Skocz do zawartości
Mihashek

Słuchawki 300-350 PLN

Polecane posty

Hej, chciałbym zakupić nowe słuchawki z mikrofonem do kwoty 300-350 PLN.

Na oku mam:

  • HyperX Cloud II
  • HyperX Cloud Alpha
  • Razer Blackshark V2 / V2 X (wiem, że zwykłe V2 są poza tym budżetem, ale mogę je dostać w tych pieniądzach)
  • SPC Gear Viro Plus (pamiętam, że kiedyś na forum je polecaliście, stąd o nich piszę)

Szukam tylko słuchawek nausznych, bez znaczenia czy przewodowe czy bezprzewodowe. Słuchawek będę używał do wszystkiego - do grania, seriali, filmów, Youtube, słuchania muzyki. Wiem, że opcja słuchawki + mikrofon jest dużo lepsza jakościowo, ale nie podchodzi mi taki zestaw przez wygodę - miałem kiedyś wszędzie polecany Zalman ZM-Mic 1 i wiecznie mi spadał, przeszkadzał.

Mam nadzieję, że jeszcze ten dział na forum działa i dostanę pomoc. Dziękuję i pozdrawiam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybrane przez ciebie modele , to takie klasyki słuchawek do gier z mikrofonem. JBL Quantum 350 są w porządku. Logitech G435 są chwalone przez użytkowników, to dla Hyperów mogą stanowić alternatywę. Logitech G PRO X to dobra opcja słuchawek przewodowych. Grają nieco lepiej od Cloud II.

Minusem bezprzewodowych jest bateria, natomiast wtyk Jack padnie najprawdopodobniej pierwszy. Objawem może być to, że w jednej słuchawce nie będzie słychać i trzeba wymienić Jacka. Jak ktoś nie potrafi, no to pozostaje zakup nowych, to co do żywotności bezprzewodowe są lepsze. Po wybranych przez ciebie modelach widzę, że mają to być słuchawki nauszne. 

Edytowano przez Michal30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razer robi bardzo dobre laptopy, to pewnie inne sprzęty typu słuchawki też mają dobre. Razery v2/v2x pasmo mają 12-28000mhz, gdzie konkurencja kończy na 20000mhz. Patrząc na dane techniczne Razery powinny grać czysto. Niestety nie miałem ich na uszach, to nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić jak grają.

Edytowano przez Michal30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...