Jump to content
mondziu

Wakacje 2021

Recommended Posts

Ja planuje wybrać się gdzieś we wrześniu. Planowałem polecieć do Grecji tak gdzieś pod koniec. I liczę na to, ze nie zamkną kraju oraz nie bedzie dalszych kwarantann. Już człowiek ma tego po prostu dość.

W Polske również planujemy się gdzieś wybrać. Jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie, ale chcemy znaleźć sobie jakieś spa w Borach Tucholskich ewentualnie gdzieś indziej dość blisko od Warszawy. Mamy z żoną rocznicę w sierpniu. I chcielibyśmy ją jakośc uczcić   https://hanzapalac.pl/177/b,49/blog/spa_dla_przyjaciolek_-_pomysl_na_weekend_dla_przyjaciolek :)

Edited by kacpee
Link to comment
Share on other sites

Bardzo ciekawe propozycje na wyjazd. Oczywiście zdaniem wielu ludzi to najbardziej opłaca się organizować wakacje we własnym zakresie. Nie ma się co dziwić ponieważ takie podejście jest najbardziej zdrowe dla naszego budżetu. Przecież w naszym kraju jest wiele atrakcyjnych miejsc do zwiedzenia, dlatego nie pozostaje nic innego jak poszukać inspiracji w internecie. Jeśli planujemy wyjazd w dłuższą trasę własnym samochodem, to dobrze będzie też sprawdzić jego stan techniczny. W tym celu możemy skorzystać z renomowanych sieci warsztatów Motrio - https://www.motrio.pl/ ponieważ cieszą się bardzo dobrymi opiniami.

Edited by kalaudiusz
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...