Skocz do zawartości

Morrowind


Gość hirokaraka

Polecane posty

Mam dwie sprawy:(...)

1) Z tego co wiem, to czarów usuwac nie można. Ja ma coś ponad 30 zaklęc i jakoś z tym żyję - jak korzystasz tylko z określonych czarów, to przyporządkuj je sobie do skrótów klawiszowych - wszystko powinno byc w instrukcji.

2) To nie jest błąd. Daedryczne zbroje może i mają największą klase pancerza, ale nie są najbardziej pojemnymi przedmiotami jesli chodzi o zaklinanie. Silę czy inne rzeczy na stale możesz sobie zaklinac w ubraniach bądz biżuterii(ekstrawaganckiej lub wspaniałej - one mają chyba najwieksze pojemności z tego co pamiętam).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
2) To nie jest błąd. Daedryczne zbroje może i mają największą klase pancerza, ale nie są najbardziej pojemnymi przedmiotami jesli chodzi o zaklinanie.

Pomijając że najbardziej pojemna jest deadryczna pawęż (80p),to rzeczywiście zbroje z demonów nie są naj przedmiotami ale mieszczą więcej niz wszystkie inne zbroje...czyli w swojej klasie są najlepsze :P

Zaklinacze są zawsze tacy sami ,do gorszych można zaliczyć tylko i wyłącznie ....gracza ,nawet na setce zdażają się niemiłe wpadki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już sobie zakląłem siłę w te daedryczne rzeczy.

Jest sposób na usunięcie niechcianych czarów. Z angielskiego forum (GameBanshee, gdzie też jestem "zapisany") dowiedziałem się, że trzeba najpierw nacisnąć Shift (i przytrzymać) a później kliknąć LPM na niechciany czar. Wywali komunikat, "czy na pewno chcesz usunąć", bierzemy oczywiście OK i czaru nie ma :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Mam problem z instalacją gry. Gdy uruchamian setup i chce instalowac to wyskakuje mi błąd.

Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (Oxc0000006). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikacje.

Prosze o pomoc.

Mi podczas instalacji wyskoczyło dwanaście błędów i niemożność skopiowania kilku plików. Wystarczyło wziąść "Ignoruj", a gra chodzi spoko bez żadnych błędów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radar42 --> raczej to było od płytki (porysowana?)

Rivett --> Miałem taki problem. Próbowałem do skutku, a za którymś razem mi się błąd nie pokazał.

Rada? Spróbuj za jakiś czas włączyć instalację, jęsli nie zadziała, znowu za jakiś czas itd.

Nie wiem czemu tak jest, ale mi się w końcu udało. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadryczne "zabawki" są niczego sobie, ale po splądrowaniu takich ruin trzeba się gdzieś zazwyczaj zatrzymać bo ciężkie to jak cholera :/ . Co do pancerza to ja póki co sobie nosze Opokę Elidona (jak źle napisałem to poprawcie, to taka cool tarcza jakby co) i zbroje cudów, a uzupełnieniem są ebonowe pierdoły, nie jest źle chyba.

Pewnie sami wiecie że fajne te przedmioty :D

Aha, fajną mam buławę, taka niebieska i świeci, z wyspy Solsheim za questa, niepamiętam nazwy...

No i hełm Oryena niedźwiedziej łapy, szczęście że otwarty bo mam argonianina :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raziel_13. Jak chcesz się chwalić to nie tutaj. Wejdź do komentarzy i tam dopiero ciesz się ze swoich zdobyczy.

A tak wogóle to mam pytanko. Ściągnąłem sobie trochę modów (175 MB) i podczas kopiowania niektóre pliki są w folderach. Czy muszę je kopiować w tych folderach czy prosto do pliku??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to mam pytanko. Ściągnąłem sobie trochę modów (175 MB) i podczas kopiowania niektóre pliki są w folderach. Czy muszę je kopiować w tych folderach czy prosto do pliku??

O ile dobrze pamiętam to przenosisz cały folder np. do textures, czy gdzie tam chcesz.Później tylko włączasz to w liście wtyczek.

Ale jeżeli np. masz folder moda o nazwie "textures"(to tylko przykład 8) ), to jego zawartość kopiujesz do pliku "textures" w morku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są tu jacyś inni bibliofile? Mam pytanko, które, obawiam się, może wzbudzić śmiech na sali. Wie ktoś, gdzie znaleźć poszczególne części "Tajemnicy Talary", "Pieśni jak Tucizna", "Czarnej Strzały" oraz "Ostatni Siew". Raczej nie oczekuję wymieniania poszczególnych lokacji - komu by sie chciało i kto by spamiętał, ale może znacie jakąś stronę, która to podaje (rzecz jasna może być anglojęzyczna).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są tu jacyś inni bibliofile? Mam pytanko, które, obawiam się, może wzbudzić śmiech na sali. Wie ktoś, gdzie znaleźć poszczególne części "Tajemnicy Talary", "Pieśni jak Tucizna", "Czarnej Strzały" oraz "Ostatni Siew". Raczej nie oczekuję wymieniania poszczególnych lokacji - komu by sie chciało i kto by spamiętał, ale może znacie jakąś stronę, która to podaje (rzecz jasna może być anglojęzyczna).

Ciekawe pytanko ^^

Wszystkie powinienes znaleźć w Tribunalu, tamtejsze biblioteczki są wyposażone :] a jeśli nie tam... to przeszukaj jaskinie w Zachodniej Wyrwie i w okolicach Góry Khand

Ok :P To ja zadam pytanie... Gdzie znajde wszystkie 36 lekcji Vivecka :]

wszystkie mam :P ale pytam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jak gram co pół godziny wywala do windowsa. Macie jakieś pomysły co robić??

Zgrzewa sie i tyle, nic nieporadzisz ;] chyba że zainwestujesz w chłodzenie :P

ale przy starych piecach nie warto.

Miałem tak kiedys... Regularne F5 i śmigamy dalej. Pewnego dnia zapomniałem i po 4godzinach... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnicy od Ciebie uciekają, inni nie chcą gadać - może najzwyczajniej w świecie zrobiłeś coś, co w świecie Morołinda jest nieetyczne, lub niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami społecznymi? Np.: kopnąłeś leżącego potwora, lub ukradłeś ekwipunek martwemu, zamiast z godnością go pochować.Istnieje też inne wytłumaczenie.Bardzo prawdopodobne jest, że ktoś rzucił na Ciebie złośliwy czar, np.: masz nad głową napis:,,Jestem rasistą i nie lubię elfów''?To mogło spowodować, że inne postacie się obraziły.Sprawdź to.

PS.: Nigdy nie grałem w Morołinda, ale kolega mi mówił, że coś takiego jest możliwe, a przypuszczam, że nie kłamał.

No co ty, napewno nie kłamał!!!! Ale zapomniał dodać, że w Morrowindzie można też założyć pieluche!!! A o tym że jak pływasz w zbroi to automatycznie toniesz to ci nie mówił??? Człowieeeekkuuuu bez taaaakkkiiieeeejjj wiedzy żyć?? Miajmy nadzieje że przynajmniej powiadomił cie o tym, że w świecie Morrowinda można sikać pod drzewko. Toż to podstawowa wiedza!!!!(sorry nie mogłem sie powstrzymać;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwnicy od Ciebie uciekają, inni nie chcą gadać - może najzwyczajniej w świecie zrobiłeś coś, co w świecie Morołinda jest nieetyczne, lub niezgodne z ogólnie przyjętymi zasadami społecznymi? Np.: kopnąłeś leżącego potwora, lub ukradłeś ekwipunek martwemu, zamiast z godnością go pochować.Istnieje też inne wytłumaczenie.Bardzo prawdopodobne jest, że ktoś rzucił na Ciebie złośliwy czar, np.: masz nad głową napis:,,Jestem rasistą i nie lubię elfów''?To mogło spowodować, że inne postacie się obraziły.Sprawdź to.

PS.: Nigdy nie grałem w Morołinda, ale kolega mi mówił, że coś takiego jest możliwe, a przypuszczam, że nie kłamał.

No co ty, napewno nie kłamał!!!! Ale zapomniał dodać, że w Morrowindzie można też założyć pieluche!!! A o tym że jak pływasz w zbroi to automatycznie toniesz to ci nie mówił??? Człowieeeekkuuuu bez taaaakkkiiieeeejjj wiedzy żyć?? Miajmy nadzieje że przynajmniej powiadomił cie o tym, że w świecie Morrowinda można sikać pod drzewko. Toż to podstawowa wiedza!!!!(sorry nie mogłem sie powstrzymać;))

Tak, Tak nie zapomninaj o wszelkich mozliwych rozwojach dewiacji seksualnych naszego bohatera.... Nie ma to jak Cieplutki, Milutki Zarazony Skrzekacz :>

Widze że temacik Pada... To sie podziele doświadczeniami :> Dominacja nad osobą daje bardzo ładny efekt przy obszarowych czarach (w początkowej fazie) Polecam

Widoczny tutaj ;) Łezka sie w oku kręci ^^

Pozdro dla pewnej kromki ( ktory wybrał miejsce... Pokazu), najlepszy kumpel od nocnych rozmow w naszym kochanym radiu maryja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym że nie wiem gdzie jest CS (program do tworzenia modów)

Bardzo bym chciał go posiadać ale nigdzie go znaleźć nie moge piszą że jest na pierwszej płycie ale chodzi o płyte z grą czy te z dodatkami ??

Bo jeżeli te z dodatkami to ja jej nie posiadam bo gre porzyczyłem od kolegi on powiedział że do grania potrzeba tylko jednej płyty.

Więc jeżeli nie posiadam tego programu na płycie z grą to mógł by mi ktoś to przesłać albo podać linka do strony na kturej to jest ?? PROSZE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...