Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

Gość mando
(...)no i headshoty, ta strefa głowy jest dziwna...

Tego akurat nie ma sie co czepiac

W UT granie snajpa i zakladanie hs'ow za duzym wyzwaniem nie bylo. W UT2k3 trzeba trafic prosto w glowke, strzaly w szyje nie daja tego efektu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość secha
(...)no i headshoty, ta strefa głowy jest dziwna...

Tego akurat nie ma sie co czepiac

W UT granie snajpa i zakladanie hs'ow za duzym wyzwaniem nie bylo. W UT2k3 trzeba trafic prosto w glowke, strzaly w szyje nie daja tego efektu

Tyle że w UT łatwiej było wycelowac, a ta nowa snajperka to nigdy nie wiadomo gdzie trafi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziadek Żniwiarz
Tyle że w UT łatwiej było wycelowac, a ta nowa snajperka to nigdy nie wiadomo gdzie trafi
LOL! Wiesz, zdradzę ci tę tajemnicę: snajperka trafia dokładnie w ten punkt, który wskazuje celownik i to w momencie naciśnięcia przycisku myszki. Wiem, że to trudne to załapania, ale może kiedyś się nauczysz. :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, snajpa w UT2k3 wymaga jedynie przyzwyczajenia się do zooma i tego błysku... zawsze trafia w środek celowniczka :D Schody się zaczynają jak gra się bez celowniczka :D. Wolę już snajpe z UT2k3 niż raila z Q3A :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro Ut 2k3 jest lepsze (jak sądzą niektórzy i mają prawo) to dlaczego do ut jest duuuużo więcej modów ??? (może jest starsze, ale czytałem że do 2k3 mody robi się duuużo prościej)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bloody

Heh, pamiętam czasy, kiedy to pocinałem w demko kilka miechów, bo nie miałem kasy na full wersję. A jak już ją kupiłem.. Ale dość tych smętów. Gra jest idealna, kłejki czy inne cąnter strajki wysiadają. Zresztą UT ma swojego Tactical Ops :D A konkrety: genialna inteligencja bocików, z ludźmi różnie już bywa :P Bardzo dobrze zaprojektowane mapy. Cool muza. Grafika się nadal nie zestarzała, a chodzi nawet na moim celku 366 :P Grywalność WYMIATA :) Te mecze po lanie z qmplami całe noce i dnie... Krzynki piwa... bezalkoholowego... Nie ma to jak pociągnąć komuś rocket in the face na DM_Morpheus :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bloody

Co do UT 2003... grałem, nie powiem. Ale nie kupię. Nie ma już tej grywalności, jakaś taka mdła :P Te mapy, przeciwnicy.. Wiem, że mało konkretów, ale ta gra po prostu nie zachęciła mnie do jej głębszego poznania. Wracam do kopania <censored> UT botów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bloody

UT 2003 nie jest złą grą :D Tylko jeśli miałeś/aś wcześniej kontakt z UT, to najnowsza część serii jest dla Ciebie do niczego :P Jak dla mnie - za duże mapy, udziwnione, słabo zaprojektowane. Grafika może i ładna, ale ja wolę tamtą z UT. Muza.. jakoś mi się nie rzucała w ucho, nie mam zdania. Grywalność... można włączyć, pograć i wyłączyć, zupełnie jak Elastomanię :P Wracam kopać botki w UT, pozdra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Dla mnie UT jest gierą wymiatającą, ale co do następcy mam pewne wątpliwości. Chyba w pogoni za jak najlepszą grafiką zgubiono coś ważniejszego.. :( Mimo wszystko quake3 przyciągnął mnie na dłużej, ale nie znaczy to że jest lepszy (po prostu na zakup obu gier nie starczyło kasy więc w UT pocinałem u qmpla). A poza tym Flak Cannon rulezzz! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ertai_D

Co mnie mile zaskoczyło w UT to... cena. Poszedłem do Empiku zastanawiając się co wybrać UT czy Q3. Spojrzałem na metkę i już nie miałem wątpliwości. Nie zawiodłem się. Tylko ta szybkość (a raczej wolność:)). A co do Chaos moda, przez zwykły modem jakoś nie wyobrażam sobie ściąganie (pewnie) kilkudziesięciu megowego moda:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm niby Ut2k3 jest lepszy, nowszy, łądniejszy ale ja uważam to za bullshit (za przeproszeniem) grafa ładna, i i i i to jusz wszystko !

Do stareńkiego UT można sobie ściągnąć multum modeli skinoof i modków, UT z dobrym modem bije teraz praktycznie każdego szotera !

UT wytrzymał prubę ognia z Q]I[ ciekawe czy UT2K3 wytrzymam z Q IV ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UT2K gra się jako tako dopiero po sieci, standardowe mapy można na samym początku usunąć i ściągnąc sobie "normalne" z netu.

Oryginalne sprawiają wrażenie przekombinowanych.. w DM grywalne są chyba tylko trzy...

Wszystkie są albo za małe aby sobie poszaleć albo za duże i trzeba się bawić w "szukano".

Chociaż przyznam się bez bicia iż na ostatnim sieciowaniu z kumplami spędziliśmy jakieś 5godzin grając niemalże bez przerwy w UT2k i nie mieliśmy ochoty kończyć... mimo wszystkich "niezgodności" ;) z UT, UT2k ma coś w sobie... przynajmniej dla mnine.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jake są mapki to rzecz gustu. Jeśli się potraktuje UT2k3 tylko jako następcę UT to jest to gra tylko średnia. Ale jeśli na nią spojżeć całkowicie jak na nowy tytuł to ta gra ma ogromny potencjał. trzeba się tylko nauszyć grać od nowa :D to samo było z Q3A i UT krótko po premierze. ci co najpierw zagrali w UT Q3A uznawali za bagno i vice versa. A starzy wyjadacze mieszali obie z błotem :D

Ja uwielbiam wszystkie FPP, które potrafią zaoferować coś co przykuje uwagę. Nieważne czy to UT, Q2, H-L, Sin czy SoF2. Czy jest to tylko czysty DM czy single albo jakaś teamówka.

Na nockach w Cafe które organizuje z kumplami raz w tygodniu, testowana jest każdy FPP jaki może pochwalić się Multi. Ostatnio na nożu były Tribes2, DevastationMPDemo i SeriusSam2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej zagrywamy w teamDM w H-L z Rocket Crowbarem (zadziwiające jak bezsens idzie w parze z grywalnością :D ), ale jeśli mamy zagrać na poważnie to UT lub Q2, zależy ile osób i kto. Stara gwardia czyli również ja :D częściej rozgrywa duele w Q2, a większe meczyki w UT, reszta na odwrót. Bardzo rzadko gramy w czystą grę, zazwyczaj jest to jakiś mod, a dokładnie ChaosDM dlatego wybór padł na UT i Q2.

Tyle tylko, że dobrych graczy (co się nudzą na golike w UT) jest 4 a reszta z 22 to takie mięsko :D co nie wie jeszcze co tak naprawdę jest dobre :D

U mnie pierwsze miejsce ma UT. Jest to moja pierwsza własna FPP, a kupiłem go w dzień premiery :D Dwa dni wcześniej kupiłem własnego kompa, wcześniej grałem tylko po Cafe :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi nie o najlepszą broń w danej sytacji ale o ulubioną :D o tą którą z czystej makabrycznej przyjemności lubisz szatkować wrogoow !! i ta na której widok się cieszysz (i nie mówie tu o Redemerze..)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...