Skocz do zawartości
Paler34

Komputer gamingowy 10 000 PLN

Polecane posty

Hej,

Ostatnim razem community bardzo mi pomogło i udało się Wam złożyć świetnego kompa (O tego), który wiernie służył mi cztery lata - ale jak to bywa czas przemija a ja chciałbym wskoczyć na coś nowego, szczególnie z nadchodzącą premiera KCD2.

  • Budżet na komputer: 10 000-13 000 PLN (maks dojdę do 15k, jeśli naprawdę wodotryski będą - nie literalne, nie jestem fanem chłodzenia wodą)
  • Części do kupienia: skrzynka i kable - monitory dwa i myszkę mam ;)
  • Czy wliczyć system w cenę: Myślę, że tak - niby mam swojego W10, ale nie jestem pewien czy go przerzucę na nowego kompa.
  • Zastosowanie komputera: Gaming.
  • Preferowany sklep: Do tej pory na morele.net kupowałem, ale do Waszego polecenia.
  • Rozdzielczość posiadanego monitora: latam na dwóch - główny 3840x2160 i mniejszy 1920x1080.
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: Nie.
  • Termin zakupu komputera: Miesiąc-dwa. Patrz niżej.
  • Dodatkowe uwagi: Tutaj zaszywam pytanie, czy jest powód by czekać? Bo kasa mi nie zniknie, więc teraz czy może istnieje motywacja by poczekać jeszcze kilka miesięcy, bo coś szykuje się na horyzoncie?

Z góry serdecznie Wam dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, w razie czego odśwież temat to się coś doradzi. Raczej szykowałbym się na końcówkę lipca / początek sierpnia, ale możesz też zerkać kiedy będzie potwierdzona premiera nowych Ryzenów - na razie wiadomo tylko o lipcu bez konkretnej daty.

  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...