Skocz do zawartości

Rozwiązany: Heroes of Might & Magic III, problem z kampanią


Polecane posty

Mam taki dość przykry problem. Właśnie przeszedłem 2 kampanię Odrodzenia Erathi zapisałem i nagle gra mi się wyłączyła. Włączyłem ponownie i zobaczyłem że wszystkie moje dokonania zostały skasowane. To znaczy że te "ptaszki" które pokazywały ukończenie kampanii znikły. Uratowało mi się odzyskać ptaszka do 2 kampanii ale do Niech żyje królowa już nie mogę ;/ Teraz nie wiem czy muszę od nowa przechodzić tą kampanie czy nie jeżeli chcę odblokować następne rozdziały ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że założyłeś nowy temat, tylko o to, jak go nazwałeś.

A jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie - tak, musiałbyś zacząc grac od nowa. Możesz jeszcze wczytać grę z ostatniej misji poprzedniej kampanii - tamten save zawiera informację o tym, ze ukonczyles wczesniej jakies kampanie. Jeśli znowu ukonczysz tą misję, to powinieneś mieć z powrotem wszystkie "ptaszki".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kampaniami jest taka dziwna sprawa że trzeba je ukończyć jednym ciągiem, tzn kończąc poprzednią kampanię musisz od razu wybrac następną i zasejwować - bo H3 nie zachowuje ukonczonych kampanii. Liczą się tylko save'y - więc pod koniec kazdej kampanii musisz koniecznie je wykonywać. Jest tak na 100% bo sam kiedyś z ciekawości sprawdziłem czy H3 zachowuje postępy w grze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...