Skocz do zawartości

Morrowind


Gość hirokaraka

Polecane posty

I ja także mam pytanie.

Nie wiem, czy na takie już była odpowiedź, bo nie czytałem(tyle tu postów, że nie da rady )

Czy level w grze jest ograniczony, czy można zdobyć do któregoś tam levelu, a potem exp sie nie zalicza?

Vlad, co do Twojego pytania, to nie odpowiadam, bo nie przeszedłem całej gry

Edit,Widzę, że ktoś już zdążył przede mną

Levele będą lecieć tak długo, aż uzyskasz we wszystkich umiejętnościach głównych i dodatkowych max poziom (100). Oczywiście aby to uzyskać, musisz używać tych umiejętności.

Istnieje jednak błąd, dzięki któremu możemy uzyskiwać poziomy doświadczenia powyżej 100, a polega on na tym iż wielu nauczycieli którzy uczą do 100 poziomu potrafi uczyć... jeszcze wyżej :? . Pozwala to na uzyskiwanie bardzo wysokich poziomów doświadczenia. Ale dla mnie to już cheatowanie :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
I ja także mam pytanie.

Nie wiem, czy na takie już była odpowiedź, bo nie czytałem(tyle tu postów, że nie da rady )

Czy level w grze jest ograniczony, czy można zdobyć do któregoś tam levelu, a potem exp sie nie zalicza?

Vlad, co do Twojego pytania, to nie odpowiadam, bo nie przeszedłem całej gry

Edit,Widzę, że ktoś już zdążył przede mną

Levele będą lecieć tak długo, aż uzyskasz we wszystkich umiejętnościach głównych i dodatkowych max poziom (100). Oczywiście aby to uzyskać, musisz używać tych umiejętności.

Istnieje jednak błąd, dzięki któremu możemy uzyskiwać poziomy doświadczenia powyżej 100, a polega on na tym iż wielu nauczycieli którzy uczą do 100 poziomu potrafi uczyć... jeszcze wyżej :? . Pozwala to na uzyskiwanie bardzo wysokich poziomów doświadczenia. Ale dla mnie to już cheatowanie :?

Na Adamamantwej wieży był kiedyś link do programu do obliczania max levela. POczywiscie pełny maks jest mozłiwy przy 2 warunkach, równomierne rozwijanie umiejętnosci i niekorzystanie z nauczycieli, a to lekko utrudnia grę. Ja miałęm bohatera powyzej 0 levela, nudaaa, panie nudaaaa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam problem z misją wyleczenia ze spaczenia. W poradniku na morrowind.pl pisze że Divayth Fyr znajduje się w wierzy Tel Fyr, Sale Fyra. Więc ja weszłem do Sali Onyksowej, I w niej znajdywała się Sala Fyra. Więć ja mam pytanie - czy to napewno o tą sale chodzi?? bo ja tam wchodze a fyra ni ma :) Ale wsumie jakby o tę sale chodziło, to po co by mi była mikstura wznoszenia?? (Sala onyksowa jest na samym dole) Szukałem w wyszukiwarce ale nie znalazłem tam problemu podobnego do mojego. Z góry dzięki za odp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. Czy u was w morrowindzie też macie takąniebieską barierę w pewny miejscu, która nie pozwala wam iść dalej? czy ona potem znika ?jest to dla mnie o tyle dziwne ze mam misję do zrobienia w jednym z miast a nie mogę do niego dojść, właśnie przez tą barierę. Z góry THX za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem. Czy u was w morrowindzie też macie takąniebieską barierę w pewny miejscu, która nie pozwala wam iść dalej? czy ona potem znika ?jest to dla mnie o tyle dziwne ze mam misję do zrobienia w jednym z miast a nie mogę do niego dojść, właśnie przez tą barierę. Z góry THX za odpowiedź

Pewnie, zę mamy. Ona kiedyś zniknie, ale droga do tego daleka. Spróbój dookoła, albo znalęźć inną drogę, chyba, zę musisz zalatwić coś na obszrze objętym barierą. Cóż, wtedy wejdź przez bramę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy powodzenie kradzieży kieszonkowej. Raz udało mi się ukraść coś jednej osobie, ale następny już nie.

Od umiejętności "Skradanie się". Nie wystarczy tylko, że widać ikonkę skradania - mając np. wyżej wymienioną umiejętność na 15 punktów to szanse są bardzo nikłe, że uda nam się ukraść cokolwiek ze sklepowej lady, o kradzieży kieszonkowej nie wspominając.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka:

1. Do czego służy sonda??

2. Czy u was hitboksy postaci, gdy strzelamy do nich z łuku, są takie kiepskie?? Ja by zaliczyło mi trafienie, muszę trafić w miejsce, delikatnie pod szyją, a i tak to czy zaliczy trafienie czy nie to loteria :/

1. Szczerze mówiąc nie kojarzę o jaki przedmiot chodzi. :P

2. To normalne. W tej grze liczą się statystyki postaci, a nie miejsce trafienia. Mając łucznictwo na niskim poziomie można i utracić 10 strzał z bardzo bliska zanim trafimy. Zauważyłem natomiast, że jakoś łatwiej jest strzelać z kuszy i zaliczam nią więcej trafień - choć to może tylko takie wrażenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Sonda służy do rozbrajania pułapek, a działa jak wytrych. Żeby dobrzy używać sond musisz mieć wysoką umiejętność Zabezpieczenia.

2. Niestety, to tylko złudzenie. Trzeba odpowiednio celować. O ile pamiętam, to przy łuku, celownik powinien być na lewo od celu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pewnym miejscu w którym nie mogę dać sobie rady. Chodzi o misję z niewolnikiem który uciekł pewnemu gościowi z Domu Rozkoszy Cielesnej. Każą mi iść do handlarza niewolników w celu zdobycia informacji ale on nie chce mi nic powiedzieć (chociaż mam 90% u niego). To gdzie w końcu dowiem się gdzie jest ten niewolnik?? Z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w pewnym miejscu w którym nie mogę dać sobie rady. Chodzi o misję z niewolnikiem który uciekł pewnemu gościowi z Domu Rozkoszy Cielesnej. Każą mi iść do handlarza niewolników w celu zdobycia informacji ale on nie chce mi nic powiedzieć (chociaż mam 90% u niego). To gdzie w końcu dowiem się gdzie jest ten niewolnik?? Z góry dziękuję.

Pogadaj z Dranasem Sarathramem, handlarzem niewolników w Targu Niewolników o imieniu niewolnika. Ten powinien ci zdradzić, że Hai-Ei to byc moze Skrywa-Swą-Stopę (jezeli to nie zadziała, zagadaj do Skrywa-Swą-Stopę w Domu Cechowym). Idź więc do Domu Cechowego, a tam zagadaj do Skrywa-Swą-Stopę że znasz jego prawdziwą tożsamość. Możesz go wydać lub pozwolić mu uciec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w bloodmoon na wyspie Soulthein jest quest ze znalezieniem sterowca i mam pytanie jak go znaleźć (dokładniej to ten quest z odnalezieniem amuletu fatalnego zauroczenia)

BARDZO irytuje wywalanie do windy

Zadanie otrzymujemy od Louisa Baeuchampa ktorego spotkac mozna przy wejsciu do Glidii Magow w Ald'Ruhn.Dowiemy sie ze jest genialnym konstruktorem ktory jako pierwszy stworzyl statek powietrzny, ktory po obsadzeniu zaloga mial poleciec na Solstheim w poszukiwaniu jakiegos poteznego artefaktu.Statek jednak dlugo nie wraca i nie ma zadnych wiadomosci od zalogi.Trzeba bedzie wyruszyc na wyspe i znalezc statek jak rowniez Amulet Zarazliwego Zauroczenia.Wrak statku mozna znalezc kawalek na poludnie od Zamku Karstaag.Bedzie tam mozna znalezc Dziennik Pokladowy za ktory Louis da nam 500gp.Kolejna czescia zadania bedzie odnalezienie tego amuletu.Jesli nie zabralismy go podczas wykonywania zadania dla Svenji Snieznej Piesni trzeba bedzie znalezc Kurhan Hrothmunda znajdujacy sie na poludnie od Zamku Kaarstag (blizej niz wrak statku powietrznego.Haslo otwierajace grobowiec to "Ondjage".Jesli dostarczym amulet Louisowi otrzymamy 1500gp.

Pozdrowienia dla ekipy z Adamantowiej Wieży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem na początku gry. Chodzi o organizację cammona tong. Wiem żę mam ich wykończyć - dowiedziałem się w forcie księżycowym. Wszedłem do domu Hlaloo i okazało się zę służąca widziała mordercę - ciemnego elfa z rudymi włosami. Jest taki w izbie rajców i należy do cammona tong. Wszystko wskazuje na to żę to on, choć winę zrzuca na 9 palców. 9 palców nie jest mordercą. Jak mam znaleźć haka na tego elfa i na camona tong ? Nie chcę iść do więzienia, bo zabić mogę ich wszystkich, ale to będzie mord, a mi chodzi o walkę w słusznej sprawie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem na początku gry. Chodzi o organizację cammona tong. Wiem żę mam ich wykończyć - dowiedziałem się w forcie księżycowym. Wszedłem do domu Hlaloo i okazało się zę służąca widziała mordercę - ciemnego elfa z rudymi włosami. Jest taki w izbie rajców i należy do cammona tong. Wszystko wskazuje na to żę to on, choć winę zrzuca na 9 palców. 9 palców nie jest mordercą. Jak mam znaleźć haka na tego elfa i na camona tong ? Nie chcę iść do więzienia, bo zabić mogę ich wszystkich, ale to będzie mord, a mi chodzi o walkę w słusznej sprawie :D

Nie bój się zabij ich wszystkich. Po czym udaj się jak najszybciej do księżycowego fortu, tak by żaden strażnik Cię nie zatrzymał(ewentualnie staw opór). Zleceniodawca misji-Larius Varro "ureguluje" Twoje winy, więc nie martw się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać po kolei jak mogę sobie zrobić nagolenniki ze stałą premią do siły +20? Gdzie nauczyć się czaru, jaki kamień duszy wybrać, u kogo zakląć? Z góry dzieki.

Nie mozesz takich zrobić, maja zbyt małą pojemośc, max. jeśli dobrzez pamiętam to + 6 na jeden i to w przypadku deadrycznych. Zupełnie nie opłacalne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem na początku gry. Chodzi o organizację cammona tong. Wiem żę mam ich wykończyć - dowiedziałem się w forcie księżycowym. Wszedłem do domu Hlaloo i okazało się zę służąca widziała mordercę - ciemnego elfa z rudymi włosami. Jest taki w izbie rajców i należy do cammona tong. Wszystko wskazuje na to żę to on, choć winę zrzuca na 9 palców. 9 palców nie jest mordercą. Jak mam znaleźć haka na tego elfa i na camona tong ? Nie chcę iść do więzienia, bo zabić mogę ich wszystkich, ale to będzie mord, a mi chodzi o walkę w słusznej sprawie :D
Masz też drugie wyjście... Zabić ich wszystkich i: 1. Pójść do gildii złodziei( tam uregulują twoją grzywnę) 2.(Najlepsze) Pójść do Księżycowego Fortu do Lariusa Varro, który w nagrodę oczyści cię z winy, da ci ładny pierścionek i podwyższy ci się reputacja o 1.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytańko w najnowszym CDA było świetna gra Morrowind czyli w numerze 140. Już kiedyś w nią grałem i ją przeszedłem, ale były teraz 1g modów i dodatków, więc chcaiłem sobie jeszcze raz przejść, ale razem z modami tylko gdy je zainstalowałem i wypakowałem w Data Files i włączyłem go tm gdzie też się włacza dodatki itp. i wszystkie je właczyłem i caly czas posteepowałem według instrukcji i właśnie w czasie ładowania było pełno informacji na które można było odpowidzieć albo tak lub nie i gdzy właśnie tak to wyskakiwało tego w pełno, że aż przestałem i dałem nie i wyszedłem z gry. Nie wiem czy tak ma zawsze być i troche mniej dałem tych modów i chciałem wczytać to wyskakiwały błedy tak samo jak tez jak chciałem od nowa zacząć gre. Nie wiem co robić czy coś źle robie czy jak prosze o pełną instrukcje tak to zrobić jeśli można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem a mianowicie: zacznę od podania mojego sprzętu:

- Celeron 1100 MhZ

- 256 MB RAM

- Radeon 9200 SE

Kiedy daje nowa gra, rozmawiam z jakimś Trollem i migają mi wszystkie textury, znikają i pojawiają się, jednym słowem wkurzająco migają, nawet napisy przy rozmowie, mam wersję z CDA, prosze o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...