Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ccc12

Karta do 250zl

Polecane posty

Szukam jakiejś grafiki do 250zł. Oczywiście PCI-E. Możecie też zaproponować wersje np. o 50zl drozsze i porownac z wydajnoscia tych tanszych - czyli jednym slowem czy oplaca sie jeszcze troche doplacic i wziac cos o wiele lepszego.

Co myślicie o tym : to dwie takie same wersje ?

http://allegro.pl/item713457248_asus_9600g...kow_9600gt.html

http://www.esc.pl/product_info.php?manufac...oducts_id=18477

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzedniej wypowiedzi wynika że Geforce 8800 GS jest lepszy od Geforca 9600 GSO. Są to te same karty tyle że o innych nazwach. :laugh:

A co do karty , tak albo geforce, albo dołóż do nowszej karty, warto.

Ciekaw jestem jak zdołałeś dołączyć do forum 31 grudnia 2009 roku ?! :mage:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poprzedniej wypowiedzi wynika że Geforce 8800 GS jest lepszy od Geforca 9600 GSO. Są to te same karty tyle że o innych nazwach. :laugh:

Rzeczywiście źle sformułowałem zdanie :confused:

Ciekaw jestem jak zdołałeś dołączyć do forum 31 grudnia 2009 roku ?! :mage:

:biggrin: Ma się te zdolności. Już kilka osób mi o tym pisało.

MaXiLoaDingPL

Tylko, że Radeon 4670 nie wykorzysta 1GB pamięci. Więc kupno takiej karty jest nie na miejscu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

Ten zasilacz ma dodatkowe złacze do zasilania karty - PCI-E 6 pin.

Fatal1tyxX

Polecasz mi 4670 kiedy Lomelindi ją odradza ?

R4670 bedzie dobrą inwestycją jesli twój zasilacz nie bedzie miał dodatkowego zasilania, natomiast zlą kiedy bedzie je miał, wtedy lepiej wyrac GF9600 gso. O to mi chodziło. Ale poczekajmy na innych, może się jednak myle.

SAMEdi

4730 jest napewno lepszym ''zamiennikiem'' dla GF9600 gso ale niestety także droższym, natomiast R3850 raczej nie brał bym pod uwage, ponieważ jest wolniejszy (nie dużo, ale jednak) od GF9600gso, a przy tym dostać go teraz można raczej tylko z drugiej ręki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4730 jest napewno lepszym ''zamiennikiem'' dla GF9600 gso ale niestety także droższym, natomiast R3850 raczej nie brał bym pod uwage, ponieważ jest wolniejszy (nie dużo, ale jednak) od GF9600gso, a przy tym dostać go teraz można raczej tylko z drugiej ręki.

hmm powiem tak różnica między 3850 a 9600GSO jest taka jak pomiędzy gtx 275 a HD4890 więc w jednej grze prowadzi radek w innej gf ogólnie grafiki są pod względem wydajności podobne, na korzyść tego radka przemawia dobre chłodzenie, a co za tym idzie dobre możliwości OC

A ja nadal będę trzymał się swojego, że warto dołożyć te 20zł* do Radeona 4730.

*Kolega chce kupić kartę do 250, a ten radeon kosztuje 270 stąd 20zł.

zgadzam się 4730 by był najlepszym wyjściem za 270 zł nawet bym się nie zastanawiał nad innymi grafami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Radek 4730 będzie tu zwycięzcą i jak najbardziej warto dołożyć te 20zł do tej właśnie karty. Dokładny teścik prezentujący jego możliwości:

http://www.techpowerup.com/reviews/Sapphire/HD_4730/1.html

do tego powyższy Fortron 400W HLN bez najmniejszego problemu poradzi sobie z tą kartą i tym zestawem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...