Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xswistaqx

Słuchawki 5.1 do 250zł

Polecane posty

Podaj jeszcze raz link, bo jakoś nie mogę znaleźć :ninja:. Spróbuj poszukać Audigy 2 w wersji OEM, np.:

SB Audigy 2 pozłacane gniazda.

Koło 70 zł powinieneś znaleźć, a słuchawki tak jak mówiłem wcześniej-Creative Fatal1ty za 99 zł.

Chyba, że koniecznie mają być z tego Twojego sklepu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć czy Barracudy są dobrze izolowane? Chodzi o to żeby inni nie słyszeli co w słuchawkach leci, i żeby w miare dobrze tłumiło dźwięki z zewnątrz. Aktualnie pożyczyłem od kumpla Medusy i dobija mnie to, że wszyscy słyszą co leci w słuchawkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj jeszcze raz link, bo jakoś nie mogę znaleźć :ninja:. Spróbuj poszukać Audigy 2 w wersji OEM, np.:

SB Audigy 2 pozłacane gniazda.

Koło 70 zł powinieneś znaleźć, a słuchawki tak jak mówiłem wcześniej-Creative Fatal1ty za 99 zł.

Chyba, że koniecznie mają być z tego Twojego sklepu :).

Prosze bardzo o to ten link...

http://www.overclockers.co.uk/productlist....sortby=priceAsc

Czy jest tam jakas dobra karta dla gracza w cenie ponizej 50funtow?

Jakys poszukal linku to bys znalazl.:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym sklepie nie ma żadnego dobrego Audigy (są same kastraty czyli wersje SE :/). Nie znam dobrze możliwości Xonarów, więc Ci nie doradzę (po prostu nie chcę Cię wprowadzić w błąd). Poczytam na ten temat i postaram się coś polecić, ale to nie to samo co testy u siebie na kompie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swistak - dzieki za pomoc chyba wlasnie na to sie zdecyduje. Co do rozwazan nad zakupem Barracudy lub Carcharias to bym sie wstrzymal (jesli nie zostaly juz zakupione) bo wiele osob narzeka w tych modelach na cichy mikrofon - ludzie cie nie slysza. Po za tym sprzet raczej godny polecenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...