Skocz do zawartości
Sefnir

Telefon około 500/600zł

Polecane posty

Hej i dzień dobry.

Poszukuję telefonu za około 500, max 600zł. Przeznaczenie raczej uniwersalne, tel ma mi służyć przede wszystkim do dzwonienia i smsów, sprawdzenia maili, szukania czegoś w internecie, X, instagram itp.. Okazjonalnie jakieś streamingi typu HBO, Netflix czy inne twitche. Grać na telefonie zbytnio nie gram (a jak grałem w Arknights na starym telefonie to na nowym tym bardziej powinno działać). Dobrze aby bateria trzymała ten jeden/dwa dni, tak bym nie musiał się bać, że w ciągu dnia mi telefon padnie. Fajnie jakby aparat działał przyzwoicie i jeśli zrobię jakieś zdjęcie czy nakręcę wideo to było wiadomo na co się patrzy. Jasne zdaję sobie sprawę, że w tym przedziale cenowym szału nie będzie.

Wstępnie zwróciłem uwagę na Motorolę moto g32. 8GB ramu przemawia do mnie. Z tańszych widziałem jeszcze Redmi 13C z 4GB ramu. 

Bo prawdę mówiąc nie wiem czy jest sens dopłacać do droższych modeli jak POCO C65, Oppo A78 czy moto g72. Szczególnie że korzystam przede wszystkim z podstawowych funkcji telefonu. Wiadomo, w droższych modelach będzie lepszy aparat.

No i nie będę ukrywać, że Motorole do mnie przemawiają. Jak czytałem, mają w miarę czysty system więc to zawsze na plus.

ps: Z NFC nie korzystam, więc jego obecność nie ma znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, sorki że odpisuję po czasie. Propozycje z ekranami hd bym odrzucił i kierował się w stronę pozostałych modeli.

Motorola moto g52 będzie dobrym wyborem przystępnego cenowo smartfona z ekranem 6.6" poled.

Motorola moto g82 5G ma ekran 6.6" amoled i łączność 5g.

 

Edytowano przez Michal30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...