Skocz do zawartości

Counter-Strike


D'artagnan

Polecane posty

Na początku, przy próbie uruchomienia wyskakuje mi:

http://images33.fotosik.pl/81/d8741ca8fd34c901.jpg

po kliknięciu na "kliknij tutaj" wyskakuje:

http://images32.fotosik.pl/81/b075d69924be79ea.jpg

a następnie:

http://images31.fotosik.pl/81/91be4b77dd292e2d.jpg

Co może być tego przyczyną? Przez kilka dni Steam działał normalnie, później się zaczęło. Próbowałem reinstalować, ale nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 weeks later...

Pliki *.dll znajdują się w biblioteczce DirectX, tak więc zalecałbym ponowną instalacje DX 9.0c, a żeby się upewnić czy żadne stare pliki nie stanowią destrukcyjnie dla exe'ka wystarczy zainstalować steama na innym dysku. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, otóż

kilka dni temu kupiłem Counter Strike Anthology. Zainstalowałem Steama, ściągnąłem update'y i zacząłem grać. Było fajnie, ale do czasu. Bowiem dzisiaj Steam przestał działać: kiedy chcę włączyć np. Condition Zero nic się nie dzieje, a kiedy próbuje następnym razem, okazuje się że steam.exe jest już włączony :(:( No ale nic. Chciałem zreinstalować Steama, okazało się, że trzeba wyrzucić wszystkie Steamowe gry. No trudno, więc odinstalowałem go i wszystkie Countery. Lecz kiedy chciałem je ponownie zainstalować z płyty okazało się, że takiej opcji nie ma. Jest tylko opcja uninstall Counter-Strike, i w dodaj-usuń programy nadal widnieje CounterStrike.

Moje pytanie brzmi: czy jak odinstaluję TM-a, to będę musiał znów wpisywać kod aktywacyjny?? Odpiszcie szybko, bo nie wiem, czy wywalać TM-a, czy ściągać ze Steama nowego CS-a :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Podczas próby podłączenia do serwera wyskakuje uroczy błąd

"Error to verify you Steam ID ticket

Dodam że przedtem wyskakiwalo mi jakies okienko (auto - coś :D)

Kliknąłem "No thanks" i mam..

Błagam pomóżcie.Albo znajdziecie w gazecie news o wybuchu w siedzibie firmy Valve..://

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam!

Mam taki problem, mianowicie zapomniałem hasła do Steam'a (ech, ta skleroza :) ), ale gdyby tego było mało nie również sekretnej odpowiedzi na pytanie, które przecież sam sobie zadałem przy rejestracji :)

Słyszałem kiedyś, że można wysłać wiadomość do Valve ze zdjęciem "cd-keya". Tylko, że nie wiem gdzie to wysłać :) Możecie mi podać adres e-mail, na który mam wysłać te wszystkie dane? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem, mianowicie zapomniałem hasła do Steam'a (ech, ta skleroza :) ), ale gdyby tego było mało nie również sekretnej odpowiedzi na pytanie, które przecież sam sobie zadałem przy rejestracji :)

Słyszałem kiedyś, że można wysłać wiadomość do Valve ze zdjęciem "cd-keya". Tylko, że nie wiem gdzie to wysłać :) Możecie mi podać adres e-mail, na który mam wysłać te wszystkie dane? :)

Można to więc uznać za skradzione konto

http://support.steampowered.com/kb_article...=2347-QDFN-4366

Musisz tylko założyć konto Steam Security Account (to co innego, niż forumowe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam taki problem w CS 1.6 U kolegi niektóre mapki są jasne że spokojnie bez noktowizora na nich się da zagrać a u mnie prawie totalna ciemnosć, np cs_assault u kolegi cienie są jasne a u mnie ciemne a obaj mamy ustawione Brightness na Light gamme na high.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz inne ustawienia monitora, a może monitor jest uszkodzony :?:

W innych grach jest w porządku ?

A kolega nie korzysta z jakiegoś moda ?

Modów 0, w monitorze rozjaśnić dalej nie można, w inych grach chyba need for speed Undergrund 2 w menu Zielony nissan 350z przed zmianą karty graficznej był bardzo dobrze oświetlony a teraz trochę słabo jakby wcale na niego śwatło nie padało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tnx teraz jest jasno, Mam teraz problem z CS Source, znudziły mi się standardowe mapy, więc pościągałem nowe ale... jak wybieram mapę i rozpoczynam grę wraca mi do głównego menu, więc myśle że to jakiś błąd włączam jeszcze raz i d... to samo, unistall nie pomógł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...