Skocz do zawartości

Counter-Strike


D'artagnan

Polecane posty

Po długiej przerwie po 1.6 odpaliłem Source'a. Wg mnie to taki gorszy CoD. Intensywne akcje, ładna grafika... co z tego, skoro gra jest chaotyczna, nie ma nowych broni. CS 1.6 to jednak klasyk i jego wartość doceniłem po zagraniu w Source. Nie wiem, jak to wyrazić, ale w 1.6 bardziej czułem że strzelam z innego karabinu, w CSS wszystkie strzelają podobnie do siebie (wyjątek: M4 z tłumikiem, MP5). CS 1.6 jest bardziej poważny, może nie realistyczny, ale najlepiej ukazuje, czym jest Counter-Strike.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No może i Tobie się nie wpasował ;)

Ale ja jednak wole CS:Sa.

Zaczynałem w 2000 od CSa zwykłego ale kuzwa ile na niego można patrzec ??

Pomijajac grafikę bo to mi nie przeszkadza ale tak mnie wkurzała jakoś dzwięku te odglosy ehh

I super animacja po śmierci eszz za dretwe było.

A najbardziej mi sie nie podobalo to że w CS za łatwo sie heady strzelalo nie wiem ale to wychodziło tak od niechce strzela sie i co Head rezo frajdy. A jak przeciwnik trafil to super animacja ^^ smierci ehh i ten jęk ;)

Jednak to prawda w Source jest zupełnie inny system celowania jak i inaczej zachowuje się "hit_box" co może zniechęcić.

No ale coż mi się podoba ;) A innym nie.

A i proponuje grać w oryginalnego bo nom steam to troche przypupasno jest ;)

A tak apropos czy to jest temat wogle do takiej dyskusji ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradnik stworzony z myślą o graczach CSa,

ale również wszystkich innych użytkowników komputera :P

Witam, tutaj przedstawię poradnik jak w łatwy sposób rozjaśnić sobie ekran gry ( bardzo przydatne na ciemnych mapach ! ). Jedziemy !

1. Ściągamy plik [ kliknij tutaj ! ]

2. Klikamy dwa razy lewym przyciskiem myszy na ikonkę GammaControl2.JPG.

3. Ukaże się nam takie coś:

GammaControl.JPG

4. Minimalizujemy.

5. Włączamy Counter Strike.

6. Aby użyć programy mamy możliwość trzech kombinacji klawiszy:

~ CTRL + ALT + 1 = Przyciemnienie obrazu.

~ CTRL + ALT + 2 = Rozjaśnienie obrazu.

~ CTRL + ALT + 3 = Przywrócenie do standardowego obrazu.

I.. to wszystko ! Takie trudne? Myślę że nie, wielu osobom się przyda :) Dodam że nie koniecznie to jest do CSa można używać w innych grach, bądź po prostu by mieć jaśniejszy obraz.

/ napisane przez Siadak'a dla Stadiongier.pl i CDA ; zakaz rozpowszechniania bez zgody autora ! /

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Nie wiem czy to problem, ale chciałbym się upewnić. Mam cs 1.6 steam, i w przeciągu 10 minut od odświeżenia listy serwerów pokazuje mi się ~200 serwerów. I co w tym dziwnego? Na non-steamie na patchu v24 w 2-3 minuty pokazywało się ok. 3000 serwerów. Na obu miałem włączony filtr ping poniżej 150, serwer nie może być pełny oraz pusty.

Mój komputer:

Intel Core 2 Quad 2,4 GHz @ 2,9 GHz

2 GB RAM

Karta Asus GeForce 8800 GT 512 MB

Czy da się zrobić, aby lista serwerów szybciej się uzupełniała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co lepszym sposobem będzie jak np. dodasz se własnoręcznie kilka serwerów np. z forum www.counter-strike.pl

i bedziesz gral na kilku dluzszy czas niz na kilkudziesieciu po pare minut. A z tym, że mniej ci sie serwerow wyswietla to sie nie dziw , po prostu wiecej jest serwerow non-steam, niz steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z CS jeden ale mi bardzo utrudnia grę :(

Problem: Po minimalizacji CS-a na starym kompie mogłem powrócić normalnie i grać a jak minimalizuje na nowym kompie i chcę powrócić do gry to mam ciemny ekran, chociaż słychać dźwięk :(

Komp: Athlon 5200 X2 (2,6 Ghz) Karta Ati Radeon HD 2400 XT, 2 Giga ramu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po prostu nie minimalizuj :) A może po prostu źle zainstalowałeś csa lub źle zgrałeś pliki albo po prostu coś namąciłeś, weź odinstaluj jeszcze raz i zainstaluj ponownie, jak nie pomoże to nie wiem jak ci pomóc :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co lepszym sposobem będzie jak np. dodasz se własnoręcznie kilka serwerów np. z forum www.counter-strike.pl

i bedziesz gral na kilku dluzszy czas niz na kilkudziesieciu po pare minut. A z tym, że mniej ci sie serwerow wyswietla to sie nie dziw , po prostu wiecej jest serwerow non-steam, niz steam.

No nie wiem czy tych serwerów ns jest dziesięć razy więcej niż steam. Powiedzmy znam jakiś serwer, odświeżam (ma graczy 12/17, patrzyłem na xfire) ale i tak sie nie pokazuje. A jak miałem ns to mogłem wchodzić na co treci/czwarty serwer, bo większość to było ze steamem. A teraz pokazuje mi się 200-220 serwerów, więc chyba cosik nie tak jest. Albo ja jestem przewrażliwiony. Pozatym jak dodaje serwery to ulubionych to czasem się pokazują, czasem nie, nawet jak nie mam filtru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcę sobie kupić cs source ale nie wiem czy będzie działać. Mam fajny komputer spełniający wszystkie wymagania ale mam vistę a gra jest od visty trochę starsza i boje się że nie będzie chciało razem chodzić. Tyle kasy co source kosztuje to piechotą nie chodzi i głupio byłoby ją wydać na marne. Więc jak to jest chodzi to razem czy nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie ;)

Pytanie : Jak najlepiej bic się na noże.? Jakoś mi to nie wychodzi ;( Czy ktoś mógłby mi to dokładnie wytłumaczyc.? ;)

gdy jesteś blisko przeciwnikia, podskocz i uderz PPM. ty mu rypniesz po głowie zabierając wiecej HP, a on tobie po nogach, duuuzo mniej HP :)

i w ogóle, jako że to mój pierwszy post to się witam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam

Potrzebuje pomocy. Mam oryginał counter strike'a i jest problem, bo gdy strzelam to na teksturach pojawiają mi się czarne kwadraciki. Jeden strzal, jeden kwadracik. O co chodzi? Moja karta graficzna to geforce 7600 gt 256 128 pci-e

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...