Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zdzieszek13

Jaki zasilacz?

Polecane posty

Chce zmienic zasilacz przedewszystkim dlatego ze wyskakuja mi niekiedy bledy ze mam spiecie na USB gdzies i komp mi sei po 15 sek wylacza... I mysle ze to przez zasilacz - Feel III 500W...

Niby 500W, ale z tego co widze to te zasilacze to zwykly shit jest... Jak sadzicie 400W da rade? Bo moze bym procka podkrecil... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z USB i spieciami jest bardziej zwiazany z samymi portami/plyta jak i urzadzeniami do nich podlaczonymi, USB przesyla sporo mocy w odniesieniu do innych portow i czasem takie cuda sie dzieja, wiec sprawdz ktory port i ktore urzadzenie moze robic problemy. Zasilacz mozesz zmienic tak czy siak, Feel III nie jest jakos specialnie niebezpieczna konstrukcja ale super stabilnoscia nie grzeszy a 500W ma tylko na naklejce, na glownej lini dostracza ponad 74 W mniej od tego OCZ Silencer'a. Dodam odnosnie Silencer'a ze mimo wentylatora 80 jest niesamowicie cichy, cichszy jest zauwazalnie np od podanego wyzej Corsaira 400CX, moc jaka dostarcza na glownej lini wystarczy az nadto nawet dla mocniejszych konfiguracji jak i obecnej po OC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z USB sprawdzilem... Odpialem przedniego sledzia... Kable posprawdzane... Wszystkie porty USB dobrze wygladaja (blaszki nie powyginane)... Takze nie wiem o co chodzi... Zostal mi tylko zasilacz...

Takze mowisz ze tamten : ATX 370W OCZ PCPower&Cooling Silencer wystarczy nawet po O/C?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się tymi zaleceniami ani tym co będzie napisane w instrukcji. Zwykle podają zawyżone wymagania. Ten zasilacz do tego sprzętu wystarczy z palcem we wiadomym miejscu :) Możesz śmiało go montować i całość kręcić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat, bo zmienila sie moja sytuacja z zasilaczem...

Potrzebna mi wymiana moj sprzet podalem juz w pierwszym poscie... :)

Chcialem Korsarza, ale zasilacz mi jest potrzebny na juz.

Mieszkam w Krakowie i chcialbym zebyscie mi wybrali cos ze sklepu www.bitcomputer.pl

Do 200zl - Korsarz nie dosc ze jest tylko 450W, top jeszcze 350zl kosztuje... :P

A zasilacz mi jest potrzebny na juz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko z tego co tam przejrzałem to obstawiałbym za tym Taganem:

http://www.bitcomputer.pl/product.php?id=6781

zasilacz przyzwoity, który z pewnością posłuży przy tym konfigu długi czas. Ups troszkę przekroczyło o te 15zł przedział 200zł ale mimo wszystko warto dołożyć te kilka monet :)

EDIT: całkiem nieźle to się prezentuje 28A na linii 12V.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...