Skocz do zawartości
Denzzy

Słuchawki do grania/słuchania muzyki

Polecane posty

Siemka, aktualnie korzystam ze słuchawek Beats Solo 3, lecz już chyba czwarty raz ta guma w nich jest do wymiany, bo najzwyczajniej w świecie zdziera się, prawdopodobnie od potu.

Pomyślałem, że lepiej będzie kupić jakieś nowe słuchawki niż za każdym razem wydawać kase na nową gumę (bo za sume tego co wydałem miałbym już część budżetu na coś nowego). Słuchawki używam głównie do gadania na discordzie, grania i słuchania muzyki (ważny punkt, lubię dobry bas). Nie mam określonego budżetu, chciałbym znaleźć coś co się nada, obecne są bezprzewodowe lecz nie mam na to parcia, i chciałbym żeby nie bolały mnie uszy po paru godzinach trzymania ich na uszach.

Przy okazji, może ktoś mi pomoże - za każdym razem jak włączam komputer to muszę zapomnieć te słuchawki i dodać na nowo, bo inaczej się nie da połączyć i często jak zaczynam rozmowę na discordzie to nagle coś się przełącza i słychać wszystko jakby pod wodą, dopiero zapomnienie urządzenia i dodanie na nowo pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ból uszu to nikt Ci nie powie czy Cię będą boleć uszy po kilku godzinach użytkowania czy nie bo a) każdy inaczej odczuwa nacisk/ucisk b) każdy ma inną głowę więc coś co pasuje mi może totalnie nie pasować Toebie. 

Jeśli chodzi o jedne z najlepszych słuchawek to masz Audeze Maxwell. Kolejne w mniejszym budżecie z fajnym bajerem do grania (wibracje w słuchawkach) to Kraken V3 pro wireless- bardzo dobry dźwięk i wg. mnie (ja z nich korzystam) mega imersyjny dodatek te wibracje. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...