Skocz do zawartości

Morrowind


Gość hirokaraka

Polecane posty

Nie tak dawno(wczoraj) znalazłem dość ciekawą jaskinie. Nazwy nie pamiętam( :lol: ), wiem tylko, ze zaczyna się na "H". W tejże jaskini, w "kaplicy" spotkałem stworzenie, które jest w stanie mnie zabić nawet wtedy, gdy mamy god mode'a włączonego. Jak? Bo zmniejsza wytrzymałość. To stworzenie wyglądało jak człowiek z maską przeciwgazową(ale jakiś "stary" model). Wie ktoś, co to było? Jaskinia znajduje się w kanionie, koło Pelgiradu. Popielne ziemie, jakby co. ^^.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Nie tak dawno(wczoraj) znalazłem dość ciekawą jaskinie. Nazwy nie pamiętam( :lol: ), wiem tylko, ze zaczyna się na "H". W tejże jaskini, w "kaplicy" spotkałem stworzenie, które jest w stanie mnie zabić nawet wtedy, gdy mamy god mode'a włączonego. Jak? Bo zmniejsza wytrzymałość. To stworzenie wyglądało jak człowiek z maską przeciwgazową(ale jakiś "stary" model). Wie ktoś, co to było? Jaskinia znajduje się w kanionie, koło Pelgiradu. Popielne ziemie, jakby co. ^^.

Pocieszę Cię trafisz na takich więcej, to najśilniejsza poczwara z armii Dagoth-Ura, poniżej statystyki.

Prawdziwe monstrum, najczęściej stosowany do zaklinania magicznych przedmiotów :). Końskie (:)) Zdrowie (300 pkt), ale średnia Kondycja (400 pkt). Prawie wszystkie atrybuty na na poziomie 100 pkt (oprócz Szybkości). Umiejętności magiczne i bojowe posiada na poziomie 80 pkt. Bardzo silny atak (25-75 pkt). Posiada szeroki wahlarz zaklęć ofensywnych - Dagoth's Bosom (Drain Fatigue 20 pkt przez 30 sek), Shockball (Shock Damage 2-40 pkt w obszarze 10 stóp), Frost Storm (Frost Damage 1-10 pkt przez 10 sek w obszarze 10 stóp), Fire Storm (Fire Damage 1-10 pkt przez 10 sek w obszarze 10 stóp) i Paralysis. Przy bezpośrednim starciu może zarazić Chantrax Blight, Ash-Chancre, Ash Woe Blight i Black-Heart Blight. Zostawia po sobie Ash Salts.

Dusza: 400

Kiedy walczyłem wojownikiem, podlatywałem do niego jak najszybciej i naparzałem, wczesniej rzucając tarczę i dodatek do sił. Niskolewelovą posatcią nie warto go zaczepiać.

smola 93!!!

Khull jest w lewym górnym rogu:)) tu masz link do mapki (wymaga zainstalowanej javy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, że gra w pewnych momentach wyskakuje mi do Windows ( wyłącza sie sama ). I nie wiem czy mam ściągnąć jakiś patch, czy może mam coś zrąbanego w oprogramowaniu, albo za słaby sprzęt ( 256 MB RAM, GeForce 4 MX, Celeron 2.6, prosze się nie śmiać :cry: ). Pomoże ktoś ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem Morrowinda. Gdy załadują się pliki, wywala mnie na pulpit Windowsa :(. A tak chciałam pograć :(. Może ktoś miał taki problem i wie jak go rozwiązać? Z góry dziękuję za pomoc.

Anulka zobacz dwa posty wyżej, też mam podobny problem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam malusieńki problem w misji z trzema informatorami w Vivek. Otórz po rozmowie z addhiranirr mówi mi żę muszę sprawić, by agęt z Biura spisków i opodatkowań dał jej spokój. W solucji na stronie morrowind.pl (klik) pisze że owe biuro znajduje się na parterze w dzielnicy Św. Olmsa w Vivek. Problem w tym że ja zanic nie moge znaleźć tego Biura na owym parterze :/ czyżby to był błąd w solucji, w co wątpie?? Wie ktoś gdzie dokładnie znajduje się to biuro?? Z góry dzięki...

Edit: Już sobie poradziłem :) nie trzeba szukać biura, lecz samego agenta. Szukajcie na parterze dzielnicy Św. Olmosa w Vivek człowieka o imieniu Duvianus Platorius i w rozmowie z nim skłamcie że addhiranirr wróciła na stały ląd i "włala" :) gotowe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie do mablunga - czy ta jaskinia, w której znalazłeź te zwoje, mógłbyś mi może powiedzieć o niej coś więcej?? np: jak sie nazywała?? w którym kierunku, z khuul, trzeba iść by dojść do niej?? Może była to kopalnia jaj znadująca się nieopodal?? (w co raczej wątpie ^^) Z góry dzięki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lesie?? nie powinieneś sie znaleźć w żadnym lesie ;) wróć do miasta, a jeżeli już zabłądziłeś na amen, lub daleko zaszłeś, możesz zacząć gre od nowa :) więc gdy już wypełniłeś te wszystkie papiery, oraz formalności, i znalazłeś sie w miasteczku to powinieneś w nim poszukać takiego duużżeeggoo zwierzaka - łazika :) przed tym możesz jeszcze pogadać z ludźmi, i dowiedzieć się nieco o morrowind. lecz gdy już znajdziesz łazika, to podejdz do stojącego na pomoście obok niego człowieka, najedź na niego celownikiem, wciśnij spacje, i w prawym górnym rogu będzie się znajdowała opcja "podróż" - czy coś w tym guście kliknij w nią i wybierz "balmora" po chwili znajdziesz się w mieście, musisz w niej poszukać "oberży, już nie pamiętam jak się nazywała, ale masz ją w notatkach. jest ona po drugiej stronie rzeki w północno wschodniej stronie miasta. tam musisz porozmawiać z człowiekiem, też niepamiętam jego imienia, ale je także masz w notatkach (przycisk "J") Człowiek ten skieruje cię do Clauiusa Cosadesa - czy jakoś tak :) Dalej już powinieneś dać sobie radę :)tu masz solucje do wątku głównego, Powodzenia! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smola93

Ta jaskinia nazywa się Ashir-Dan i leży na wschód od Khuul.

I pomoc dla wszystkich:

Interaktywna mapa Vvardenfell z zaznaczonymi wszystkimi miastami, jaskiniami itp.

KLIK!!!

Edit dla Ilidahna

Musisz w Launcherze kliknąć Pliki danych, a następnie dwuklikiem zrobić krzyżyk przy tym pluginie. Launchera możesz włączyć m.in. w głównym katalogu gry (Morrowind Launcher).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gdy dodaję jakieś rasy do morrowinda ( te z płyty cda ), wklejam pliki do data files, włączam nową grę, ale nie mogę wybrać nowej rasy. Co robię nie tak? Z góry dziękuję za pomoc.

PS. Jeśli był na forum poruszony ten temat to przepraszam (nie znalazłem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki błąd-jak włączam Morrowinda to mi się wszystko ładnie ładuje,a potem nagle wyskakuje okienko z napisem "Błąd",w którym pisze: "Music Error:Can not play file. Data Files/Music/Special/morrowind title.mp3".Pomoże ktoś? :cry:

Down

1.Mam ten plik.Instalowałem grę już 3x i nic to nie dało.Próbowałem podmienić plik.G*wno to dało. :evil:

2.Ok.Spróbuję zainstalować u brata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virus00

Widocznie nie zainstalował ci się ten plik. Spróbuj ponownie zainstalować grę, jeżeli to nie pomoże, to napisz mi na gg- prześlę ci go (miejmy nadzieję, że tylko tego brakuje :wink: ).

Up.

Głupie. Sprobuj zainstalować u kogoś innego. Jak nie bedzie dzialac- wada płytki, do wymiany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z misja dla Gildii Wojowników, którą dostaję w Vivek. Mam zrobić tak, aby jedna kobieta - Lirielle - w Ald'ruhn w Gospodzie Pod Szczurem i Garnkiem spłaciła dług 2000 septimów. Więc idę do niej, przekupiłem ją lekko tak, że mnie lubi 100/100. Wspominam o spłacie długu, a ona na to że to dług jej brata, który poszedł do jakini Mallapi i zginął w niej. Mówi, że może tam znajdę jakieś wyjaśnienia. Więc idę do tej jakini i znajduję zwłoki jej brata a przy nich 500 septimów. Wracam do niej, a ona jak przedtem nie mówi nic nowego, tylko to że to dług jej brata itp.

I nie wiem jak tą misję przejść , aby mi dała te pieniądze? Może to trzeba iść do zleceniodawncy w Vivek i dać mu trochę z własnej kieszeni (bo przyjmuje i uznaje misje)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zabij ją, i ograb dom- może znajdziesz coś wartościowego. Wtedy mniej będziesz musiał wysupłać ze swojej kieszeni.

@bartezik33:

Użyj mapy. Kliknij ppm, i sprawdź, gdzie jesteś. I wracaj "po śladach". Jeśli oddaliłeś się od pierwszego "miasta" w grze, to nie masz się raczej czego bać, jeśli masz jakąkolwiek broń.

A za mapę to ja jednak podziękuję: wolę sam wszystko odkryć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...