Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerton

Gry online w przegladarce (browserówki)

Polecane posty

Polecasz? Ja osobiście nic nie polecam bo to strata czasu i ogólnie syf. W plemiona zacząłem grać z kolegami ich przejęli ja zostałem potem i mnie przejęli. W SF też gram z kolegami ale to, też powoli mi się nudzi, no ale jakoś gram bo szkoda tego czasu poświęconego grze ;), a na allegro takiego lvl'u nikt by nie kupił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić tylko eRepublik, żadna inna browserówka nie wciągnęła mnie jeszcze na więcej niż 2 miesiące. A eRepublik się udało, magia nie?

Nie łudźcie się jednak, że wszystko dzieje się tam w grze, wszystkich instytucji wybieranych przez prezydentów (ofc jak tego chcą) czyli MON-ów, MSZ-ów i MEN-ów nie ma w ogóle w kodzie gry D:. Duża część gry (około 60%) dzieje się na IRCu, w grze ukazują się jedynie artykuły prasowe, są pola bitew do ciskania rumunów czy innych niemców po kaskach \o/, trenuje się, walczy i zarządza firmą.

Są też partie polityczne, które ciągle rywalizują ze sobą o bycie w TOP 5 partii. Po co? Otóż do wyborów do kongresu (25 dzień każdego miesiąca) tylko partie TOP 5 mogą wystawić swoich kandydatów, na czas tych wyborów czasami są więc tworzone koalicje pomiędzy partiami spoza topki.

4 i 5 dzień każdego miesiąca to zawsze masa flame'u w prasie, bo są wybory prezydenckie. A to że to prezydent formuje rząd to już inna działka.

Admini ciągle wprowadzają coraz to nowsze rzeczy i promocje, jak chociażby zmiany w module wojennym, czasowa obniżka ceny ulepszenia firm itp.

Serdecznie zapraszam do gry w eRepublik, ostatnio obiliśmy 4 państwa naraz, Niemcy i Francja zostały pokonane w normalnych bitwie, Rosja po przegranej odgrodziła się od nas państwem neutralnym, a USA uciekło. Tak więc należymy do ścisłej czołówki potęg w naszym eŚwiecie o/.

Zapraszam do rejestracji z mojego reflinka, jak również do rejestracji z normalnego linka .

Przy rejestracji z reflinka służę pomocą o/.

Zapraszam również do partii WiP (Wolność i Patriotyzm) która obecnie jest TOP 3 w ePolsce.

Ściana tekstu mi normalnie się zrobiła ale to niechcący :<.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie do gier przeglądarkowych wciągnął brat :).Najpierw był mybrute(Walka z wujkiem,lub starszym bratem niezapomniana),następnie był wiedźmin versus(Jakoś nie przpadł mi do gustu),później bitefight (też chwilę pograłem).Potem było długo,długo nic aż wreszcie znajomy gracz z forum polecił mi Shakes & Fidget.Naprawdę świetna i wciągająca gra w klimatach komiksu.Gram w to 2 miesiące i dalej nie nudzi mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w TSO grałem od zamkniętej bety aż do lipca, kiedy ta gra zaczęła mnie zanudzać na śmierć jezyk2.GIF Generalnie można pograć w takie gierki przez kilkanaście tygodni, ale na dłuższą metę nudzą.

Z wyjątkiem Plemion - kurde, już cztery i pół roku chytry.gif Z czego aktywnej gry na dużym koncie z dwa lata. Ech, z perspektywy czasu szkoda tej kasy wydanej na konto premium...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od ponad 3 lat gram w The West (z przerwami, ale krótkimi poza jednym dwumiesięcznym).Szybko wybiłem się z małych miasteczek do dużego sojuszu, ale w pewnym momencie zostawiłem grę na długi okres czasu i straciłem postać. Ale starzy towarzysze z dawnego sojuszu i po migracji dostałem jakieś konto na podobnym poziomie co mój własny i teraz sobie gram,ale niestety robi się coraz smutniej(ach, te stare czasy gdy siedziało się z ludźmi do 12 w nocy i gadało się o różnych rzeczach, szkoda że to już chyba nie wróci),ale nadchodzi nowa wersja i może zmienię coś w swoim życiu na dzikim zachodzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu doświadczeniach z grami przeglądarkowymi, jestem bardzo negatywnie do nich nastawiony. Zawsze jest to kompletna strata czasu, a często i pieniędzy. Na dodatek większość gier jest robiona chyba w jakiś szablonach (szablon zależny od gatunku/typu), przez co po pewnym czasie uczucie deja vu zaczęło mnie dobijać.

Ktoś mógłbym napisać, że w to gra dla zabicia czasu. Niby tak, ale w takim przypadku jest milion innych i ciekawszych sposobów na zabijanie czasu. Imo nawet leżenie i obrastanie kurzem jest bardziej pasjonujące :].

Lista, niepełna, bo nie pamiętam większości tytułów:

  • The Pride of Taern
  • Plemiona
  • Osadnicy
  • Bloodwars
  • Shackes & Fidget
  • dziesiątki tytułów z Facebooka i Naszej Klasy

Więcej na chwilę obecną do głowy mi nie przychodzi. Głównie przez fakt, że te "gry" są tak okrutnie podobne do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PokeLife - szczerze polecam jeśli ktoś lubi / lubił pokemony - nie tylko dla fanów pokemonów bo to naprawdę porządznie zrobiona gierka, bez ciągot do zarabiania pieniędzy na graczach. Najlepsza browserówka o pokemonach w necie z pewnością.

link - http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=370939

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam sobie tak od klku lat w bitefighta na kilku serwerach, wg mnie jest to najlepsza broweserówka zaraz po wiedźminie versusie, w którego namiętnie grałem kilka lat aż do likwidacji gry w zeszłym roku:(. Oprócz bitefighta gram też w shakes&fidget, nuży mnie ta gra od dłuższego czasu mimo to nadal codziennie tam zaglądam:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...