Skocz do zawartości
psychov

Skrzynka + monitor za ok. 10 000 zł.

Polecane posty

Hej! W 2016 r. prosiłem was o złożenie kompa, korzystam z niego do dziś i jestem zadowolony, ale czas przesiąść się na coś lepszego także do rzeczy:

  • Budżet na komputer: 10 000 zł (+/- jakieś 500 zł)
  • Części do kupienia: Skrzynka + monitor.
  • Czy wliczyć system w cenę: Tak
  • Zastosowanie komputera: Przede wszystkim gry.
  • Preferowany sklep: To już wedle waszego uznania, gdzie aktualnie lepiej.
  • Model posiadanego monitora (rozdzielczość, posiadane złącza): - (chcę kupić nowy)
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: Nie mam w planach.
  • Termin zakupu komputera: Grudzień 2020/Styczeń 2021
  • Dodatkowe uwagi: Chcę doliczyć do budżetu usługę złożenia kompa i zainstalowania systemu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Coś takiego:

https://proline.pl/koszyk/d6d0a491

Trochę ponad budżet, ale winna temu wysoka cena karty graficznej (spowodowana bardzo słabą dostępnością).

W zestawie Core i7, wydajny cooler, 16 GB szybkiego RAM, SSD 1TB, RTX 3070 z topowym chłodzeniem, porządna obudowa, zasilacz z zapasem mocy.

Do tego ekran 27 1440p 144 Hz na szybkiej matrycy nanoIPS.

Jeśli chodzi o złożenie kompa i instalację systemu, to myślę, że możesz śmiało grzecznie zapytać czy przy zakupie za tyle kasy nie zrobią tego za free ;)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dirian. Jeśli się nie mylę to także z Twojego koszyka korzystałem w 2016 roku i jestem zadowolony. :)
Jeśli chodzi o kompa to chyba nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba, ale nie zamykajcie jeszcze tematu. W tym tygodniu powinienem już zamawiać (poinformuję o tym), ale może pojawią się jeszcze ciekawe propozycje do rozważenia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na ten moment widać nie ma ani karty, ani płyty głównej. O ile dla płyty można znaleźć zamiennik, tak z kartą będzie ciężko. Ale może jak się wklepiesz do kolejki to się załapiesz, pewnie w Proline nie ma takich kolejek za kartą jak w X-Kom czy morele.

To przypomnij się w sobotę to pombinujemy jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zamów i zobaczymy co odpiszą w kwestii karty graficznej i płyty głównej, bo niby są niedostępne ale w niektórych sklepach stacjonarnych mają. 

 

Chociaż płytę można zmienić na np:

https://proline.pl/asus-tuf-gaming-z490-plus-wi-fi-ddr4-s-1200-p7113798

https://proline.pl/msi-mpg-z490-gaming-edge-wifi-ddr4-s-1200-p7135354

Ale dla grafiki na ten moment zamiennika nie ma.

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...