Skocz do zawartości

Rozwiązany: Jade Empire Rytuał Pór roku


dunlas

Polecane posty

Witam!!! Mam problem z rytuałem 4 pór roku w świątyni, dzięki któremu ma pojawić się lisica. Zdobyłem kryształ i włożyłem go tam gdzie trzeba. Zapala się ten nazwijmy to piec i od niego idzie promień do drugiego pieca gdzie są żółty i niebieski kryształ. I kiedy użyje jednego lub drugiego światło przechodzi dalej do tego czegoś zawieszonego w centrum świątyni. W 3 piecu gdzie są czerwony i zielony kryształ nic się nie da zrobić. Nie wiem czy to ma coś wspólnego ale tama już jest zamknięta. Proszę pomóżcie bo już ze dwie godziny krążę od lądowiska Thiena aż do świątyni i gospody i nie wiem co zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy masz już aktywne niebieski i czerwony kryształ, musisz podejść do miejsca gdzie włożyłeś ten biały kryształ. Znajduje się między kapliczkami z kolorowymi kryształami.

Tylko jak aktywować czerwony kryształ? Tak jak napisałem: tam gdzie jest żółty i niebieski działają obydwa, a w drugim miejscu gdzie są czerwony i zielone nic nie da się zrobić cały czas pisze, że łańcuch jest zablokowany nie da się go ruszyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odblokowałeś oba białe kryształy? Bo to też ważne, jeden jest zaraz przy kolorowych kapliczkach, drugi jest na dole ścieżki. Upewnij się że go nie przeoczyłeś.

Tak właśnie przeoczyłem tamten. Dzięki za pomoc teraz próbuje uporać się z matką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...