Skocz do zawartości
silakzg

Problem ze sterownikiem w GTX 1050

Polecane posty

Siemanko,
mam jakiś problem ze sterownikiem w GTX 1050. Przynajmniej tak mi się wydaje. Problem polega na notorycznym wyrzucaniu się gier Riotu (Valoran, LoL) do pulpitu z komunikatem o braku odpowiedzi sterownika graficznego i jego zresetowaniu. Czasem dzieje się to 1 raz w trakcie rozgrywki, czasem co chwile, uniemożliwiając jakąkolwiek grę. Problem też występuje podczas odtwarzania wideo (na YT ale i też w zwykłym playerze). Zdarzy się, że wideo się zacina, czasem wystarczy uruchomić ponownie odtwarzacz, czasem dostaje czarny ekran i PC zawiesza się na chwilę i chyba restartuje explorer.exe. Co ciekawe podczas gry w takiego Wiedźmina 3 problem nie wystąpił ani razu. Kiedy coś takiego się dzieje, w podglądzie zdarzeń widnieje informacja "Sterownik ekranu nvlddmkm przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność.".
Pozwolę sobie od razu wypisać jakie kroki podjąłem, niestety nie pomogły:
-zupdatowałem sterowniki do najnowszych
-odinstalowałem sterowniki przy pomocy DDU i zainstalowałem najnowsze
-zaktualizowałem windowsa
-odpaliłem sfc /scannow
-przeskanowałem PC w poszukiwaniu wirusów
 
Tutaj konfiguracja sprzętu:
-MSI a320m pro-vh plus (bios najnowszy nie-beta)
-Ryzen 3 1200 AE
-GTX 1050 2GB low profile od MSI
-2x4GB DDR4 HyperX Fury 2666MHz
-SilentiumPC 500W Deus G1
 
Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady, o co w tym wszystkim biega i jak to rozwiązać.
Edytowano przez silakzg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...