny ripoff i do tego nie jest zrobiony tak dobrze.

Lista 20 najlepszych gier na PS3

2 Uncharted 2: Among Thieves 96

3 LittleBigPlanet 95

8 Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots 94

11 God of War III 93

16 God of War Collection 91

19 Killzone 2 91

X360

4 Mass Effect 2 96

5 Gears of War 94

8 Halo 3 94

13 Gears of War 2 93

16 Forza Motorsport 3 92

19 Mass Effect 91

Pogrubione tytuły to gry na wyłączność.

Jak widać na powyższym zestawieniu jeśli chodzi o 20 najlepszych tytułów na daną platformę jest po równo (jeśli chodzi o tytuły na wyłączność).

Warto tez zauważyć że tytuły na wyłączność mają trochę większe zróżnicowanie.

Po za ty, co da jeśli ktoś udowodni że jedna konsola jest lepsza od drugiej(ta... jasne...)? Satysfakcję?

Przekonanie że wydał kasę właściwie. Ergo jest mądrzejszy od tego kto kupił tą drugą.

Tutaj się wogólę nie zgodzę , Ostation Microsoft wydał świetny grę jaką jest Mass Effect 2 , pozatym planuję się Halo: Reach , i Gears of War 3 pozatym mamy też kilka innych świetnych tytułów , jak Fable 2 - nadchodzi Fable 3. I wiele innych , na Ps3 wyróźnił bym Killzone 2 , oraz może Uncharted 2. God of war na Ps2 do mnie wogólę nie trafiało , więc nie grałem też w 3.

>>>Nie Microsoft a BioWare :) Zauważ tez ża na PS3 na 100% będzie Kilzone3. zakładam też że Uncharted3 tez będzie.

Jakoś tytuły platformowe dla dzieci poniżej 6 roku życia jak Little Big Planet , albo Rachel & Clark nie lubię grać.

>>>No nie grałeś w obydwie chyba - Ratchet jest bardzo grywalny i zabawny do tego.

Pozatym gier jest mniej na Ps3 (około 500 tytułów) podczas gdy Xbox ma już coś koło 900 tytułów.

>>>Hehe no tak nie ważna jakie byle dużo... wtedy fajnie w statystykach wypada. Takie argumenty są bez sensu bo gdyby Sony chciało to do bazy tytułów można by dorzucić te z PS2 i już statystyka byłaby lepsza. (notabene nie robią tego bo PS2 wciąż się sprzedaje :) )

Xbox ma 43 miliony zakupionych konsol , Ps3 33 Miliony o 10 milionów dziecko Microsoftu wyprzedza Ps3 .

Wiec jak na 5 lat mi wychodzi 8,6 miliona na Rok dla Xbox , Ps3 wychodzi jak na 4 lata wychodzi 8,25 miliona na 1 rok. Xbox ma najwięcej tytułów sprzedanych na konsolę. A o akcesoriach do konsoli które przynajmniej mi nie są potrzebne to może razem z nimi wychodzi drożej , ale Ps3 równie ma drogie akcesoria .

>>>a teraz zestaw to sobie z danymi o sprzedaży Wii i zastanów kto potrafi zarabiać lepiej na grach konsolowych i kto na tym rynku rządzi :)

I niewiem co wy widzicie w Willu stanąć przed telewizorem i wymachiwać pilotem który w każdej chwili może ci wypaść i polecieć w telewizor , poza tym Will niema żadnych porządnych tytułow , a kosztuję więcej od Xboxa :ohmy: :ohmy: .

>>>Dlatego przed każdą grą przypominają by założyć opaskę na rękę. Jak ktoś jest za głupi by zrozumieć rysunek lub za leniwy to może się tak zdarzyć że za to zapłaci. Porządny tytuł to taki gdzie się urywa łby i tryska fotorealistyczna krew, czy grywalny?. Mam takie wrażenie że Wii widziałeś tylko na ekranie komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naucz się zasad cytowania albo Twoje posty zaczną znikać! - RoZy

Mass Effect 2 wyszedł też na Peceta więc nie można go traktować jako pełnoprawny tytuł na wyłączność, tak samo jak pierwsza Mass Effect część oraz Gears of War bo też wyszły na PC.

Na jakiej podstawie twierdzisz, że LBP jest dla dzieci? Pewnie w nią nie grałeś tylko widziałeś filmy na youtube tak samo jak Ratcheta zapewne. Podaj mi te dane z 43 milionami konsol. M$ wydał ostatnio komunikat prasowy, że do sklepów wysłał na razie 40 milionów konsol (zapewne x konsol jest też zepsutych oraz przerobionych). Te 33 miliony PS3 to stan bodajże pod koniec zeszłego roku, trzeba poczekać na oficjalne dane od Sony.

Nie warto z tobą pisać jak twierdzisz, że MS sprzedał 43 mln konsol.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co wyżej - CYTUJ SELEKTYWNIE! - RoZy

Ja nie wiedzę niczego w Willu , widziałem tą konsolę wiele razy i nie przypadła mi do gusta , sprzedaż ponad 50 milionów to na pewno wielki sukces Nintendo ale niestety jak Nintendo powiedziało tworząc konsole mieli na myśli bardziej Familijną konsolę niż dla hardcorowy graczy. Po raz kolejny powtarzam że ja wygłaszam swoją opinie , a krytyka tak jak że według mnie LBG jest super i każdy powinien tak twierdzić dla mnie są śmieszne , czy każdemu musi się podobać ta sama gra , dla mnie tytuł jest tak prostu że nawet 6 latek mógłby to przejść , poza tym na tym rynku rządzi elektronika z Chiny i Japonia gdzie małe miasta liczone są w Milionach , Will najwięcej zarabia właśnie tam czyli w Japoni i Chinach.

Na 100% wiem że Killzone 3 powstanie około 2011 - 2012 , tymczasem Uncharted 3 nie widziałem jeszcze nawet w wersji plotek. Tak samo ostra krytyka tego że 2 -3 tytuły napisałem błędnie , z czego już poprawiłem jest strasznie denna bo chyba każdy wiedział o co mi chodziło , a jak nie tutaj proszę wyjaśnienie Gears of War 3 - to kontynuacja gry Gears of War , pierwsza cześć tej gry byłą jednym z tytułów promujących Xboxa 360 , druga część gry ukazała się w 2007 roku. Premiera trzeciej części zapowiada się na rok 2011 , lecz nie jest ona jeszcze dokładnie ustalona. Teraz Halo Reach najnowsz część sławnego FPS na konsolę Xbox , planuję się 3 zestawy , 1 zwykły zestaw , 2 edycja to gra + różne bonusy 3 to najlepszy i zarazem najdroższy zestaw będzie kosztował aż 480 zł, w skład wejdą 2 pierwsze edycji + Figurka całej załogi z Halo.

Jak ktoś jest taki mądry to niech powie stół z powoływanymi nogami , a ja za każdy błąd mogę mówić że kaleczy nasz język. Każdy może się pomylić i nie napisać Ć : napisać C i czy ktoś będzie się do niego krzywił. Wracając do LBP to grałem w obydwie gry jako gracz Hardcorowy który lubi FPS albo RPG , więc obi gry potraktowałem z dystansem. LBP o ile było jeszczę trochę śmieszne w R&C widziałem prostą grę i bez trudu można ją (przynajmniej ostatnią wersję) ukończyć w jakiś 2 godzinny. Jak już mówiłem nie grałem przez internet więc się nie wypowiem o grze na 4 graczy.

i to tyle bo jak widać Ps- Fan boy atakuję każdego człowieka z Xbox 360 i próbują wcisnąć że każda gra na Ps3 jest 10 razy lepsza od tej samej gry na Xbox , każdy musi się ostro śmiać za to że gostek pomylił 3 tytuły. Każdy musi kochać Will bo w Japonii , Chinach i USA (-gdzie wieżą że M.J żyje) ten sprzęt rozchodzi się jak świeże bułeczki , a pozatym nie porównywałem Will i Xbox oraz Ps3 bo to jest temat o Xbox i Ps3 a nie o Will , Xbox i Ps3.

Może nie Microsoft ale tylko o dziwo gdyby firma była bez strona gra wydana by była tagże na Ps3 , Microsoft kupił licencje i właściwie oto mi chodziło.

Gdyby Ps3 tagże zależało tak na graczach niż na forsie to by dodali bibliotekę gier z Ps2 , ale niestety podobnie jak M$ zależy im tylko i wyłącznie na pieniądzach.

A z tym wypadnięciem chodziło mi o to że zdążają się takie wypadki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS zrobił by właściwy ruch wydając konsole rok przed PS3 gdyby tylko uporali się z awaryjnością (RROD, E74, napędy DVD) to aktualna przewaga była by większa (znam dużo osób kiedy to nie kupiło X360 przez awaryjność i kupili PS3). Ogólnie start X360 w porównaniu do PS3 był bardzo dobry- działająca usługa Live, dobre tytuły startowe, dobry marketing tylko ta awaryjność wszystko zepsuła. PS3 miało kiepski start- wysoka cena, brak gier, gorsze tytuły mulitplatformowe, badziewny marketing, ale wszystko zaczęło powoli się zmieniać od połowy roku 2008 a PS3 dostało niesamowitego kopa w 2009- premiera Slima, bardzo dobre gry.

Ogólnie mówiąc im jest większa konkurencja tym lepiej dla graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...