Skocz do zawartości

Just Caust, jak przejąć helikopter


miki0303

Polecane posty

  • 2 months later...

Jeśli chodzi ci o prawdziwy helikopter agencji, to jego dopiero dostajesz po ukończeniu którejś misji, a jeśli chodzi ci o ten transportowy, to przeleć się nad wyspą i poszukaj lotniska dla śmigłowców z literą H. Szczerze to go nie polecam lata bardzo wolno, bardzo go zarzuca i strzela tylko z miniguna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał wyraźnie, że standardowym sposobem nie da rady, wiec nie pisz mu, żeby użył haka. Nie da się do niego wsiąść, jest tylko możliwość jaką ja ci napisałem, lecz w tym przypadku nie ma on wyrzutni rakiet (kiedyś miałem bug w grze i po ukończeniu którejś z pierwszych misji ten śmigłowiec wielki stał przy kryjówce i miał wyrzutnię rakiet).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje z agencji zawsze mają wyrzutnię rakiet, choć ten jest taką ślamazarą, że lepiej przejąć helikopter rebeliantów (ten agencji też strzela jedną rakietą). Najlepsze są dwa śmigłowce: Delta MAX 15 Chimaera i helikopter Czarnej Dłoni (nie pamiętam jak się nazywa, ale jest podobny do Mi 24). Ten drugi bardzo ciężko przejąć, bo praktycznie to pojawia się tylko w misjach głównych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...