Skocz do zawartości
mustang2009

CDA 05/2021 brak literki na grzbiecie

Polecane posty

Brak literki zauważyłem już jakiś czas temu, ale dopiero zebrałem się by zgłębić temat, otóż na grzbiecie CDAction nr 320 brakuje literki, najprawdopodobniej "R", bo wygląda na to, że napis utworzy "Ćwierć wieku", a może wieków, bo przy pierwszej opcji w nr 13 tego roku zostałoby miejsce i może to tam będzie brakująca literka ? I nie wiem nawet czy to ogólny błąd czy taki zamysł, acz zwróciłem uwagę, że nie tylko u mnie literka nie występuje, bo poskarżyło się na to kilka osób, część pod newsem na FB, część pod newsem zawartości na stronie internetowej, ale nadal to garstka osób i być może to błąd, który wystąpił w jakimś procencie magazynów i akurat należę do pechowców...

Stąd wysnuwam pytania: Czy też nie macie literki na grzbiecie w tym numerze? I czy to ogólny błąd bądź zamysł, czy będzie to jakoś "naprawione"? :P 

Dodam tylko, że szukałem newsów, wpisów i jakichkolwiek informacji na ten temat i nie mogłem nic znaleźć, jeśli był jakiś news czy wpis, który pominąłem to byłbym wdzięczny za wstawienie/skierowanie linkiem. Zauważyłem też, że w zawartości na stronie ten numer jako jedyny(z powodu grafiki przechodzącą z przedniej okładki na tylną) ma dodane zdjęcie grzbietu i w miejscu literki jest chyba jakieś serduszko(?), ciężko zobaczyć ze względu na jakość. Dołączam też zdjęcie jak to wygląda, jest tam po prostu biała kreska :D 

 

IMG_20210807_180230.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...