Skocz do zawartości
TakitamPszemek

Czy Waszym zdaniem warto w dzisiejszych czasach tworzyć nowe, klasyczne forum?

Polecane posty

Cześć, mam pytanie, czy uważacie, że obecnie opłaca się zakładać nowe forum tematyczne? Powiedzmy, że jest pewna dziedzina, która mnie interesuje (na razie wolę nie mówić jaka) i chętnie założyłbym portal oraz forum poświęcone tej tematyce, bo jest w niej nisza, którą chciałbym wypełnić i znaleźć innych chętnych do dyskusji, założyć fajną społeczność i poznać nowych ludzi. Idea jest taka by stworzyć portal z newsami i artykułami, oraz doklejone do niego ale stanowiące integralną część forum, ale z klasycznym podziałem na kategorie  i do tego jeszcze ew. kanał na discordzie. Kiedyś, kiedy fora był jeszcze modne, ja prowadziłem jedno takie i mi się to podobało i chętnie bym do tego wrócił. Czy uważacie, że to dobry pomysł w tych czasach, czy raczej ludzie już nie są czymś takim zainteresowani i wolą discorda lub grupy i fora facebookowe i social media, na których szybciej znajdą odpowiedzi i które lepiej działają także na urządzeniach mobilnych?

Czy Waszym zdaniem ma to sens czy nie? Patrząc na aktywność forum actionum, która pozostawia wiele do życzenia (porównując z dawnymi latami świetności) to chyba nie, albo jeśli już to będzie to bardzo trudne by założyć taki portal od zera i zdobyć popularność. Ale spróbować można.  Właśnie chodziło by mi o stworzenie czegoś podobnego do strony cdaction, gdzie jest sobie główny portal z newsami i artykułami oraz powiązane z nim forum. Tylko nie wiem czy byłby na to popyt bo tematyka taka co jest dość niszowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...