Skocz do zawartości

Morrowind


Gość hirokaraka

Polecane posty

Umiejętności czarowania można zawsze podszkolić. W grze jest kilka zwojów otwarcia, które mogą otworzyć zamki 100, ale nie pamiętam ich lokalizacji. Jak już mówiłem, najlepiej jest zrobić sobie czar otwarcia 100 na dotyk i używać go do woli. Tyle, że dla postaci zajmujących się tylko walką problem może stanowić zbyt mała ilość many. Można też zawsze podszkolić umiejętność otwierania zamków wytrychem ;), ale to naprawdę duże przedsięwzięcie bez odpowiednich nauczycieli. A najlepszym klejnotem do łapania dusz jest Gwiazda Azury (Viveka można spokojnie w nią złapać :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
A ja mam taki pomysł, mianowicie ja z czarowania jestem BARDZO słabiutki, to może zrobię sobie pierścień otwarcia 100pkt...? Tylko czy w ten klejnot za 60.000 smoków od tej babki w gildii magów w Balmorze wejdzie cały ładunek 100punktów??? :] Albo podajcie jakiś inny sposób na otwarcia 100pkt... z góry thnx :twisted:

Ja tam po prostu często używałem wytrychów i otwierałem co popadnie do skutku, ateż używałem wojownika, oczywisćie na wysokim leevelu czary miał boskie, bo szkoliłem w czym sie dało , skończyłem chyba na 75 lvl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest sposób żeby zwiększyć maksymalny udźwig? Bo mam już siłę na 100 a udźwig stale 500 i to trochę mało :P Pewnie da się to zrobić jakimiś pierścieniami podnoszącymi statystyki itp...?

Pozdejmuj pancerz i schowaj gdzieś w domku to będziesz lżejszy i więcej weźmiesz :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest sposób żeby zwiększyć maksymalny udźwig? Bo mam już siłę na 100 a udźwig stale 500 i to trochę mało :P Pewnie da się to zrobić jakimiś pierścieniami podnoszącymi statystyki itp...?

Czerpak - premia do siły=20

Rękawice Randagulfa - premia do siły=20

Hełm Oeryena - premia dko siły=20

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest sposób żeby zwiększyć maksymalny udźwig? Bo mam już siłę na 100 a udźwig stale 500 i to trochę mało :P Pewnie da się to zrobić jakimiś pierścieniami podnoszącymi statystyki itp...?

Czerpak - premia do siły=20

Rękawice Randagulfa - premia do siły=20

Hełm Oeryena - premia dko siły=20

Ja grałem wojownikiem, wiec władowałem w tarczę, zbroję i inne części zbroi + do siły, i nosiłem koło 800, ale większy udźwig niepotzrebny, wystarczy cza r piórko:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne wszyscy wiecie, na północ od Seyda Neen można spotkać spadającego z nieba maga, który ma w ekwipunku kilka zwojów zwiększających Akrobatykę. Szukałem tego miejsca przez dość długi czas, jednak nie umiem go znaleźć. Dlatego jeśli ktoś mógłby mi podać dokładniejszą lokalizację, a najlepiej opisać drogę z Seyda Neen do tego miejsca byłbym wdzięczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mag, potwierdzam, ale on ma "Zwoje Lotu Ikara" :) Służą one do wyjątkoooooowo długich skoków, ale działają dosyc krótko. A oto droga do niego- wyjdź z Seyda Neen, skręć w lewo i idź dróżką cały czas prosto. Gdzieś w tamtych okolicach powinieneś usłyszeć krzyk "AAAAA" i po chwili zobaczyc spadającego magika :) To nie jest daleko od Seyda Neen, maksymalnie 2 minuty drogi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te zwoje mozna znalezc tylko przy tym gostku co nam z nieba spada :P ?

Raczej tak, ale możesz się pobawić kodami i stworzyć zaklęcie latania na dluuugi czas, po czym użyć je na sobie i zwiedzić krainę Morrowind. Potem wczytaj zapis bez użycia kodów i idź w nowo odkryte ciekawe miejsca. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te zwoje mozna znalezc tylko przy tym gostku co nam z nieba spada :P ?

Raczej tak, ale możesz się pobawić kodami i stworzyć zaklęcie latania na dluuugi czas, po czym użyć je na sobie i zwiedzić krainę Morrowind. Potem wczytaj zapis bez użycia kodów i idź w nowo odkryte ciekawe miejsca. :D

To po co ma je później wyłączać? Sam sobie będzie wmawiał że nie cheatował? Użycie kodu, to cheatowanie, a że później wyłączy to w tym przypadku nic nie zmieni.

Co do tych zwojów, to dobrze już nie pamiętam, ale chyba bez odpowiedniego zaklęcia się ginęło po upadku (a myślicie że ten co spadł, zabił się przypadkiem?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te zwoje mozna znalezc tylko przy tym gostku co nam z nieba spada :P ?

Raczej tak, ale możesz się pobawić kodami i stworzyć zaklęcie latania na dluuugi czas, po czym użyć je na sobie i zwiedzić krainę Morrowind. Potem wczytaj zapis bez użycia kodów i idź w nowo odkryte ciekawe miejsca. :D

To po co ma je później wyłączać? Sam sobie będzie wmawiał że nie cheatował? Użycie kodu, to cheatowanie, a że później wyłączy to w tym przypadku nic nie zmieni.

Co do tych zwojów, to dobrze już nie pamiętam, ale chyba bez odpowiedniego zaklęcia się ginęło po upadku (a myślicie że ten co spadł, zabił się przypadkiem?).

W sumie to czitowanie, ale czasem bez tego nigdy by nie odkrył pewnych miejsc. Polecam przed upadkiem wypić miksturę wolnego opadania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te zwoje mozna znalezc tylko przy tym gostku co nam z nieba spada :P ?

Raczej tak, ale możesz się pobawić kodami i stworzyć zaklęcie latania na dluuugi czas, po czym użyć je na sobie i zwiedzić krainę Morrowind. Potem wczytaj zapis bez użycia kodów i idź w nowo odkryte ciekawe miejsca. :D

To po co ma je później wyłączać? Sam sobie będzie wmawiał że nie cheatował? Użycie kodu, to cheatowanie, a że później wyłączy to w tym przypadku nic nie zmieni.

Co do tych zwojów, to dobrze już nie pamiętam, ale chyba bez odpowiedniego zaklęcia się ginęło po upadku (a myślicie że ten co spadł, zabił się przypadkiem?).

W sumie to czitowanie, ale czasem bez tego nigdy by nie odkrył pewnych miejsc. Polecam przed upadkiem wypić miksturę wolnego opadania.

Zaraz zara, argumentacja zadna, alatanie? Przy jego pomocy dostaniesz sie wszędzie. Poszukaj zresztą w ncie filmiku, jak skończyć Morka w 14,53 minuty, tam gostek głównie lata. Polecam ksieżycową kapliczkę w Vivek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten gostek nie czitował, tylko używał odpowiednich umiejętności (tzn zwiększenia statsów i zaklęć lewitacji). A rekord przejścia Morrowinda jest już lepszy i wynosi trochę ponad siedem minut. W tym przypadku gracz korzystał właśnie ze zwojów latania Ikara :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych zwojów, to dobrze już nie pamiętam, ale chyba bez odpowiedniego zaklęcia się ginęło po upadku (a myślicie że ten co spadł, zabił się przypadkiem?).

Potwierdzam, zwojem DA się zabić, ale można też użyć go bez obawy o zdrowie, tylko trzeba wiedzieć, kiedy skoczyć 8) . Chodzi mi o to że wciskamy E w BIEGU, wtedy postac leci nizej i przy upadku nie traci punktów życia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ten gostek nie czitował, tylko używał odpowiednich umiejętności (tzn zwiększenia statsów i zaklęć lewitacji). A rekord przejścia Morrowinda jest już lepszy i wynosi trochę ponad siedem minut. W tym przypadku gracz korzystał właśnie ze zwojów latania Ikara :)

Mam nadzieje, że mówisz o wątku głównym, bo raczej Morka nie da się przejść wykonując wszystkie misje w 7 minut, no chyba, że koleś to jakiś kozak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostek z

filmiku przechodzi Morrowinda w nieco ponad 7 minut. Nie wykonuje przy tym żadnego z questów, tylko od razu po stworzeniu postaci i opuszczeniu Seyda Neen poczynia przygotowania do wykończenia Dagoth Ur'a, którego po chwili zabija i tym samym (formalnie oczywiście, bo jego postać jest praktycznie nikim) kończy grę... Nie wiem jak wy, ale mi by się nie chciało tak długo studiować całej struktury gierki żeby jak najszybciej ją ukończyć 8) . Ale respect dla gościa :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostek z TEGO filmiku przechodzi Morrowinda w nieco ponad 7 minut. Nie wykonuje przy tym żadnego z questów, tylko od razu po stworzeniu postaci i opuszczeniu Seyda Neen poczynia przygotowania do wykończenia Dagoth Ur'a, którego po chwili zabija i tym samym (formalnie oczywiście, bo jego postać jest praktycznie nikim) kończy grę... Nie wiem jak wy, ale mi by się nie chciało tak długo studiować całej struktury gierki żeby jak najszybciej ją ukończyć 8) . Ale respect dla gościa :)

WoW:shock: Filmik sklejany z kilku części, ale jak widac wykończył mając amatorsko rozwiniętą postać samego Dagoth Ura. Mi zajęło to trochę dłużej...hehe :P Szacun dla kolesia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak skończyć Morka w 14,53 minuty...

jest filmik na ktorym gosc przechodzi gre w niewiele ponad 7 minut :).

Kiedys moja ulubiona komenda w grze bylo.

~tgm[Enter]~ wiec zadnej mikstury nie musialem pic :P, gralem z kodami na poczatku mojej przygody z Morrowind, teraz bez kodow ta gra jest tak samo prosta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNY REKORD w przejściu TES III: Morrowind wynosi 7 minut i 30 sekund i został ustanowiony przez Vladimira "Knu" Semenova w dniu 19.07.05. :twisted: Filmik z gry Vladimira a także zapis video poprzedniego rekordu wynoszącego 14 min 26 sekund, można pobrać STĄD. Ja właśnie zasysam "High quality" :twisted: Na stronce znajduje się też opis każdej wykonanej czynności postaci w czasie gry. Miłego oglądania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNY REKORD w przejściu TES III: Morrowind wynosi 7 minut i 30 sekund i został ustanowiony przez Vladimira "Knu" Semenova w dniu 19.07.05. :twisted: Filmik z gry Vladimira a także zapis video poprzedniego rekordu wynoszącego 14 min 26 sekund, można pobrać STĄD. Ja właśnie zasysam "High quality" :twisted: Na stronce znajduje się też opis każdej wykonanej czynności postaci w czasie gry. Miłego oglądania :D

Może to i cenna wiedza, ale ja powiem Ci, że wole grać sobie po swojemu, poznawać fabułę, a młoćke robić, wtedy, gdy to konieczne :wink: To tak jak przejście gry z kodami na nieśmiertelność-idziesz, nie boisz się nikogo tylko zabijasz każdego po drodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNY REKORD w przejściu TES III: Morrowind wynosi 7 minut i 30 sekund i został ustanowiony przez Vladimira "Knu" Semenova w dniu 19.07.05. :twisted: Filmik z gry Vladimira a także zapis video poprzedniego rekordu wynoszącego 14 min 26 sekund, można pobrać STĄD. Ja właśnie zasysam "High quality" :twisted: Na stronce znajduje się też opis każdej wykonanej czynności postaci w czasie gry. Miłego oglądania :D

Może to i cenna wiedza, ale ja powiem Ci, że wole grać sobie po swojemu, poznawać fabułę, a młoćke robić, wtedy, gdy to konieczne :wink: To tak jak przejście gry z kodami na nieśmiertelność-idziesz, nie boisz się nikogo tylko zabijasz każdego po drodze.

Oj zcepiasz sie ,wiadomo, zę gra sie po to zeby sie grą nacieszy to taka ciekawostka, CDACtion zresztą psiało o takich rózncyh rekorda np Quak na Nightmare w niecałe 2 minuty, taka zabawa:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące dziennika, mianowicie czy ten "zmodernizowany" dziennik z Tribunala wpisuje do "Misji" także misje z podstawowego Morrowinda? Bo dzisiaj kupiłem sobie Morka Złota Edycja i zainstalowałem, ale na razie gram bez dodatków no i mam tą zakładke "misje" ale nawet po przyjęciu zadania ciągle jest pusta :P:P:P. Tak ma być?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...