Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Unreal Tournament (seria)

Polecane posty

Nawet fajna gierka ale troche przEbajerzona. Za bardzo sie upodobniła do Quake 3 Arena (bleeeeeeee). Ale pewnie będzie tak jak powiedział mando. Gierka z czasem sie przyjmie, chociaż z kim będzie konkurować? Wtedy był q3 a teraz? Może w najbliższym czasie Nasz Chrome? A co do tego "przyjęcia" mi UT sie podobał od początku tyle, żę na 233 i 2 megowym voodoo nie mogłem sie cieszyć pełnymi detalami. Powracając do UT2k3 fajna gierka ale P-R-Z-E-B-A-J-E-R-Z-O-N-A!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram w to już raz...dwa...trzy... 3 lata i 1 miech. Od roku odkąd mam net gram z qmplami non stop. Fajna grafa, małe wymagania, boty b.dobre ale już sie ich nie boje :P Wspaniałe plansze, muzyka na NIEKTÓRYCH planszach, bronie HED SHOT rulz, flack cannon rulz!!, assault bardzo fajny mod i Last man standing też jest niezły. Poprostu trzeba to mieć. Dla mnie 11/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@

UT 2003 jest do bani moim zdaniem tak jak powiedział Wojtek zbyt przybajerzone to popierwsze.A podrugie mogli by wymyśleć nowe bronie a nie przerabiać stare na nieco inaczej wyglądające.Najbardziej w tej grze niepodoba mi sie moja ulubiona broń "SNIPER RIFLE"jest poprostu do [beeep] i dokitu sie strzela.Przyznam że postacie tylko zrobiły na mnie wrażenie nic więcej i nawet intro jest spoczko.Jednak nadal króluje i będzie królować dla mnie :twisted: UT TOURNAMENT :twisted:.

pozdrowionka dla wszystkich :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Monster Siukur@

Hmmmmm Unreal Tournament moim zdaniem najlepsza gra FPP .Super klimat ,suuper boty i suuuuper arsenał broni.Gram w tą gre ładnych pare lat i jeszcze mi sie nieznudziła :) I mi sie nieznudzi.Odkąd mam sieć gram w tą gre nałogowo :) Najlepsza broń z jaką sie spotkałem w UT to Sniper Rifle i nikt mnie nie przekona że inne są lepsze :)

Pozdrowionka wszystkim i miłej gry w UT :twisted: :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nasion

UT rzadzi. Co tydzien przychodze do kumpla na fracuski, a po nim zostaje u niego do poznego wieczora. W tym czasie zdobywam przymnajmiej 1 puchar i nie moge sie nigdy doczekac francuskiego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT jest niezaprzeczalnie najlepszym produktem FPS'owym multiplayerowym. ! 1 miejsce w singlu ma ... też Unreal ale 1 ~~!!``

W moim rankingu Ut czyste ma tylko 10/10 :D a z chaos modem 16/10 !!!

Ludzie ten mod wymiata wywraca na lewą stronę i gładzi wasze opony mózgówe elektrwstrząsami !!! BATSARD SWORD FOREVER tym mieczem potrafie (tlko mieczem !) rozwalić 10 botkkof na masterfulu ! i się zdażają 3 headshoty mieczem naraz (a'la Podbipięta). Siciągajcie Chaosa !!! i jeszcze ten modzik co daje runy !!! mówie Wypas + znaczek jakości Pan_Feanor poleca i zmusza !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

Pierwsze spojrzenie-satanistyczny emblemat na pudełku, admin [mama] o mało nie dał mi bana, ale spoko, udało mi się. Wprawnym ruchem ręki rozdzieram folię...TO. :shock: Oślepił mnie blask TEGO CD-ka, tak, wiedziałem już, że jest to gra przy, której spędze większą część swojego życia. Na mojej osobistej liście UT ma honorowe miejsce i ocenę 12,5/10.

A 12,5 tylko dlatego, że nie ma możliwości sterowania postacią telepatycznie :) . Gra jest (przynajmniej dla mnie pod każdym względem doskonała.

1. Grafika nawet dzisiaj stoi na wysokim poziomie.

2. AI sprawia, że nawet kiedy nie miałem net-u, mogłem grać z botami z prawie taką samą przyjamnością jak z qmplami w kafejce.

3. Doskonale zaprojektowane i wykonane plansze (moja ulubiona-CTF Facing Worlds :D - straszna jatka tam jest).

3. Bronie, może nie w 100% oryginalne, ale- 3 tryby rakietnicy-jak dla mnie bomba; Reedemer- nic dodać, nic ująć; minigun-super.

Reasumując- FULL WYPAS :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość oviraptor
1. Grafika nawet dzisiaj stoi na wysokim poziomie.

2. AI sprawia, że nawet kiedy nie miałem net-u, mogłem grać z botami z prawie taką samą przyjamnością jak z qmplami w kafejce.

3. Doskonale zaprojektowane i wykonane plansze (moja ulubiona-CTF Facing Worlds :D - straszna jatka tam jest).

3. Bronie, może nie w 100% oryginalne, ale- 3 tryby rakietnicy-jak dla mnie bomba; Reedemer- nic dodać, nic ująć; minigun-super.

Reasumując- FULL WYPAS :D:D:D

Nie przesadzasz? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

UT podnieca mnie i bez tego moda, ale pójdę za radą i "ściągnę se Chaos moda". :arrow: Na jakiej stronie go znajdę, byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ertai_D

UT wypas gierka (ta muzyka, właściwie to tylko w tej grze techno przypadło mi do gustu bo normalnie tego ustrojostwa nie trawię). Jednak dla mnie dość wolne tempo rozgrywki (no chyba że podkręcimy speed na 200%:)). Ale i tak UT ma u mnie stałe miejsce na półeczce "W co napewno jeszcze zagram".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mando
to se włącz fov 120 tryb gry turbo i speed 115 masz takie pempo na jakim ćwicze, i tylko powiedz że wolna akcja !

Po co takie rygorystyczne ustawienia 8)

Wystarczy sie nauczyc prawidlowego movementu i sztuczek (wyskoki z windy, dodge, moving combo, hammer-jumpy, latanie z transem w CTF, "malysze") i gra zyskuje nowy wymiar

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem z dośwaidczenia jak do cafe pujdziesz grać a tam zwykłe ustawienia fov 90 to wszystko wydaje się takie wwooollnne łątwo dokłądnie wycelowac :) same headshoty a ty jeszcze ziewasz przy tym po to tylko speed 100 ;D a kuple główkówują czego sięnawąchałeś przed grą :0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya

Gra jest bardzo dobrze przygotawana. Tryb Bombing Run osobiście przypadł mi do gustu, ale (no właśnie, zawsze jest jakieś "ale") zbyt cukierkowatą grafikę da się przeżyć... przez pierwsze 15 min. Po tym czasie spędzonym z gra miałem chętkę rozwalić monitor. Gdyby nie ta grafika, gra byłaby godną następczynią UT.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego większość postów na temat UT2k3, to tylko czepianie się klimatu. Ludzie, podajcie konkrety, np. wyważenie giwer, niedopracowana fizyka, niegrywalne projekty aren. Jak dla mnie to grafa jest troche mało czytelna, i trochę za duże ma wymagania. Trochę mnie denerwuje swoboda, jaką daje fizyka (za łatwo jest włazić w różne miejsca :D ), no i headshoty, ta strefa głowy jest dziwna... Ale pozatym jest conajmniej spox...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ertai_D

Tak na marginesie to ja zawsze gram z fov 120:P A zmienilem speed na 200 i już za wolno nie jest, ale troszkę dostaję;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh 200 to za dużo nawet dla kogos z Black Mesy :P a co za dużo to nie zdrowo :) starczy 150 i trym gry turbo :0 polecam Chaos Moda (wymiata) i zajmuje tylko 35 megsoow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paya
Moim zdaniem to lepsza gra od UT2003

Zgadzam się. UT jest lepsza pod jednym względem-odsyłam do mojej wypowiedzi na forum UT 2k3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...