Skocz do zawartości

Unreal Tournament (seria)


Gość kabura

Polecane posty

  • Odpowiedzi 628
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

jak to beta xD Sprawdz oficjalne forum UT 3, tam pewnie znajdziesz rozwiazanie problemu.

@Ballack,

Prawdopodobnie to u Ciebie chodzi lepiej niż na tym GF6600, "płynnie" to dla kazdego inaczej, dla Ciebie pewnie 30+, dla niego pod wplywem zachwytu ze jest taka kox grafika, plynnie moze oznaczac - grywalnie czyli nawet i 15fps :P

na Geforce'ach są problemy chociażby z nowo renderowanymi obiektami/efektami... np. alt fire z shock rifle, podczas pierwszego strzalu z tej broni po załadowaniu mapy gra zatrzymuje sie na 2 sekundy... problem dotyczy serii 5, 6 i 7.

Co do grafiki w demie - demo waży tylko 780mb, co w porównaniu do innych dem które wychodzą (Bioshock, MoH: A, CoD4) to niewiele. Należy również zważyć na to, że demo zawiera sporo... boty na kazdym poziomie trudności, większość broni, pojazdy etc. Przy 12gb pełnej gry tekstury będą ostre jak żyleta + pełno dodatkowych efektów, np. hdr (hope so ;) ), więc nie chwalić też tak tej optymalizacji, że dajecie rady na full i omg uber 30fps lololo :D Prawdziwe UT 3 na full detalach bedzie chodzilo duzo slabiej ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie parę minut oderwałem się od dema bety najnowszego Unreala. Po prostu oczy mi zaczęły piec i łzawić i musiałem je przepłukać wodą. Ta gra jest dobra! W singlu najszybszy jest nowy CoD: Modern Warfare, w Multi zarządzi Unreal 3. Tak szybkiego, tak dynamicznego grania z innymi graczami nie widziałem od czasów... Unreala 2004. Nawet z botami można to poczuć. Dla mnie bomba. Czuję się jakbym dostał koński zastrzyk adrenaliny. Emocje pompują krew. Tutaj każda sekunda to cenny czas. Każda sekunda wahania to stracony czas. Liczy się szybkość i jumpy. Skakać trzeba cały czas, inaczej za każdym razem gracz zaliczać będzie glebę. Mapy są wyczesane w kosmos, grafa znakomita, muzyka podnosi tętno. Świetna optymalizacja pozwala na grę w najwyższych detalach graczom ze starszymi kompami. To dobrze. Będzie więcej fragów! Troszkę szkoda, że jest tylko DM. Brak też dostępu do Kampanii. Ciekawe czy będzie to tylko trening przed grą w necie, czy może zrodzi się konkurencja dla Call of Duty. No, ale przecież to "tylko" Beta.

Po tej grze świat wydaje się być zbyt wooolny. Jakby ktoś włączył bullet-time. Ta gra jest dobra! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w betę ale zawiodłem się. Mnie prawie za każdym razem restartowało kompa. Grafika nie powalała. Najbardziej mnie denerwowały te restarty.Czy ta beta jest aż tak zabugowana?

Mnie nie wyrzuciło ani razu... zgłoś problem w Pomocnej dłoni. Może ktoś będzie wiedział od czego to.

Prawdopodobnie to u Ciebie chodzi lepiej niż na tym GF6600, "płynnie" to dla kazdego inaczej, dla Ciebie pewnie 30+, dla niego pod wplywem zachwytu ze jest taka kox grafika, plynnie moze oznaczac - grywalnie czyli nawet i 15fps :P

No nie wiem. U mnie na med chodzi średnio w 30 FPSach, a na najwyższych tak na oko 15-10, jak są większe zadymy. A przy takiej dynamicznej akcji, jaką UT3 serwuje, nie da się dobrze z takimi ścinami grać.

Prawdziwe UT 3 na full detalach bedzie chodzilo duzo slabiej ;p

Oj bo się przejedziesz. :wink: W tym czasie gry nie będą tylko dobajerzać, ale też optymalizować :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wy rozmawiacie o sieci ale miałem zaległości długo nie było mnie na forum,,więc dopiero teraz moge to napisać.

Jestem bardzo szczęśliwy ze powstał ten temat. Unreal tournament nie jest moją ulubioną grą ale jest moją ulubioną strzelanką, moge to powiedzieć bo grałem juz w wiele innych i bez wachania oświadczam że w tej najlepiej się czuje. Niektórzy mówią ,ach mi sie to nie podoba bo sf... Ale przecież sf to nieznaczy złe nie rozumiem tego typu wypowiedzi.

W tej grze przynajmniej sie cos dzeje, jest naokrągło akcja a nie jak w strzelankach taktycznych, kampowanie i te sprawy!!!

Jedyne co mi sie nie podoba w tej grze to częśc z 2004 roku bo niesłyszazłem o nowszej, jak dla mnie ta z tego co wiem 99 jest najlepsza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zassałem 2 dni temu, pograłem trochę...i cóż, nie zawiodłem się :)

To wciąż to samo radosne fragowanie i uciecha ze strzelenia glutem z biorifle'u przeciwnikowi prosto w twarzycho, lub to, co ma zamiast niej :P

I jak już widziałem z listy botów, wracają legendarne mniej lub bardziej postacie z poprzednich części UT co mnie osobiście cieszy. :)

Żałuję tylko, że na niskich ustawieniach, grafika wygląda delikatnie mówiąc obleśnie. Na swoim sprzęcie (Core Duo, 512 DDR2 RAM, GF7300 Go) o pykaniu w najwyższych ustawieniach mogę co najwyżej śnić, zresztą nawet na ogólnym medium zabójczego pędu nie ma. (deficyt minimum 1G ram się kłania ;/ ) Nie widziałem też nigdzie opcji antyaliasingu , no ale to tylko demo i w dodatku beta więc czekam jak najbardziej na pełniaka, see you on the arena! :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epic potwierdził jakiś czas temu, że nie będzie możliwość gry "multiplatformowej". Tzn. pc gra z pc, x360 z x'em, ps3 z ps3... To pewnie i lepiej bo konsolowcy mają auto-aim n stuff...

@Ballack,

Pewnie, że optymalizują, ale ilość efektów, które będą w pełnej napewno spowolni framerate na słabszych kompach :P Gwarantuję Ci, że nie będzie aż tak kolorowo jak teraz, co nie znaczy, że kolorowo nie będzie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epic potwierdził jakiś czas temu, że nie będzie możliwość gry "multiplatformowej". Tzn. pc gra z pc, x360 z x'em, ps3 z ps3... To pewnie i lepiej bo konsolowcy mają auto-aim n stuff...

1. Epic obecnie co chwile zmienia zdanie co do walk multi, możlwie że będą dodane z czasem...

2. Jaki auto-aim? Można nawet grac na myszy i klawiaturze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo skoro porównujecie grafikę CoD4 i UT3, w kategoirach "powalania", to rozumiem, że gracie na maksymalnych detalach? Ja tak i choć nie grałem w CoD4 to muszę przyznać, że grafa w UT3 naprawdę robi wrażenie i utwierdza w przekonaniu, że PC jest w stanie generować już teraz taką samo, jeśli nie lepszą grafę niż choćby PS3, a mój komp wcale jakiś najnowszy nie jest.

Co do demka, to powiem, że muzyka w menu, od razu nastraja pozytywnie bo przypominają się najlepsze czasy z UT :wink: . Gra się fajnie, dynamicznie, czasem nawet zbyt np. w CTF z pojazdami to jeszcze czasem nie nadążam z łapaniem co się dzieje na mapie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT3 to bedzie najlepszy utek ever, jak tylko wyjdzie odrazu wszyscy z quaka3 przerzuca sie na ut3ka, nie wiem czy tylko ja odnioslem akie wrazenie ale gameplay jest znacznie szybszy, bardziej przypomina ten z q3 niz ut99, wieksza kontrola w powietrzu, bronie wygladaja jak bronie a nie plastykowe zabawki ;>

Niech ja tlyko dostane nowa karte graficzna ;D

Ojj tak, to bedzie juz trzeba zaczac skladac kaske, do pelni szczescia brakuje mi tylko jakiegos quaka5arena jako że z sw. trojcy juz wszystkie gierki maja super remaki ;> (Starcraft2, Counter-Strike:Source, UnrealTournament3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo Quake Arena ewoulował w ET: Quake Wars ;) UT idzie starą scieżką i sądze, że wyjdzie mu to na lepsze :P

A wyjdzie. ET na dobre zmiany nie wyszły. IMO totalny crap z badziewną grafiką i horrendalnymi wymaganiami. A UT? Beztrosko serwuje nam to samo co w częściach poprzednich i dalej bawi. A grafika ww. QW miecie i wyglądem i optymalizacją.

Do modów - jeśli jest topic o UT 2oo4 to może by zrobić jeden dla UT3? Ew. zmienić nazwę tego tematu na "Unreal Tournament - seria" ;)

...przecież to jest topic ogólny o UT. :wink: A nowego o UT3 nie ma sensu robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja względem optymalizacji mam tylko jedną (złudną?) nadzieję - że zostanie poprawiona wydajność na Radeonach. Bo z tego co widzę (reklama nVidii przy włączaniu gry... $$) i słyszę, to na GeForce już problemów nie ma.

Ja gram na lapku z X1600 i nie ma zadnych przeklaman graficznych :) Wszystko smiga tak jak powinno ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Tak sobie z niedowierzaniem czytam o problemach UT3 z radeonami...U mnie na 1950 gierka zasuwa w max detalach aż miło...Co więcej zasuwa jak błyskawica. Do tego to co możemy uświadczyć na ekranie po prostu powala...Aż strach pomyśleć co pokaże taki GoW. Więc w kwestii grafiki/optymalizacji jest naprawdę dobrze a problemy z radeonami są chyba problemami występującymi raczej marginalnie. Co do spowolnienia finalnej wersji przez dodanie dodatkowych efektów...Też raczej bym na to nie liczył. W momencie gdy wychodzi demo sama gra jest właściwie gotowa albo na ścisłym ukończeniu - więc na rewolucję w postaci demo chodzi ok a pełniak już nie raczej się nie zanosi. Co do samej rozgrywki - jest świetnie. Teraz pozostaje tylko czekać na premierę :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w niemczech juz byla, a na swiece w poniedzialek

Jestem pod wrazeniem:

Sempron2800+ (1.6ghz)

768ramu

gf7300

Ustawilem na max detale i nic nie tnie(tylko jak dolacze sie to przez pare sekund tekstury sa rozmazane i na bierzace je musi doczytac do odpowiedniej jakosci)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie niestety nie ma - premiera 29 Listopada dopiero. Swoją drogą tego samego dnia wychodzi "Gears of War": i bądź tu mądry. Pewnie kupię obydwie, i skonam nad nimi nie mogąc się zdecydowac w którą zagrać pierwszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie niestety nie ma - premiera 29 Listopada dopiero. Swoją drogą tego samego dnia wychodzi "Gears of War": i bądź tu mądry. Pewnie kupię obydwie, i skonam nad nimi nie mogąc się zdecydowac w którą zagrać pierwszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pięknie niestety nie ma - premiera 29 Listopada dopiero. Swoją drogą tego samego dnia wychodzi "Gears of War": i bądź tu mądry. Pewnie kupię obydwie, i skonam nad nimi nie mogąc się zdecydowac w którą zagrać pierwszą.

Jaki 29 ? W Empiku na premierach pisze ze 21.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...