Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kusi

Gothic, save

Polecane posty

Oto moje kolejne być może głupie pytanie - chciałbym zainstalować gothica na innym kompie, ale grać od momentu, w którym skończyłem na tym komputerze. Wiem, że trzeba wtedy skopiować save'y z katalogu z grą, ale folder Saves jest pusty. Czy to normalne czy save'y są gdzieś indziej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moich dokumentach save'ów nie znajdziesz, być może jak odinstalowywałeś gre, usunąłeś także save, natomiast jesli nie odinstalowałeś, powiedz nam czy jak wejdziesz do gry to gra widzi save.

W moich dokumentach save'ów nie znajdziesz, być może jak odinstalowywałeś gre, usunąłeś także save, natomiast jesli nie odinstalowałeś, powiedz nam czy jak wejdziesz do gry to czy gra widzi zapiski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odinstalowywalem gry, pierwszy raz mam ja w ogole na nowym kompie (specyfikacja w sygnaturce). Gra widzi save'y, ktorych jest dosc sporo. Rozgrywka przebiega normalnie poza brakiem muzyki i filmikow, ale o tym jest w innym temacie w tym dziale. W kazdym razie gra laduje sie z kazdego save'a (nie nadpisuje ich), a w katalogu gry ich nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...