Skocz do zawartości

Counter-Strike


D'artagnan

Polecane posty

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Już chyba znalazłem przyczyne ... Znalazłem na jakimś forum info, że poprostu update gryzie się ze sterownikami co powoduje, ze u niektórych steam wyłącza się podczas grania albo tak jak u mnie w ogóle się nie uruchamia... Trzeba więc czekać na nowego update'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pewien problem. Otóż na początku gdy na Steamie aktywowałem CSa wszystko chodziło normalnie. Jednak później, gdy odpalam CSa wyskakuje mi następujący komunikat: LoadTGA: Only type 2 and 10 targa RGB images supported. Próbowałem wywalac cały folder CSa i potem instalowac, ale to nadal wyskakuje. Co mam zrobic? :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam problem, otóż kupiłem antologię CS, zainstalowałem i zarejestrowałem, ale gdy chcę włączyć CS pokazuje sie okienko: The Steam servers are currently too busy to handle your request. Please try again in a few minutes.

Co robić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja, tym razem problem z gameplayem;) Chodzi o to, że nie potrafię wskoczyć nawet na niskie skrzynki w CSie. Inni gracze jakoś bez problemu wskakują, a ja próbuję i nie wychodzi:( Np. taka maka cs_offfice.

Jak wskoczyć na TEskrzynki? Wpisać coś w konsoli, bunny hopping, czy co?

Rad586:

W czasie skoku kucnij, tak się wchodzi na te skrzynki. Zacznij od mniejszych, potem na większe.

Thx:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Żeby grać w CS 1.6 musisz zainstalować Steama. Potem robisz konto, a pod koniec instalacji CS rejestrujesz grę na Steamie (wpisujesz klucz). Steam ściąga uaktualnienia itp., potem możesz grać w CS bez żadnych problemów, uruchamiając grę z ikonki. Steam jest bezpłatny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącz firewall'a albo masz coś nie tak z portami.
Bylo przeczytac co napisalem, ale napisze jeszcze raz.
Mianowicie od pewnego czasu nie moge wbic sie na zaden server :C
Wiec firewall nie ma tu nic do tego.

Probowalem reinstall cs'a i steama i nic ;/, a nie zamierzam reinstalowac systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na innym forum znalazłem coś takiego, może pomoże:

1) Open up Steam and click on 'My Games' tab. Right-click counter-strike,

and click 'Properties' under the drop-down menu.

2) Under the Counter-Strike properties window click on 'Local files' tab.

3) Click on 'Verify integrity of game cache...' It will do some process's and

just wait patiently, should only take a few minutes. Might take longer if it

has to update some files.

4) Once its done click on 'Defragment cache files' This takes less than a

minute. Then just restart computer and it should be fine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłącz firewall'a albo masz coś nie tak z portami.
Bylo przeczytac co napisalem, ale napisze jeszcze raz.
Mianowicie od pewnego czasu nie moge wbic sie na zaden server :C
Wiec firewall nie ma tu nic do tego.

Probowalem reinstall cs'a i steama i nic ;/, a nie zamierzam reinstalowac systemu.

Firewall może blokować ci komunikacje z serwerem. Spróbój grać z wyłączonym firewall'em

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firewall może blokować ci komunikacje z serwerem. Spróbój grać z wyłączonym firewall'em
Czyz tu ludzie nie czytaja co sie pisze ... Napisalem, ze wczesniej gralem normalnie firewall nie blokowal bo zezwolilem mu na to. Jak pisze, ze od pewnego czasu to co sam mogl zmienic sobie ustawienia ?? Zastanowcie sie co piszecie. Poradzilem sobie po ponownym przeinstalowaniu calego pakietu ze Steamem.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firewall może blokować ci komunikacje z serwerem. Spróbój grać z wyłączonym firewall'em

Czyz tu ludzie nie czytaja co sie pisze ... Napisalem, ze wczesniej gralem normalnie firewall nie blokowal bo zezwolilem mu na to. Jak pisze, ze od pewnego czasu to co sam mogl zmienic sobie ustawienia ?? Zastanowcie sie co piszecie. Poradzilem sobie po ponownym przeinstalowaniu calego pakietu ze Steamem.

[beeep] ci co grają w kanter strajka to cieniasy a tak w ogóle to hój w dupe CDA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...