Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirokaraka

Morrowind

Polecane posty

juz sobie poradziłemz moimi problemami, dzieki wielkie

co do przedmiotów u kupców ciekawostką może byc że w Lombardach mozna np kupic szklane miecze za 27 septimów :lol:

To naprawdę ciekawe, bo najgorszy szklany sztylet kosztuje 4000 septimów i widziałem takie na przedaż tylko w Upiornej Barierze. :P Grasz z jakimś modem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli ,to najdroższą rzecz jaką widziałem to był jakiś Wielki Kryształ Duszy (skrzydlaty mrok) za 60 000 septimów

Najdroższym przedmiotem w grze jest pełna Gwiazda Azury, ale liczbowo nie pamiętam (500 tys.?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie pamięć nie myli ,to najdroższą rzecz jaką widziałem to był jakiś Wielki Kryształ Duszy (skrzydlaty mrok) za 60 000 septimów

Najdroższym przedmiotem w grze jest pełna Gwiazda Azury, ale liczbowo nie pamiętam (500 tys.?).

Gwiazda Azury z duszą Lunatyka kosztowała 2 miliony, pewnie byłaby jeszcze droższa z duszą Viveka.

Ten Wielki Kryształ Duszy leżał na tacy na biurku Galbedir w Balmorze. Zawsze stamtąd wszystko zabierałem podczas jednego z questów. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna sposób na to by w Morrowindzie był cały czas dzień :?: :?: :?:

Na pewno patche się znajdą, ale w jakim celu?

Mam pytanie... czy ktos przechodzil gre jako pielgrzym?

Chodzi Ci o udanie się do wszystkich kapliczek? No cóż jeżeli się ma aspiracje ażeby całą grę poznać to wypadałoby pielgrzymkę odprawić ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo.

Pytanie mam odnośnie zakonczenia gry (jestem w momencie otrzymania tytułu Nerewaryjczyka od czterech popielnych, po rozmowie z Vivekiem i Nibani z Urshilaku (w tej kolejności).

Rzecz wygląda tak. Zabijam Dagoth Ura. Wszystko pięknie. Azura zostawia mi jakiś lewtujący pierścionek... Czytałem że po zabiciu Złego bariera znika, strażnicy swiątynni znikaja... Bariera u mnie faktycznie zniknęłą (tzn. zostały same słupy i połączenia między nimi) ale strażnicy swiątynni nadal są. Burze piaskowe (?) tez targają od strony góry. Bug? MOze to wina pluginów (colourglass, no glow, balconyhouse). Wie ktoś co jest nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zakończenia gry - burze piaskowe są specyficzne dla wyspy, więc zniknąć wcale nie powinny. Co do strażników świątynnych, może pozostają dlatego, że w niektórych miejscach stanowią jedynych reprezentantów prawa i bez nich byłoby zbyt łatwo dokonywać masowych rzezi? :P

Co do ciągłego dnia - takiego moda nie znam, ale można spróbować tak... zrobić kopię zapasową pliku morrowind.ini, a następnie odnaleźć jego części poświęcony różnym typom pogody (Ashstorm Weather, Clear Weather itd.) i wartości tych linii, które zawierają tekst "night" zamienić na wartości ich odpowiedników zawierających słowo "day". Jest to jednak dość czasochłonne i nie gwarantuję, że w ogóle zadziała, ale spróbować nie zaszkodzi... pamiętaj tylko o kopii zapasowej pliku!

Pytanie o pielgrzyma - chodzi o misje w świątyni? Cóż, zaliczają się one do najtrudniejszych i najbardziej czasochłonnych w grze, ale w zamian znajdziesz podczas nich mnóstwo artefaktów i ukończenie tej linii zadań daje mnóstwo satysfakcji, więc według mnie warto. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do najdroższych przedmiotów to chyba jednak Gwiazda Azury z duszą Viveka (5mln) trudno go było zabić, dobrze walczy piąchami :) Teraz się zastanawiam na co wykorzystać tą duszę. Jeszcze nikt mi nie wierzy że go zabiłem :( (nie doceniają mnie, hlip). Może mi ktoś podpowie bo się szykuję na Almalexie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do najdroższych przedmiotów to chyba jednak Gwiazda Azury z duszą Viveka (5mln) trudno go było zabić, dobrze walczy piąchami :) Teraz się zastanawiam na co wykorzystać tą duszę. Jeszcze nikt mi nie wierzy że go zabiłem :( (nie doceniają mnie, hlip). Może mi ktoś podpowie bo się szykuję na Almalexie :)

Ja wiem czy jest przedmiot w który można wcisnąć taki ładunek. Najważniejszą korzyścią z Viveka jest druga Upiorna Opoka, lecz Pięści Randagulfa i tak są lepsze. A tak w ogóle nie jest trudno go zabić, bez problemu można unikać jego czarów, a jak skończy mu się mana to nie ma żadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos zlapal dusze dagoth ur-a? a w ogole jest to mozliwe? A w ogole to po co lapac Viveka i innych? Przeciez uzycie go do zaklinania broni jest bardzo drogie... a chyba nikt nie chce robic broni z duszy Viveka tylko z np. 5 obr. od Kuli ognia... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko: zaraziłem się spaczeniem. Gdzie jest do cholery ten czarodziej, który miał mnie wyleczyć ? wchodzę do domu spaczonych, ale są tam tylko poplątane ścieżki i paru spaczonych. Nigdzie nie widzę czegokolwiek (włazu, dziury itp.) które sprawiłyby że wykorzystałbym mikstury lewitacji... Gdzie to jest, gdzie mam iść ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos zlapal dusze dagoth ur-a? a w ogole jest to mozliwe? A w ogole to po co lapac Viveka i innych? Przeciez uzycie go do zaklinania broni jest bardzo drogie... a chyba nikt nie chce robic broni z duszy Viveka tylko z np. 5 obr. od Kuli ognia... :)

Kto powiedział że trzeba zaklinać bronie można np. stwowyć przedmiot dodający 100 akrobatyki na stały czy coś w tym stylu :) chciałem zrobić daedryczne nagolenniki dodające troche siły no ale jeżeli pomieszczą około +6 no to nie ma sensu marnować duszy (pół)boga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w momencie, kiedy mam zdobyć 3 artefakty. Dwa już zdobyłem tylko pozostała mi Tarcza Cienia (czy jakoś tam). Jestem w tych piwnicach i ani śladu drzwi lub schodów do niższych parterów. Co robić?

Czyli wewnątrz Kogoruhn? Musisz dobrze szukać, aż znajdziesz zejście do kanałów, tam zaś należy odnaleźć wejście prowadzące do jaskini. Przejdź całe miejsce jeszcze raz, sprawdzając dokładnie, czy niczego nie pominąłeś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...