Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taxi0

Superbike World Championship 08, błąd Launcher.exe

Polecane posty

Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum. Gra włącza się normalnie są filmiki i gdy pisze wciśnij enter naciskam i wtedy wyskakuje mi błąd Launcher.exe i wywala mnie do windy. Bardzo chciałem pograć w tą grę lecz nie działa. Mój komputer to AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+ 3.11GHZ, 3.25 GB Ram GeForce 9500GT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum. Gra włącza się normalnie są filmiki i gdy pisze wciśnij enter naciskam i wtedy wyskakuje mi błąd Launcher.exe i wywala mnie do windy. Bardzo chciałem pograć w tą grę lecz nie działa. Mój komputer to AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000+ 3.11GHZ, 3.25 GB Ram GeForce 9500GT.

Na początku zrób re instalacje, a jak to nie pomoże to poszukaj na forach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem karty bo directx mam aktualny i nadal to samo. Zauważyłem tylko że po ponownym uruchomieniu kompa, gra wczytywała się jakieś 20 sekund dłużej a po wystąpieniu błędu i ponownym uruchomieniu wczytywała się już szybko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogooglowałem trochę i kolejne triki które mogą pomóc, innym pomogły a przynajmniej tak piszą:

- ustaw zgodność pliku Launcher.exe z systemem windows 98 (kliknąć na nim prawym > właściwości > zgodność > uruchom ten program w trybie zgodności z)

- zainstaluj grę na dysku C jeśli masz na innej partycji, komuś to pomogło

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...