Skocz do zawartości

Counter-Strike


D'artagnan

Polecane posty

Witam, mam bardzo dziwny problem otóż wcześniej grałem na roz 1024x800 ale zmieniłem ją na 720x i coś tam nie pamiętam i nagle wywaliło mnie z gry gdy chciałem ją włączyć to tak jakby monitor się wyłącza i lata po ekranie taki szara wiedomość :

Frequency out for range:

35khz/60hz

Please change the display mode

1440x900 with 60hz

PLz help z góry dzięx

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

POMOCY!

Mam taki problem że mam duży ping... skaczemi od 50 do 1000 i więcej. Wszystkie firewalle mam powyłączane i inne programy też. mam radiówkę 512kb/s. i jeszcze jedno. Jak mam lagi to w górnym prawym rogu pojawia się napis CL_FlushasEnitPlaying (mogą być literówki bo pisałem to na szybko i raz tylko na ten napis spojrzałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem z cs'em (jak i z każda grą steam). Otóż włączam grę, fps około 60 ping 20-45, wszystko w normie.

Ale kiedy pogram 4-5 minut, gra zaczyna się wieszać. po 2 minutach znowu płynnie chodzi.Cały proces powtarza się w kółko.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam!

Mam taki problem kiedy włączam komputer myszka działa dobrze nic sie nie tnie ni nic ale jak odpale csa i wejde na jakiś server to myszka sie tnie jak nie wiem jak rusze nią w prawo to ona sie zacina i dopiero po 5 sekundach albo w ogóle lata byle gdzie 'TNIE SIE' nie wiem o co chodzi i tylko tak jest na CS! proszę o pomoc!

Edit:problem sam się rozwiązał:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam!

Chciałem zasięgnąć porady doświadczonego gracza CS. Otóż mam mikrofon przy słuchawkach i normalnie mi działa w Windowsie i innych grach online, testowałem na UT 2004. Tylko w CS'ie nie działa> W ustawieniach tez nic się nie dzieje, jak go testuje, a jak się pytałem na serwie mówią, że mnie nie słychać. Proszę o szybką pomoc.

Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 możliwości

1. Musisz zrobić test mikrofonu w opcjach pod Microphone, jak mówisz musisz oczywiście siebie słyszeć i rozumieć

2. Żeby mówić trzeba przytrzymać przycisk dom."K" To możesz ustawić w opcjach.

3. Zobacz czy jest zainstalowany i przetestuj go w WINdzie.

4. Sprawdź czy działają słuchawki bez nich nam mikrofon nie zadziała.

Jak zainstaluje to udzielę dokładniejszej (i sensowniejszej) pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem kiedy włączam komputer myszka działa dobrze nic sie nie tnie ni nic ale jak odpale csa i wejde na jakiś server to myszka sie tnie jak nie wiem jak rusze nią w prawo to ona sie zacina i dopiero po 5 sekundach albo w ogóle lata byle gdzie 'TNIE SIE' nie wiem o co chodzi i tylko tak jest na CS! proszę o pomoc!

Mam taki sam problem jak eddy 1 ma ktos na to rozwiazanie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pomogło wgranie nowych sterów i w programie audio dołączonego ko zintegrowanej karty Realtek robiłem test mikrofonu nie działał to w opcjach sprzętu wybrałem słuchawki w menu gdzie dołączone są zdjęcia złącz audio podłączyłem i zainstalowałem na nowo mikrofon przetestowałem, działał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Mam problem z cs'em (jak i z każda grą steam). Otóż włączam grę, fps około 60 ping 20-45, wszystko w normie.

Ale kiedy pogram 4-5 minut, gra zaczyna się wieszać. po 2 minutach znowu płynnie chodzi.Cały proces powtarza się w kółko.

Proszę o pomoc.

zainstaluj na nowo, zrob updaty gier i steama, lecz nie rob defragmentacji plikow i wtedy zobacz ;p

Witam!

Chciałem zasięgnąć porady doświadczonego gracza CS. Otóż mam mikrofon przy słuchawkach i normalnie mi działa w Windowsie i innych grach online, testowałem na UT 2004. Tylko w CS'ie nie działa> W ustawieniach tez nic się nie dzieje, jak go testuje, a jak się pytałem na serwie mówią, że mnie nie słychać. Proszę o szybką pomoc.

Z góry dziękuje.

w skrocie: pewno grzebales w configu [albo i nie] i brak komendy do mica ;p

a to ze niedlugo dojdzie pierwsza, nie chce mi sie szukac tej komendy, wiec

masz, sprawdz na moim configu

http://wyslijto.pl/plik/cj0pt4zz7z

czy dziala ci mic w grze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nic :rozpacz: Komendę miałem i wszystko było wporzo. Może wina słuchawek i karty dźwiękowej. Słuchawki mam Hama Cs-408 a kartę C-Media AC97 Audio Device. Dalej szukam, ale piszcie jak znacie rozwiązanie. Dzięki zecik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!

Mam taki problem że mam duży ping... skaczemi od 50 do 1000 i więcej. Wszystkie firewalle mam powyłączane i inne programy też. mam radiówkę 512kb/s. i jeszcze jedno. Jak mam lagi to w górnym prawym rogu pojawia się napis CL_FlushasEnitPlaying (mogą być literówki bo pisałem to na szybko i raz tylko na ten napis spojrzałem).

To jest wina radiowego łącza. Jego wadą jest to, że cześciej od przewodowego połączenia gubi pakiety danych. Też takie miałem (też 512) i przez pewien czas wyskakiwał mi ten błąd, ale potem jakoś minęło. Możesz próbować ustawiać rate'y, jednak niestety dobrego kablowego internetu nic nie zastąpi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...