Skocz do zawartości

Popmundo


kujot2

Polecane posty

Jeżeli jesteś znużony ratowaniem bądź zdobywaniem świata zaczynając od człowieka który nic nie potrafi nic kończąc grą żywą legendą niszczącą chordy przeciwników dochodząc to celu zdobywając sławę władzą i bogactwo ta gra jest dla ciebie.

Oczywiście można w tej grze zdobyć sławę, władzę i bogactwo ale nie jako bohater ale jako muzyczna gwiazda. Gra jest typowym browserową grą symulacją życia w którym tworzy się wirtualne miasta zasiedlone avatarami kierowanymi przez graczy, którzy interaktują w calu zbudowania relacji. Ten produkt jednak różni się od innych tym że w tej grze jest narzucony cel, bycie sławnym. Sama grę można podzielić na kilka aspektów od już wspominałem jest system interakcji dzięki któremu napotkane osoby stają się przyjacielem, kochankiem bądź wrogiem z którym spotkanie kończy się zażartą walką. Jest również system umiejętności dzięki której nasza postać może się wprawić w różnych dziadzinach takich walka czy kontakt z mediami. Z ważniejszych wspomnę o system rankingu dzięki któremu wiemy który zespół jest najlepszy w danym gatunku. Jak grać dowiadujemy się ż pomocy oraz forum. Oczywiście zaczynamy grę jako osoba nie potrafiąca nic oraz nie mająca grosza przy duszy. Z tego powodu jesteśmy zmuszeni firmie i pracować jako barman, strażak. Zawansowani gracze zdobywają bardziej intratne zajęcia takie jak strażak, burmistrza, czy członek GROM-u. Oczywiście można też robić zachowania aspołeczne takie jak kradzież czy włamanie jednak tylko jak się wykupi konto vip. Pojawili się również terroryści którzy wysadzili elektrownie.

Podsumowując choć gra nie zaskakuje graficznie i jest jedyną grą o tematyce muzyczną bez dźwięku a rozgrywka może na pierwszy rzut oka ospała to dla gracza który wsiąknie w świat ten świat może się okazać równie dobra jak wow.

http://www.popmundo.com/common/Entry.asp

http://www.defeitosespeciais.blogger.com.b...em_chamas10.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zaciekawił mnie wpis. Zarejestrowałem się i musze przyznać, że gra jest fajna! Owszem, nawet jednego występu nie dałem, piosenka pierwsza się komponuje, ale za to jakie możliwości! Naprawdę, zabawa jest świetna, ale wątpię, bym kiedykolwiek się połapał w tych wszystkich cudach. Więc pytanie do nowych - chce ktoś dołączyć do Heavy Metalowego zespołu? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...