Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

opisze ut tak: gra bez żadnej fabuly w ktorej chodzi tylko o zabijanie ale z zabójcza grywalnością :!: polecam wszystkim w demko ciolem ze 2 miechy i to zazwyczaj w capture the flag odlot :D:wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie sie gra. Nie czuje juz tej satysfakcji fragowania co w UT :P

2k3 wywoluje tyle szumu co UT kilka lat temu. Z czasem moze sie przyjmie

No to spróbuj pograć sobie na Godlike. Ja gram na pozimie Inhuman i prawie zawsze wygrywam, ale jak przejde na Godlke... ooo tam jak kogoś sfraguje (a zwałszcza kiedy zrobie mu headshot lub walne mu combo z shocka... a o przyrąbaniu mu z satelity nie wspomnę...) to skaczę z radości. Tam kiedy grasz w duelu cały czas myślisz czy za tym pagurkiem nie czai się jakisz godlike camper-sniper :). Wtedy da się poczuć klimat oraz czystą przyjemnośćz fraga...

P.S. Żebyście nie myśleli sobie że jeste hwali pięta raz dla zabawy zagrałem sobie na pozimmie novice i przez nie uwagę dostałem w plecki z reedemera :( (ale żem się wściekł... mój biedny monitorek... to jego pęknięcie jest niczym rów marjański :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuj pograć sobie na Godlike

Gram i wygrywam, przewaga ponad 15 fragow

Ja gram na pozimie Inhuman i prawie zawsze wygrywam, ale jak przejde na Godlke... ooo tam jak kogoś sfraguje (a zwałszcza kiedy zrobie mu headshot lub walne mu combo z shocka... a o przyrąbaniu mu z satelity nie wspomnę...) to skaczę z radości

To widze grasz na "pro" ustawieniach. Z redkiem i laserem? To + Twoja stopka mowi sama za siebie :P

Żebyście nie myśleli sobie że jeste hwali pięta

Nie jestes chwalipieta, bo wygranie duela z botem nie jest zadnym osiagnieciem

Wielokrotnie zostalo udowodnione, ze gracze nauczeni gry z botami zupelnie sobie nie radza w pojedynkach z zywym przeciwnikiem. Roznica fragow w takich meczach wynosi ponad 30

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja mam z tym jeden problem, większość moich kumpli z lanu jest na dość niskim poziomie... fragowanie ich z żadka sprawia mi przyjemność a jeśłi do gry pare botów (na masterfull) wpuszcze to zrzędzoą że ich boty wybijają ?, w takiej sytacji zostaje mi practise....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuj pograć sobie na Godlike

Gram i wygrywam, przewaga ponad 15 fragow

Fajnie! Ja też kiedy ostatnio grałem i miałem przewagę 20 fragów, szkoda tylko że już nie odczuwasz tej "przyjemności"

Ja gram na pozimie Inhuman i prawie zawsze wygrywam, ale jak przejde na Godlke... ooo tam jak kogoś sfraguje (a zwałszcza kiedy zrobie mu headshot lub walne mu combo z shocka... a o przyrąbaniu mu z satelity nie wspomnę...) to skaczę z radości

To widze grasz na "pro" ustawieniach. Z redkiem i laserem? To + Twoja stopka mowi sama za siebie :P

Ojej... taki mi przykro nie wiedziałem że grając z tym broniami to straszny obciach... przyżekam że więcej nie będę :)

Żebyście nie myśleli sobie że jeste hwali pięta

Nie jestes chwalipieta, bo wygranie duela z botem nie jest zadnym osiagnieciem

Wiem! Daltego nigdy nie gram na duelu! To był tyko przykład...

Wielokrotnie zostalo udowodnione, ze gracze nauczeni gry z botami zupelnie sobie nie radza w pojedynkach z zywym przeciwnikiem. Roznica fragow w takich meczach wynosi ponad 30

Serio ?! Nie wiedziałem... Hymmmm... Ale wiesz wyjątek potwierdza regułe... Ja (chciaż jeste przykrym modemowcem...) Zazwyczaj gram na CTF-Citadel i najczęściej to moja drużyna wygrywa i to ja mam najwięcej punktów... A może inni to cieniasy...? Hymmm...

P.S. Wiesz nawet mi się spotobało tak jak mi odpisałeś :) Wziełem się do robty i teraz przeżucę się na stałe na Godlike. Mam tylko nadzieję, że po przeprowdzce (to już niedługo) wkońcu będę mial stałe łoncze. Bo narazie jestem w Tp ... Póki co mogę sobie jedynie po internecie pofragować w RF (dziwne żę wnim mam zawsze bardzo niski ping... hymmmm...) Zazwyczaj w nim różne klanu robią o mnie bitwę do którego mam dołączyć... ale ja itak do nikogo nie przystępuję... :D

Pozdrowania dla mando :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra jest super!! Grafika, może i cukierkowa, ale jaka szczególówa!! Toż to jedna z lepszych jakie wogóle powstały na pieca!! I jak te botki umieraja....Jak dla mnie full wypas!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tam narzekacie. przestańcie patrzeć na UT2k3 jak na UT z lepszą grafą. Gdyby w tej grze nie było tyle radykalnych zmian to nie odnisła by nawet połowy obecnego sykcesu. Gdu ktoś mówi że "prawie nie widzi przeciwnika" to ja mówie "bzdura". Jeśli nie widzisz przeciwników to znaczy że bardzo mało grałeś, a jeśli mało grałeś to nie mów że gra jest do "D". Sam z początku tesh miałem problemy z czytaniem grafy. Grałem troche dłuzej i wszystko mam teraz jak na dłoni. W tą gre trzeba pograć troche dłużej i nie poddawac sie jakże mylnemu pierwszemu wrazeniu. pozdro i przypominam że to jest tylko moje zdanie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...