Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

Zajrzyjcie na www.gamershell.com JA tem co drugi dzień zaglądam i zawsze coś ściągam. Moim zdaniem najlepszy serwis o grach jaki jest(no jeszcze gamespot, gamespy)ale tu można ściągać pliki do oporu bez instalowania jakiś programów i logowania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

A właśnie, Snow131, jak ściągasz z GH? Tam jest taki wskaźnik zapełnienia serwerów i jak kliknę śćiąganie, to mi wyskakuje okienko IE i za grzyba nie mogę odpalić downloadu w moim kochanym FlashGecie :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Tam przy tych słupkach pisze ile jest procent zapełnienia. Jeśli jest to 9x% albo 100%, to tam nie wejdziesz bo jest zapchane. Ja tak miałem z Worms 3D, ale wstałem o 7 rano i włączyłem ściąganie :wink: . Muszę sobie ten zwiastun ściągnąć. Na razie 25% się ściągnęło :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze któryś jest wolny. Ja od 3dni mam Operę 7.11 Pl i nie mów mi nawet o jakimś Exploreże... Program do ściąganie żadko mi się tam włanczał ale opera ma wbudowany dobry program do ściąganie i problemu już nie mam. Ja robiłem tak że prawym przyciskiem na link i download:D

Niemogłem resume'ować ale ściągałem naraz :wink:

Opera Rulezzzzzzz :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Tam przy tych słupkach pisze ile jest procent zapełnienia. Jeśli jest to 9x% albo 100%, to tam nie wejdziesz bo jest zapchane
No ja, nigdy bym sie nie domyślił :P:P
Niemogłem resume'ować ale ściągałem naraz
Więc kiszka :evil: , a w IE też można sciągać kilka naraz :?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem! SUUPER :shock: . Te pojazdy, ta grafika.... Już sobie wyobrażam te multiplayerowe pojedynki... Fajnie że dodatkowo w pudełku będzie UT2003.

PS: Wie ktoś kiedy premiera UT2004? :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem! SUUPER :shock: . Te pojazdy, ta grafika.... Już sobie wyobrażam te multiplayerowe pojedynki... Fajnie że dodatkowo w pudełku będzie UT2003.

PS: Wie ktoś kiedy premiera UT2004? :?

Oficjalnie mówi się że na bank przed świętami - teraz tylko sami nie wią czy to jush w listopadzie czy gdzieś w grudniu.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie UT2003 to spoko gierka, nowoczesny multilayerowy FPS, ta gra potrzebuje mocnego sprzeta zeby pokazala swoje prawdziwe oblicze( i przy okazji trzymala poziom powyzej 50 fps'ow ;) ), jedank pomimo calej swietnosci owej gierki i tak zostane przy moim Q3 :] , jak narazie nie spotkalem sie z lepsza multplayerowa gra 8) , co do najlepszej grafiki(nie chce sie klocic, to tylko moje zdanie) to mi sie wydaje ze w trej chwili jest w TRON'sie 2.0, co Wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

Premiera zapowidana jest na 18 listpodada. Możecie sobie obejrzeć eee pudełko z ut2004

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detai...ogames&n=507846

Troche takie sobie szczerze mówiąc - ale to nie pudełko świadczy o grze :)

aha - Tron 2 ma hm specyficzną grafe, nie powiedziałbym że ładną. I właśnie przez to jednym sie podoba, drugim nie (mnie :])

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy wkońcu będzie na DVD czy na X płytach cd???

I na DVD, i na 6CD ! Oczywiscie żeby nie było niedomówień oficjalnego polskiego dystrybutora w Polsce nie ma :? Nieoficjalni to oczywiście piraci...

BTW: Tu jest oficjalna petycja do dystrybutorów o wydanie UT2004 w Polsce. Pomysł Pitera, właściciela serwisu unreal.pl

http://unreal.pl/petycje/petitions.php?id=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Icewoman

Jak dla mnie, dziewczyny UT jest the best grafika może nie najnowsza ale i tak stoi na bardzo dobrym poziomie. Boty i ich all jest dość dobry choć na goodlikeu jeszcze nie moge sobie z nimi poradzić wiecie trening czyni mistrza. Najbardziej podobały mi się miny chłopaków gdy gralismy do 200 na nowisie 200 do 35 dla drugiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unreal Tournament !! Doskonała gra :-) z wyjątkiem tego że 2003 mi kiepsko chodzi :P bo jak by chodziło dobrze to by było lepsze he :P quake III jush mi sie znudził powiem szczerze, ciągle w to samo grać nie można. Aktualnie nie mam zadużo czasu na granie ale w wolnej chwili czemu nie 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie zagraliśmy z qmplem w UT na morbiasie do 30, ehhh, aż sie łezka w oku zakręciła, ale już napowrót zaczynamy grać....Mam nadzieje, że znowu zaczną się, te:

-Aaa stchórzyłeś, wygrywałem 12-9

-Musiałem iść na obiad!!

-Tiaa jasne, ciekawe co by było, gdybyś ty wygrywał...

I znowu:

-Woojteeeek!! Wyjdź z Pseem!!!!!

-zaraz....

:twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT jest świetne. Ale niestety pomysł lepszy niz wykonanie... znaczy się duzo fajnych rozwiązań, grywalnosc super, ale duzo błędów... Na odwrót zas jest z

Q3 - wykonanie b. dobre, ale grywalnosc i pomysl...takie se...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wdług mnie najlepsza część całe "NIEREALNEJ" sagi.

W tej grze jest wszystko to co tygrysy lubią najbardzeij.

Giwerki lux Muzyczka extra a i do grafy nie co się przyczepiać no po prostu mucha nie siada.

Przy UT wymięka lepszy grficznie i możeczymś tam jeszcze UT 2k3

I jak widać po rz kolejny decyduje grywalność a nie grafa czy bajery , których zresztą UT nie brakuje.Gra do dziś jest na moim dysku !!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi tu ktoś napisać jakie śa jeszcze częście Unreala????

Z tego co wiem(ale znawcą nie jestem)to kolejno są:

-"Unreal"

-dodatek do Unreala "return to Na pali"

-"unreal tournament"

-"unreal tournament 2003"

-"Unreal 2"

-"unreal tournament 2004(chyba wyszedł albo wyjdzie jako darmowy dodatek)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi tu ktoś napisać jakie śa jeszcze częście Unreala????

Z tego co wiem(ale znawcą nie jestem)to kolejno są:

-"Unreal"

-dodatek do Unreala "return to Na pali"

-"unreal tournament"

-"unreal tournament 2003"

-"Unreal 2"

-"unreal tournament 2004(chyba wyszedł albo wyjdzie jako darmowy dodatek)

Pierwsze słysze żeby Unreal Tournament 2004 był darmowym dodatkiem. A wyjść ma w 2004 i napewno nie będzie za darmo. Ale jeśli ktoś ma jakieś informacje że będzie darmowym dodatkiem to chętnie posłucham.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słysze żeby Unreal Tournament 2004 był darmowym dodatkiem. A wyjść ma w 2004 i napewno nie będzie za darmo. Ale jeśli ktoś ma jakieś informacje że będzie darmowym dodatkiem to chętnie posłucham.

Też coś słyszałem że 2004 będzie za free, cóż sytuacja może być podobna do tej z ET...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...