Jump to content
Dyziok

Tablet (lub inne urządzenie) do robienia odręcznych notatek [cena bez znaczenia]

Recommended Posts

Cześć,

często biorę udział w różnego rodzaju spotkaniach, kiedy muszę/chcę coś zanotować. Czasem jest mi wygodnie notować coś bezpośrednio na komputerze, a czasem nie. Wtedy biorę kartkę i na szybko notuję. W ten sposób marnuję jednak sporo papieru, a potem dodatkowo tracę czas na przepisywanie tego do wersji elektronicznej (i często muszę szukać czegoś po różnych kartkach).

Dlatego szukam urządzenia, na którym mógłbym pisać jak na papierze. W ideale takie notatki (pismo odręczne) jest przekształcane na wersję drukowaną i łatwo takie notatki mogę sobie potem organizować. Chciałbym, żeby takie notatki łatwo potem było przesłać w inne miejsce (komputer działający na Windowsie). I jeśli mógłbym w notatkach dodawać sobie jakieś proste rysunki/szkice, byłoby super.

Cena nie ma bardzo dużego znaczenia. Czy ktoś ma może jakieś doświadczenie z tabletami albo innymi urządzeniami, które mogłyby tu pomóc?

Link to comment
Share on other sites

Od siebie polecam wziąć pod uwagę tablety z ios. Moim zdaniem Apple ma w tej sferze o wiele więcej do zaoferowania niż inne firmy. Często zmieniałem iOS na android, android na iOS, chwile pobawiłem się tez Windowsem, ale głównie iOS android. Co chwile w którymś systemie coś mi nie pasowało. Moja ostatnia przesiadka z iOS na Android była spowodowana słabymi bateriami, ale później kupiłem zamiast Motoroli iPhone XR i już zostałem z iOS. Aktualnie mam 11 256gb od półtora roku i nie mam zamiaru wracać. 

Wśród tabletów bezkonkurencyjny jest obecnie ipad pro:

https://ispot.pl/ipad-pro-1tb

Zresztą wybierz się do ispot, możesz go zobaczyć na żywo (w salonach mają wystawkę z wieloma modelami, w tym również z pro). 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...