Skocz do zawartości

Morrowind


Gość hirokaraka

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Ja zaczalem leciec to polecialem az pod ten sam wulkan, ale jakas barierea mnie zatrzymala!

Ameryki nie odkryliście, a myślicie że na czym polegał rekord w przejściu Morrowinda w czasie około 15 minut?

Jakby ktoś jeszcze nie widział:

http://speeddemosarchive.com/demo.pl?Morrowind_SS_1426

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każdy gracz zauważył w Morrowindzie wspaniałą muzykę :D Do jej tworzenia byłą zaprzągnięta cała orkiestra zresztą. Ostatnio ucieszyłem się, że pliki z muzyką są dostępne bez jakichkolwiek dodatkowych starań ze strony gracza.

Gdzie znaleźć pliki z muzyką do gry podaje na przykładzie Morrowind Złotej Edycji (ścieżka domyślna dla partycji C i Program Files):

C:Program FilesUbisoftTES III - Morrowind Zlota EdycjaData FilesMusic

Tam są trzy foldery: Battle, Explore, Special i analogicznie do nich znajdujemy kawałki, wczytywane przez grę w określonych momentach :D

Dla osób, które chcą się delektowac muzyką z tej wspaniałej gry radze nagrać te pliki na CD przez np. Nero, który po zaznaczeniu opcji "Audio CD" odrazu konwertuje pliki na format .cda, czy do odczytania przez każde radio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za frajda wygrać grę w 15 minut? Dla mnie się liczy bardziej wierne odwzorowanie świata... to bywa problemem, np. mam już moda że bohater musi jeść... wszystko byłoby fajne gdyby nie to, że żarcia było mało i w miejscach z odnawiającym się jedzeniem kupowałem tego po 40 (więcej się nie mieściło) dopiero był kłopot na Solstheim, gdzie go prawie nie było i trzeba było marnować kasę by dotrzeć do Balmory i z powrotem :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problemik. Dopiero niedawno znalazłem miejsce na dyskuna Morrowind i w takimm zadaniu trzeba znależć dwemerową łamigłówkę. Gdzie ona jest?

Cóż, wystarczyło przejrzeć forum...ale pomóc konfratrowi się należy. Łamigłówka jest w dwemwerowych ruinach <dokładniejszą lokalizację podaje trener w gildii wojowników w Balmorze>. Trzeba tam pójść skalnym wypiętrzeniem do góry, wejść do pomieszczenia, zabić gostka i zabrać łamigłówkę z półki po lewej.

Pewnie każdy gracz zauważył w Morrowindzie wspaniałą muzykę :D Do jej tworzenia byłą zaprzągnięta cała orkiestra zresztą. Ostatnio ucieszyłem się, że pliki z muzyką są dostępne bez jakichkolwiek dodatkowych starań ze strony gracza.

Ja polecam jeszcze mod z CDA, w którym dodane są raptem trzy kawałki, ale szczególnie jeden jest wybitnym oratorium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczalem leciec to polecialem az pod ten sam wulkan, ale jakas barierea mnie zatrzymala!

Ameryki nie odkryliście, a myślicie że na czym polegał rekord w przejściu Morrowinda w czasie około 15 minut?

Jakby ktoś jeszcze nie widział:

http://speeddemosarchive.com/demo.pl?Morrowind_SS_1426

Bro Ty chyba PSX-a nie czytasz nowy rekord to 7.30 min.

a co do latania to zamiast morrowinda kupcie sobie flight simulatora (tylko że paskudnie wygląda)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jestem nowy ale mam problem z Morowind a mianowicie wlaczam gre i kiedy zaczyna sie gra wyskakuje taki bląd

''Nie masz Pixel Shader 1.0'' i nie wiem co zrobic. :arrow: :arrow: :arrow:

Prosze Kto da mi kody do morowind bo nie moge znalesc z góry dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kody do Morrowinda i tysięcy innych gier znajdziesz na byle jakiej stronie z kodami :P

A tak w ogóle, czy kody na wyczarowanie przedmiotu działają komu kolwiek? Mi niestety nie.

Ale nie o to teraz chce zapytać.

1.Nurtuje mnie pytanko, co można zrobić z zakupionymi w Tel Aruhn niewolnikami?

2.Jakie mody/pluginy warto zainstalować w polskiej wersji?(Chodzi o takie do "czystego" Morrowinda :D Bez Trójcy i Przepowiedni

- Ja polecam Ognistą cytadele i Dobre miejsce do zamieszkania. Pack guar też spoko.

3.Gdzie jest ten krab handlarz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.Jakie mody/pluginy warto zainstalować w polskiej wersji?(Chodzi o takie do "czystego" Morrowinda :D Bez Trójcy i Przepowiedni

Ja lubię ściągać różne bronie, już nawet nie po to żeby używać (gdyż często są przypakowane; ładnie się komponują w zbrojowni =).

Siemanko jestem nowy ale mam problem z Morowind a mianowicie wlaczam gre i kiedy zaczyna sie gra wyskakuje taki bląd

''Nie masz Pixel Shader 1.0'' i nie wiem co zrobic. :arrow: :arrow: :arrow:

No najprawdopodobniej kupić kartę obsługującą Pixel Shader 1.0. Choć nie wiedziałem że Morrowind go potrzebuje :o. Może coś w ustawieniach zmień?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na którejś wysepce na wschód od Vivec, ma chyba 10000 Septimów. Ale zamiast latać do niego równie dobrze możesz ściągnąć plugin z Ogrimem w Calderze.

Nie trzeba ogrima, przecież jest młokos pełzacz... mi wystarczy... a propo, wie ktoś czy nie ma modu że mając posiadłość możesz zarabiać (kopalnia jaj, plantacje, ebon, szkło, walka i rabowanie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam w ogóle bez modów gram. Ostatnio zaczął mi się mały problem. Podszkalałem się w Handlu i mam już 100. Osobowość dzięki artefaktom też mam 100. Tylko że jak handluje czymkolwiek to wszyscy dają mi strasznie małą propozycję zysku i mało mogę wyhandlować. Np. jakiś miecz któego wartość wynosi 20 szt. zł. dają mi 2 szt, a wyhandlować mogę tylko do 3 szt. O co chodzi? Dodam że chwilę po owym podszkoleniu mi było bardzo dobrze i mogłem nawet 60 szt. narzucić za przedmiot 200 wart.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste: im więcej przedmiot jest warty, tym więcej możesz wyciągnąć od kupców. Wiadomo przecież, że na przedmiocie wartym 20 sztuk złota nie zarobisz 300 sztuk złota, ale na wartym powiedzmy 4000 jak najbardziej. Poza tym sam napisałeś, że z przedmiotu wartego 2 wyhandlowałeś 1 sztukę złota, co, jakby nie było, daje 50% zysku :!: Więc to jednak jest spora suma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno można, ktoś na adamantytowej wieży(forum) pytał, czy warto zakląć przedmiot duszą Viveka i Almalexi. Ale ja Tribunala i Bloodmona nie mam, nie wiem.

No, to jeszcze raz zadam pytanie: Co można zrobić z niewolnikami zakupionymi w Tel Aruhn, czy też są oni tylko do misji potrzebni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...