Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

buczek93

Zasilka do nowego kompa za max 350zł

Polecane posty

Witam. Jaki zasilacz polecacie do zestawu

athlon x2 II 250

gigabyte ma790xt-ud4p

sapphire 4890 1 gb

Myslalem o jakims 600W, bo planuje jeszcze pogrzac po komponentach ile fabryka dala. Myslalem nad OCZ, Korsarzem i Taganem. Ktory wg was jest lepszy ? I jeszcze jedno - nie chcialbym zeby cena zasilki byla wyzsza niz 350 zl.

Z gory dziekuje za pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie jest tez tak, ze nie mam ani grosza ponad 350 zl. Ale nie chcialbym wydawac wiecej niz towar warty. Widzialem na allegro ze OCZ ma sprawnosc srednia na poziomie 83%. Duzo to czy malo ? I wgl co to jest :) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzisz ze on da rade z moim zestawem nawet po O/C ? I ze nawet przy wymianie procka na jakiegos Phenka nie powie ze nie ma sily ? Phenom wybrany przeze mnie nie bedzie zjadal wiecej niz 100W :D

EDIT Dodam jeszcze ze zasilka musi posiadac extra 2x4 pinowe zasilanie do procesora - niestety moja plytka gigabyte ma790xt ud4p potrzebuje tego do poprawnego dzialania w duecie z prockiem z sygnaturki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na allegro ze OCZ ma sprawnosc srednia na poziomie 83%. Duzo to czy malo ? I wgl co to jest :) ?

To dużo, właśnie o tym mówi certyfikat 80+, to znaczy że wykorzystuje 83% pobieranej energii. A 500W też powinno wystarczyć, mam akurat model ModXStream 500W i dodatkowo mogę powiedzieć że ma dobre chłodzenie i jest cichy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadzisz ze on da rade z moim zestawem nawet po O/C ? I ze nawet przy wymianie procka na jakiegos Phenka nie powie ze nie ma sily ?

Tak właśnie sądzę. Powiem więcej jestem pewny. Resztę zalet przedstawił Ci xirgan.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a te dwie wtyczki x4 piny do extra zasilania procesora posiada ? To jest dla mnie wazne, bo bez tego procek moze nie ruszyc, a pozatym zawsze lepiej miec niz nie miec, prawda :) ?

Po schyleniu się stwierdzam że posiada. :turned: A i jeszcze taki mały nieważny ale fajny dodatek do tego zasilacza to torebka na nieużywane odpięte kable. :turned:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...