Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zizou666

Two Worlds problem z uruchomieniem

Polecane posty

Postanowilem dzis zagrac sobie w ta gre, jako, ze mam teraz troszke mocniejszego kompa (scislej laptopa) niz kiedys. Zainstalowalem i przy probie uruchomienia pojawia sie czarny ekran, wyskakuje blad, ze program przestal dzialac i musze go zamknac. Mam Viste 32bit. Komp spelnia wymagania gry w grubym nadmiarze. Wiecie, co moze byc nie tak? Probowalem zmieniac zgodnosc, ale nic to nie dalo.

Gra oczywiscie jest z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz chyba raczej w tym przypadku jest nieistotny, jako ze to laptop (o czym wspominalem na poczatku) ;). Co do wersji sterownikow to po sprawdzeniu wydaje mi sie, ze sa zadziwiajaco stare: 7.15.11.7924. Jednak przy probie aktualizacji system informuje mnie, ze jest to najnowsza wersja sterownikow do mojej grafy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie spamować tematami dorzucę swoje dwa grosze - mianowicie w grze nie mam ani muzyki (nigdzie, nawet w menu (w intro jest)), ani podkładanych głosów pod postacie (tylko w intro słychać ich głosy), ani odgłosów otoczenia (o ile takie istnieją). Powiem wam że trochę łyso się gra kiedy słychać TYLKO twoje kroki bądź odgłosy walki. Może ktoś na to coś poradzić? (Płytę mam z CD-Action, nie wiem z kiedy, bo się od kumpla pożyczyłem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...