Skocz do zawartości

Rozwiązany: Jade Empire Zelazna Pięść i żmija fragmenty


Bowler

Style  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki Styl jest silniejszy?

    • Styl Żmiji
      2
    • Styl Żelaznych Pięści
      4
    • Jednakowe
      0


Polecane posty

Gdzie można znaleść fragmenty stylu żmii i żelaznych pięści bo mam tylko po jednym: jeden z fragmentu żelazne pięści znalazłem na wyspie piratów a drugi żmjii znalazłem tam gdzie sie pokonuje Gao mniejszego. proszę o pomoc bo chce znaleźć wszystkie fragmenty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że pierwszy fragment Żelaznej Pięści był na końcu jaskini, gdzie Mistrz Li cię wysłał. Drugi fragment Żmiji otrzymasz na Wyspie Piratów, gdy pozwolisz zabrać tę dziewczynę jako niewolnicę. Ostatnich fragmentów nie pamiętam.

EDIT: Chyba ostatni Żelaznej Pięści zdobywa się na arenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem zwoje Żmiji są:

1. W jaskinii, gdzie się walczy z Gao Mniejszym.

2. Na Wyspie Piratów, gdy pozwolisz zabrać tę dziewczynę jako niewolnicę.

3. W twierdzy zabójców lotosu jako nagroda po pokonaniu inkwizytorki Jia.

Zatem jeśli masz zwój Żelaznej Pięści z Wyspy Piratów, to nie skompletujesz Żmiji i na odwrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli na wyspie piratów pozwolisz zabrać dziewczynę jako niewolnicę to dostajesz zwój Żmii, a jeżeli nie pozwolisz to dostajesz zwój Żelaznej Pięści. IMO styl żelaznej pięści jest nieprzydatny, więc radzę Ci zebrać zwoje Żmii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w na Wyspie Piratów, w czasie zadania z niewolnicą, podążysz Ścieżką Otwartej Dłoni (uwolnisz kobietę, a kupiec ucieknie) dostaniesz zwój Żelaznej Pięści. Ale jeśli w tym zadaniu wybierzesz Drogę Zaciśniętej Pięści (pozwolisz zabrać dziewczynę w charakterze niewolnicy) otrzymasz zwój Żmiji.

Dlatego możesz w czasie gry zebrać tylko jeden komplet zwoi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jeżeli na wyspie piratów pozwolisz zabrać dziewczynę jako niewolnicę to dostajesz zwój Żmii, a jeżeli nie pozwolisz to dostajesz zwój Żelaznej Pięści. IMO styl żelaznej pięści jest nieprzydatny, więc radzę Ci zebrać zwoje Żmii.

nieprzydatny ? mozna nic zamieniac ludzi w kamienie ;p do tego jest zadaje duzo obrazen i nadaje sie w sam raz na rozproszenie tych czarnych duchow ;p do tego mocny atak jest na dobieg, przy wolnym przeciwniku mozna go wykonczyc sama banka hehe ;p a zelazna piesc mialem od razu po arenie ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to lepszy jest zwój żmii, miałem jeden i drugi styl więc już znam się na rzeczy. Styl żmii jest bardzo szybki, a przy okazji otruwa ofiarę, natomiast styl żelaznej pięści jest bardzo wolny i w niektórych przypadkach bezużyteczny. Już wolę od żelaznej pięści styl białego demona

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...