Skocz do zawartości
FredzioPL

Problem z środkami paysafecard na steam

Polecane posty

Witam dzisiaj próbowałem wpłacić pieniądze na platformie steam lecz jak dodałem pieniądze to jak wpisałem kod z psc do steama to pobrało pieniądze ale nie dodało na konto a jak sprawdzam transakcje to mam niepowodzenie i nic sie nie da się zrobić pisałem do supportu steam ale prosze o pomoc też was!
(przy okazji podczas zakupu przypadkowo zamknołem okno z płatnością paysafecard)
 

obraz_2022-02-01_192055.png

obraz_2022-02-01_192147.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć też wczoraj o 20 wpłacałem 100zł psc, pieniądze pobrało, w historii zakupów steam było jako zakup oczekujący, ale po jakims czasie zniknął jako oczekujący i mam to samo co na twoim drugim screenie, pisałem już do steam i paysafecard, ale jeszcze nikt nie odpisał. Jak uda ci sie naprawić to napisz.

Edytowano przez BatBlack
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BatBlack napisał:

Cześć też wczoraj o 20 wpłacałem 100zł psc, pieniądze pobrało, w historii zakupów steam było jako zakup oczekujący, ale po jakims czasie zniknął jako oczekujący i mam to samo co na twoim drugim screenie, pisałem już do steam i paysafecard, ale jeszcze nikt nie odpisał. Jak uda ci sie naprawić to napisz.

Mam dokładnie taką samą sytuacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Stolec69 napisał:

Mam dokładnie taką samą sytuacje

Przynajmniej wiadomo, ze więcej osób ma ten problem i problem lezy po stronie paysafecard lub steam. Pieniadze na pewno oddadza, ale nie wiadomo kiedy dokladnie, a szkoda, bo mialem sobie kupic Dying Light 2 w preorderze, a tak to moze dopiero po premierze kupie. Teraz sprawdzilem ze steam dziś o 00:00 mial wylaczone serwery, ale nie wiem czy ma to cos wspolnego z naszym problemem. Dajcie znac jak komus sie uda odzyskac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, FredzioPL napisał:

Witam dzisiaj próbowałem wpłacić pieniądze na platformie steam lecz jak dodałem pieniądze to jak wpisałem kod z psc do steama to pobrało pieniądze ale nie dodało na konto a jak sprawdzam transakcje to mam niepowodzenie i nic sie nie da się zrobić pisałem do supportu steam ale prosze o pomoc też was!
(przy okazji podczas zakupu przypadkowo zamknołem okno z płatnością paysafecard)

 

2 godziny temu, Stolec69 napisał:

Mam dokładnie taką samą sytuacje

Ja juz dostałem pieniądze na steam. Chyba po prostu trzeba było poczekać, bo ani support steam ani paysafecard mi nie odpisali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BatBlack napisał:

 

Ja juz dostałem pieniądze na steam. Chyba po prostu trzeba było poczekać, bo ani support steam ani paysafecard mi nie odpisali.

słuchajcie ja temat zamyka po 24h lub więcej pieniądze powinny przyjść poczekajcie i tyle

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...