Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

Mi niestety (a może stety) już się trochę UT znudził i powróciłem do starego ukochanego CS-a. A tak na marginesie to może SLIP by się zajął aby w kąciku FPP znalazło się trochę miejsca na tabelki z wynikami z turnieji FPP, rankingi klanowe itp. Może dodatkowa stronica co?:) To by było naprawdę miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi niestety (a może stety) już się trochę UT znudził i powróciłem do starego ukochanego CS-a.
A grałeś w UC na swoim Xboxie? To jest dopiero miodzio...

BTW jesteś drugim gościem, na tym forum który posiada Xpudło - zgadnij kto jest pierwszym :P

PS Na xboxowego CS przyjdzie nam jeszcze troszke poczekać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT ot bardzo dobra produkcja. Konkrety:

1.Inteligencja botów - przedewszystkim nie jest to oszustwo,jak w QUAKE 3 gdzie wraz z wzrostem poziomu trudności boty były zwinniejsze,strzelały celniej...itp.

2.Ciekawe plansze - np. na jadącym pociągu

3.Dwa tryby broni

4.Pięc trybów rozgrywki

5.Klimat...

Oto 5 argumentów,które świadczą o tym,że UT to klasyka,takich gier nie zapomnisz do końca życia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w polską wersję graliście :?: Ci co nie grali to by się tak uśmiali, że nie wiem :D . Ten głos polskiego lektora, który mówi "strzał-w-głowę!" :lol: lub "straszliwe zabójstwo!" albo "jego nie da się powstrzymać!" :shock: , ten zjechany na maxa unikatowy klimat... CO ZA AMATORZY ROBILI TĄ POLONIZACJĘ :?: :!: :?: :!: TAK NIE POWINNO SIĘ ROBIĆ POLSKICH WERSJI :!: :!: [-X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SnOOpHeR
A w polską wersję graliście Ci co nie grali to by się tak uśmiali, że nie wiem . Ten głos polskiego lektora, który mówi "strzał-w-głowę!" lub "straszliwe zabójstwo!" albo "jego nie da się powstrzymać!" , ten zjechany na maxa unikatowy klimat... CO ZA AMATORZY ROBILI TĄ POLONIZACJĘ TAK NIE POWINNO SIĘ ROBIĆ POLSKICH WERSJI

Ojjj... Nie slyszalem o polskiej wersji UT :wink:

To oznacza jedno - grales w pirata.. Ale ciii nikomu nie powiem.. [-X Z reszta kazdy ma na sumieniu granie w... "nie legalna" wersje..

A wracajac do watku to UT w/g mnie byl gra na rowni z Q3.. Sztywny, ale za to muzyka pobija Q3. No i te tryby..!! :wink: Q3 - kolorowy i duzo krwi 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
Ta gra nie ma mieć klimatu!!!! Jak powiedział dziadek Żniwiarz to ma być efektowna strzelanka dla mas!!!

Ja was wszystkich nie rozumiem. O co chodzi. Ta gra może i jest słaba, ale co najwyżej dla "starych wyjadaczy" UT. No i co z tego że jest bardziej kolorowo? Przynajmniej sporo akcji dzieje się na dworze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem UT jest lepsze od UT2003 ma fajniejsze bronie muzyke. czy ktoś mugłby mi podać stronke na której są mapki,skiny i inne zeczy do UT ;)

Spróbowałeś sam sobie czegoś poszukać? Nie zdziwię się jak nie, w końcu musisz spamować. Większa liczba postów= większy szacunek, huh? Bardzo się mylisz jak tak myślisz. Mylisz się także jeśli myślisz, że jesteś bezkarny.- Ama

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO UT 2003 jest super. Przede wszystkim dlatego, ze jest inny od pierwszego UT (co wcale nie znaczy, ze pierwsz byl zly). Gra ma ciekawy klimat, oryginalne bronie i tryby. O grafice nie wspominajac. Podkrecono tempo rozgrywki w stosunku do pierwowzoru i to byl krok w dobrym kierunku, gra jest bardziej dynamiczna. No i oczywiscie te boty. A jak ktos uwaza ze UT 2003 jest "cukierkowe" to... jego sprawa (nie moja wina ze ma spaczone poczucie barw) :P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest ogólnie znakomita, a tym, co najbardziej mi imponuje jest Karma system. Aż chce się umierać, żeby tylko jeszcze raz popatrzeć, jak ciało mojego zawodnika turla się po schodach :D No i te skoki...nauczyłem się odbijać od ścian, chociaż już z bieganiem mam problem, nie bardzo wiem jak to zrobić. Ktoś wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007
zgadzam sie z innymi ut2003 to największa kicha gigantyczne bronie ludzi opaowani w gigantyczne puszki nazbyt poszaleli z fantazja uwarzam ze zwyczajny unreal tournamet jest lepszy ito owiele 8)8)8)8)

Mile widzina argumentacja. Przecież grafika jest ładna, grywalność gigantyczna, co wy wszyscy do tej gry macie?!?!?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT 2003 to świetna gra!!! Niewiem dlaczego tak wiele osób narzeka, pewnie mają zasłabe kompy i im wogóle niechodzi :twisted:

Wszystko w tej grze jest doskonałe począwszy od grafiki przez fizykę, odgłosy ruchy i wszystko!!! Dużo dodatkowych map i świetny multi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem klasyczny i uwielbiam DM i TDM. Wogóle wszyscy frajery co im się ta gra nie podoba niech idą spać bo się nie znają i nie mają gustu...

Fajny mi argument "" Cukierkowa grafika ""... Widać poziom piszącego takie bzdury...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też :twisted: Gdy pierwszy raz je zobaczyłem to mi szczena opadła.

Intro jest w świetnej jakości i pokazuje możliwości Unreal Engine a do tego jeszcze świetna muza. Mniam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ja znajdę i będę sobie słuchał i słuchał...

To chyba gra z najładniejszą grafiką jak na razie???

Już się nie mogę doczekać UT 2004. Podobno ma zajmować 6 GB na dysku i być na jednej DVD lub 6 CD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
To chyba gra z najładniejszą grafiką jak na razie???
IMO Splinter Cell ma ładniejszą (shadery), ale UT2003 wymaga najmocniejszego sprzętu do full detail.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widziałeś taki nowy trailer z UT 2004??? Zarąbisty!!! Te samolociki pełno pojazdów nowe głosy komentatorów i botów chyba też. Potężne plansze i wogóle to będzie także świetna część.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł007

Skąd ty go ściągnąłeś?! Widziałem tylko kilka screenów i powiem że są ZA-RĄ-BI-STE!!! Takiej grafy jeszcze nie było! A co najważniejsze - POJAZDY! To musi być strzał w dziesiątkę! Skąd ty masz ten trailer? Też sobie chętnie obejrze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz

Samochodem mozna pojeździc już w UT2003 (pisali kiedyś w FPP Zone) :wink: Mam nawet specjalną mapkę z miejscami respawnu pojazdów :) Muszę przyznać, że automatyczne namierzanie celów dla samonaprowadzanych rakiet roxxx :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...