Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CzesiekPodlaski

IL 2 Sturmovik

Polecane posty

CZEŚĆ LUDZISKA:)

Mam nadzieje ze admin/ moderator mnie przez maszynkę do robienia mięsa nie przepuści za to co zamieszczę tutaj w tym temacie.

Otóż jestem członkiem 200th dywizjonu myśliwskiego co prawda japońskiego aczkolwiek z obsadą polska.

Szukamy graczy którzy interesują się lotnictwem japońskim i dla których sam fakt latania z kimś skrzydło w skrzydło to czysta frajda.

Jak napisałem powyżej latamy w formacji. Z jednej strony widok piękny a z drugiej bardzo funkcjonalny bo co 6 czy 7 par oczu to nie jedna para służąca do wypatrywania potencjalnego przeciwnika.

Dlaczego napisałem do wypatrywania przeciwnika? Otóż latamy na ustawieniach tak realistycznych jak to tylko jest możliwe. Przejawia się to tym iż podczas gry nie ma żadnych zbędnych elementów w postaci ikonek swój/wróg czy chociażby paska prędkości w lewym dolnym rogu.

Lecąc na patrol zawsze staramy się lecieć razem. Gdy dopada nas przeciwnik ratujemy sobie wzajemnie 4 litery.

Bo co z tego ze "zaliczy" sie kill'a jak za chwile przeciwnik skróci nas o ogon. ....

Tak latamy

Oferujemy bardzo miłą ,sympatyczną , wręcz zwariowaną atmosferę. Jeśli nie potrafisz dobrze latać nic nie szkodzi. Mamy w dywizjonie osoby odpowiedzialne za przeszkolenie świerzych pilotów. Prowadzimy szkolenie w każdej z dziedzin począwszy od znajomości instrumentów pokładowych po zaawansowana taktykę walki.

Staramy się odwzorować realia panujące w czasie trwania 2 WŚ.

www.200thsentai.com <- na tej stronie jest wszystko o 200 dywizjonie myśliwskim.

(a co do serwerów to polecam programik HYPPERLOBBY :) tam jest multum serwerów do gry :) )

Starszy szeregowy 200th_Anabuki

Pozdrawiam wszystkich czytelników CDA a także gr(y)upę trzymającą pióro :)

PS. A smugllera nie pozdrowie bo mi pizze ukradł ooo:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam już dosyć dawno mnie nie wiadomo skąd dostałem chęci aby pograć w taki symulator a więc kupiełem joystick za 75 firmy tracer, grałem na singleplayer lecz mi nie wychodziło więc postanowiłem już więcej nie grać . I czy znajdzie się jakaś osoba którą pomoże mi przełamać pierwsze lody tzn doszkolić mnie w tej grze proszę!

jeżeli była by taka osoba to proszę pisać pm lub na skype maciej.uhornicki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...