Skocz do zawartości

Unreal Tournament (seria)


Gość kabura

Polecane posty

UT : Pierwsza orginalka ktora kupilem i wciaz z nia gram, UT2003 i Q3 moim zdaiem nie dorownuja UT.

Jest to swietny FPPek, muza, grafa wciaz jest dobra, boty (prawie jak czlowiek :) ) i najwazniejsze KLIMAT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 628
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
UT : Pierwsza orginalka ktora kupilem i wciaz z nia gram, UT2003 i Q3 moim zdaiem nie dorownuja UT.

Jest to swietny FPPek, muza, grafa wciaz jest dobra, boty (prawie jak czlowiek :) ) i najwazniejsze KLIMAT.

Co ty gadasz. Unreal Tournament to nie jest jakaś nowość na rynku tylko troche starsza gra. Ale mojim zdaniem stara i jara :D Quake III już mi się znudził nie można ciągle w to grać bo można histerii dostać :P a Unreal Tournament 2003 to świetna gra. To musze przyznać! Tylko by było dobrze jak by mi się dobrze w nią grało na mojim kompie :cry: A stary dobry Unreal Tournament dobrze mi chodzi i podoba mi się :lol: A dobrze się zapowiada gra Unreal Arena. 146 s w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słysze żeby Unreal Tournament 2004 był darmowym dodatkiem. A wyjść ma w 2004 i napewno nie będzie za darmo. Ale jeśli ktoś ma jakieś informacje że będzie darmowym dodatkiem to chętnie posłucham.

Też coś słyszałem że 2004 będzie za free, cóż sytuacja może być podobna do tej z ET...

ja slyszalem ze ma byc za free jak juz ktos ma 2003 a jak ktos nie ma to kupuje 2004 (czyli z dodatkami)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uczciwe rozwiązanie. ja naszczęście mam 2003 ale lipnie mi chodzi :cry: trzeba sobie będzie zakupić nowego kompa na Unreala 2004 i sie zacznie nawalanke 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT jest świetne. Ale niestety pomysł lepszy niz wykonanie... znaczy się duzo fajnych rozwiązań, grywalnosc super, ale duzo błędów... Na odwrót zas jest z

Q3 - wykonanie b. dobre, ale grywalnosc i pomysl...takie se...

Powiedz mi jakie to błędy ma UT - chętnie posłucham a potem się pośmieje :P:)

pozdrawiam

edit/ Tu macie wycinek który rozwieje kilka wątpliwości i pytań na temat ut2oo4:

UT2004 is currently scheduled for a February 2004 release. UT2004 is a stand-alone retail product, but it's only $39.99 ($10 less than UT2003) and Atari is also offering a $10 rebate to people who already purchased UT2003.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :idea: Troche kapuje o co tu chodzi ale nie dokońca :P nie umiem angielskiego aż tak żeby zakapować o co tu loto :P mógł byś napisać to w ojczystym języku a nie po angielsku :P wkońcu jeszcze w unii nie jesteśmy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :idea: Troche kapuje o co tu chodzi ale nie dokońca :P nie umiem angielskiego aż tak żeby zakapować o co tu loto :P mógł byś napisać to w ojczystym języku a nie po angielsku :P wkońcu jeszcze w unii nie jesteśmy :P

to chyba znaczy ze ut 2004 bedzie kosztowac 39.99 $ ale jest raba 10 dolarowy dla osob ktorzy juz maja ut 2003

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przeliczywszy to na polskie złotówki to UT 2004 będzie kosztował 160 zł z rabatem 40 zł dla osób które już mają UT 2003 :lol: zapowiada się dobrze zobaczymy co z tego wyjdzie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przeliczywszy to na polskie złotówki to UT 2004 będzie kosztował 160 zł z rabatem 40 zł dla osób które już mają UT 2003 :lol: zapowiada się dobrze zobaczymy co z tego wyjdzie 8)

Nic nie wyjdzie bo jak znam życie znowu żadnemu dystrybutorowi nie bedzie się chciało w Polsce UT2oo4 rozprowadzać. :P Tak samo jak z ut2k3 bedzie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wyjdzie bo jak znam życie znowu żadnemu dystrybutorowi nie bedzie się chciało w Polsce UT2oo4 rozprowadzać. :P Tak samo jak z ut2k3 bedzie :(

Hmmm nie znam historii ut2k3 :idea: O co w tym chodziło :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie wyjdzie bo jak znam życie znowu żadnemu dystrybutorowi nie bedzie się chciało w Polsce UT2oo4 rozprowadzać. :P Tak samo jak z ut2k3 bedzie :(

Hmmm nie znam historii ut2k3 :idea: O co w tym chodziło :?:

Chodziło o to że nikt nie wydał tej jakże wspaniałej gry w jakże niewspaniałej Polsce :P Przez co aby mieć legalną wersję trza było za granice wędrować... albo jakos sprowadzić. Były co prawda w jakiś sklepach... MediaMarkt? Empik? Ale jak na lekarstwo i jush w każdym razie nie ma :P

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to że nikt nie wydał tej jakże wspaniałej gry w jakże niewspaniałej Polsce :P Przez co aby mieć legalną wersję trza było za granice wędrować... albo jakos sprowadzić. Były co prawda w jakiś sklepach... MediaMarkt? Empik? Ale jak na lekarstwo i jush w każdym razie nie ma :P

pozdrawiam

Co ty z tym nie powinno być tak to zabardzo znana gra i wogule zadużo się o niej mówi żeby nie mieli jej u nas wydać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o to że nikt nie wydał tej jakże wspaniałej gry w jakże niewspaniałej Polsce :P Przez co aby mieć legalną wersję trza było za granice wędrować... albo jakos sprowadzić. Były co prawda w jakiś sklepach... MediaMarkt? Empik? Ale jak na lekarstwo i jush w każdym razie nie ma :P

pozdrawiam

Co ty z tym nie powinno być tak to zabardzo znana gra i wogule zadużo się o niej mówi żeby nie mieli jej u nas wydać :)

O UT2oo3 było duuużo głośniej a jakoś na półce w sklepie nigdzie nie widać :)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O UT2oo3 było duuużo głośniej a jakoś na półce w sklepie nigdzie nie widać :)

pozdrawiam

A to nie wiedziałem :P oryginalnych wersji nie kupuje to nie wiem 8) ale jestem tym zaskoczony i to bardzo :!: to jak nie było 2003 to bardzo możliwe że nie będzie 2004 :)

Ostrzegam, to nie jest forum gdzie chwalimy się jakie pełne wersje gier kupujemy i wcale nie chodzi o nazwy... Radzę nie chwalić się, że masz pirata, bo możesz dostać oficjalne ostrzeżenie, w dziale do tego przeznaczonym.- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak żyje i znam UTka nie słyszałem o czyś takim :] Jeśli jesteś taki dobry i rozpierczniczasz boty na godzie to je sobie dodatkowo podkręć - wchodzisz do zakładki Bots w menu instant action, klikasz guzik "configure" i tam są takie suwaczki - celność, strafing itd. poprzesuwaj wszystkie max na prawo. Powodzenia :) Swego czasu grałem na takich ustawieniach ale potem mi sie znudziło - gram dla zabawy a nie podoba mi sie jak obrywam każdą wystrzeloną przez bota kulką :)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta podkręcenia jest takie że celność tylko troche w góre pozostałe dwa do końca i teraz to drugie miejsce niekiedy zajmuje. A ten dodatek istneije tylko nie wiem czy jeszcze jest do sciągnięcia. A neiwiecie skad moge meić mapke "Hall of Gigant" do ut bo ta msie fajnie nawala na 24 a niemam jej :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT JEST SUPER!!!aczkolwiek nigdy w niego w sieci nie grałem;)

to tylko świadzczy o jakości!gra do sieci a i do singla sie nadaje

racja ut to uniwerslana gra dla tych ktorzy nie maja neta i dla tych ktorzy maja neta gra ma male wymagania wiec pojdzie praktycznie na kazdym kompie no i swietna grywalnosc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onufry:

http://www.fileplanet.com/files/50000/54791.shtml

Tylko że trzeba sie zarejestrować i to jest chyab jakaś "udziwniona" wersja. jak nie bedziesz umiał sciągnąć to zgłoś sie do mnie na GG (4244611) i Ci wyśle, ale to w nowym roku bo mam modem i koniec czasu w pakiecie :x

pozdrawiam

edit:/ albo zgłoś sie kiedy chcesz - ta mapka ma 400kb więc pójdzie raz dwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ta cała sprawa z UT + rok bierzący wkurza. Rozumiem ze takie gry jak NHL FIFA NBA etc. wydawany są własnie tak ale tam zawsze się coś zmienia nowy sezon nowi gracze itd. UT 2004 powinien być darmowy dla tych co mają UT 2003. Po co wydawać te powiedzmy 100 zł na następne wydanie czegoś co się już ale z nowymi mapami. Szkoda że w Polsce nie mamy możliwości pograc w wersje 2003

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...