Skocz do zawartości

Unreal Tournament (seria)


Gość kabura

Polecane posty

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 628
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Niech mnie freddy przeleci :/......

Widziałeś moze tego nowego UC na X-Boha.... dodali broń białą i pare postaci z Mortala ^_^ ale mix ja niemoge...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra ta odpycha swojm brakiem realizmu.

Dziwi mnie jej grywalność, czy nikt nie widzi jaka cienka jesta ta gra.

pewnie nie widzą jaka cienka, ale w CDA dostała chyba 9/10. Co do realizmu: jaki jego rodzaj oczekujesz, na miano Counter Strike'a :?: :!:

wyobraź sobie: 64 żywych graczy, a każdy z nich może dostać jedna kulkę z Auto Rifle w głowę i zabawa się kończy. w tej grze właśnie tego się unika...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Gerald jest fanem ultrarealistycznego Quake 3 Arena :)

pewnie tak :D:D a pozatym: pewnie w tej grze będzie znowu lepsza grafika (akurat to na 100%), więcej map, więcej pojazdów i broni, no i chciałbym żeby był zwiększony limit botów lub zywych graczy na mapie przynajmniej do 50 po stronie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Moja ulubiona strzelanka - jakiś czas temu ściągałem do niej mnóstwo modów i dodatków, ale musiałem wywalić - dysk za mały by to wszystko trzymać (miałem ponad 1 GB plików) :( Wszystkie bronie bardzo dobre, jeśli dodać te z modyfikacji - jest świetnie, poza tym dzięki Bullet Time 3.0 miałem też swój ulubiony widok w grach, czyli TPP. Niech znajdę miejsce na kompie, a zainstaluję UT ponownie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT 2003 jest grą lepszą od swoich poprzednikuch i nawet dla nie których od następcy dla mnie też :P:D:P

Tylko ręce załamać. Czy naprawdę takim problemem jest przyłożenie się choć odrobinę do tego jak się pisze? Nikomu nie zaszkodzi jak będziesz pisał sensownie i nawet jak zaczniesz argumentować wypowiedzi to nic się nie stanie - Qbuś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś ogólnie gierka wielka nie była i też bez echa przeszła..moim zdaniem grywalnością nie dorasta do pięt zwykłemu UT, jedyne co ma lepsze to grafikę, ale to chyba normalne. Mam obydwie gry i jak gram po sieci to tylko zwykle UT... :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam pytanko do grajacych w UT 2004. Jedno głupie drugie dziwne. Zacznijmy od głupiego. Czy ciezko znaleźć dobre serwery z dużą liczbą graczy? Pytanie dziwne to: mam internet osiedlowy (128) i bezproblemowo gram w HL2 Deathmatch i Jedi Academy (ping dość wysoki ale gra się bez zacinek)

Czy to łącze wystarczy do gry w UT 2004? Chciałbym sobie za miesiąc, dwa kupić tą grę a nie chcę wywalić kasy w błoto.

Gra ta odpycha swojm brakiem realizmu.

Dziwi mnie jej grywalność, czy nikt nie widzi jaka cienka jesta ta gra.

I taka ma być - "nierealna" :twisted: Grałem tylko w demo ale bardzo mi sie podobało. Brutalna, dynamiczna a do tego świetnie brzmi :) Na pewno nie powiem że jest "cienka". Tak naprawdę to kwestia gustu...szukasz realizmu? Moze powinieneś przetestować AA lub CSa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja też miałem mnustwo modów i dodatków do UT ale fakt faktem przeżuciłem się na T2k4 usunołem wszystko (jeszcze niemioałęm wypalarki dvd) i żałuje bo naprawde świetne bajerki miałem od nowych broni po mini kampanie single plajer :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do grajacych w UT 2004. Jedno głupie drugie dziwne. Zacznijmy od głupiego. Czy ciezko znaleźć dobre serwery z dużą liczbą graczy? Pytanie dziwne to: mam internet osiedlowy (128) i bezproblemowo gram w HL2 Deathmatch i Jedi Academy (ping dość wysoki ale gra się bez zacinek)

Czy to łącze wystarczy do gry w UT 2004? Chciałbym sobie za miesiąc, dwa kupić tą grę a nie chcę wywalić kasy w błoto.

Gra ta odpycha swojm brakiem realizmu.

Dziwi mnie jej grywalność, czy nikt nie widzi jaka cienka jesta ta gra.

I taka ma być - "nierealna" :twisted: Grałem tylko w demo ale bardzo mi sie podobało. Brutalna, dynamiczna a do tego świetnie brzmi :) Na pewno nie powiem że jest "cienka". Tak naprawdę to kwestia gustu...szukasz realizmu? Moze powinieneś przetestować AA lub CSa?

Prawdopodobne ze bedziesz mial laga :P bo na zagranicznych serverach tak jest. A lacze 128 to juz wogole bieda bedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do grajacych w UT 2004. Jedno głupie drugie dziwne. Zacznijmy od głupiego. Czy ciezko znaleźć dobre serwery z dużą liczbą graczy? Pytanie dziwne to: mam internet osiedlowy (128) i bezproblemowo gram w HL2 Deathmatch i Jedi Academy (ping dość wysoki ale gra się bez zacinek)

Czy to łącze wystarczy do gry w UT 2004? Chciałbym sobie za miesiąc, dwa kupić tą grę a nie chcę wywalić kasy w błoto.

Gra ta odpycha swojm brakiem realizmu.

Dziwi mnie jej grywalność, czy nikt nie widzi jaka cienka jesta ta gra.

I taka ma być - "nierealna" :twisted: Grałem tylko w demo ale bardzo mi sie podobało. Brutalna, dynamiczna a do tego świetnie brzmi :) Na pewno nie powiem że jest "cienka". Tak naprawdę to kwestia gustu...szukasz realizmu? Moze powinieneś przetestować AA lub CSa?

Prawdopodobne ze bedziesz mial laga :P bo na zagranicznych serverach tak jest. A lacze 128 to juz wogole bieda bedzie.

unreal.pl -> dział servy - tam znajdziesz polskie na ktorych pograsz imo bez problemu

z zagranicznymi juz tak dobrze nie jest ale znowu nie ma tragedi, imo tez da sie na niektorych pocykac

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość _driVer_

A ja skomentuje ją tak

CTF -> Dreary -> 150 flag + Godlike + 10 botów = 1,5h grania i zero znudzenia

To chyba wyjaśnia że giera ma w sobie "to coś" czego nie raz i nie dwa brakuje wielu innym. A jeśli komuś naprawdę podoba sie muzyka do odtwarzania polecam program ModPlug Player do ściągnięcia z www.modplug.com (freeware). Przed rozpoczęciem urzytkowania konieczna jest jego konfiguracja ale myśle że nie powinna ona sprawić problemu.

ehh... szkoda że gdzieś płytka z grą mnie sie zawieruszyła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przypadkiem ten programik to nie jest plugin do Winampa ? pare lat temu też lubiłem sobie z winamopa zapuścić muzyczke z UT ciupając na przykład w takiego Totala Anihilationa ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki za pomoc :) Teraz już wiem na co wydam najbliższe kieszonkowe. Grałem właśnie z kumplem (+ jeden bot)w demo na LANie i nieźle się zdziwiłem gdy doszło do mnie że ten "wymiatacz" to tak naprawdę bot. Kumpel był trzeci Świetnie się znimi walczy :wink: Nawet jeśli będzie mi chrupało na necie wiem że będę się świetnie bawić z komputerem. 100 map, pojazdy, inteligentne boty i muza z matrixa w tle...kurcze muszę ją mieć

:twisted:

Teraz UT2004 kosztuje 49 zlotych w Platynowej kolekcji CDP. Naprade okazja nabyc ta gre w takiej cenie.

Cena sie zgadza, wydawca nie. Teraz UT2k4 wydaje lem. O

tutaj jest nawet strona produktu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _driVer_
czy przypadkiem ten programik to nie jest plugin do Winampa ? pare lat temu też lubiłem sobie z winamopa zapuścić muzyczke z UT ciupając na przykład w takiego Totala Anihilationa ;)

Nie. To jest całkiem osobny program. Potrafi odtwarzać muze z gry w trybie ciągłym tak jak to ma miejsce w grze tzn nie ma przerwy między końcem a początkiem utworu (tego samego ofkoz). Ja tam często se lubie odpalić na nim np. muzyke z Orion's Barrikade czyli Phantom.umx jak mam wziąć sie za sprzątanie. Idzie mi to wtedy jak burza :D

A skoro już przy muzyce jesteśmy to IMHO mamy tu doczynienia z jedną z lepszych jakie chyba kiedy kolwiek powstały no i są dobrze dopasowane do poszczególnych leveli. Weźmy naprzykład to co napisałem wyżej. Course.umx niesamowicie dodaje dynamizmu rozgrywce na tej planszy tej planszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nabyłem pakiecik Totally Unreal :> Noi musze wam powiedzieć, że pomimo tych 6 lat pierwszy UT nadal cieszy jak w momencie kiedy się pojawił na sklepowych półkach.

Co do muzyki to najlepszym trackiem IMO jest ten, który możemy usłysześć podczas grania w Liandri. Znakomita dawka muzyki gitarowej z elementami muzyki tekno. Dzisiaj nawet z nudow odpalilem sobie Liandri i zastopowałem grę aby posluchać sobie tego tracka...absolutny geniusz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jakieś tytuły utworów mógłbyś powymieniać? :)

Mi tam V2 jakoś tak dziwnie do gustu przypadł oraz Hyperblast-Redux oczywiście ^^ (ta melodyjka za mną chodzi od czasów pierwszego Unreala)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unreal... 8) Przypomniało mi się, jak we Wrocu na zjeździe wpadliśmy ekipą do kafeji z zamiatem przegrania całej nocy w gry wszelakiego rodzaju :) Pierwszy był UT - pocinało się miło łebszoty ze snajpery na platformie na Decku 16 :)

Teraz pojadę eliciarstwem i zarzucę kawałem dla nielicznych.

A najśmieszniejsze jest to, że graliśmy z mańkiem półtorej godziny nic za to nie płacąc :D Nocki jak nie było tak nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz muzyki z Liandri lubie jeszcze tą z Turbine.

Pierwszy był UT

i ostatni ;]

pocinało się miło łebszoty ze snajpery na platformie na Decku 16

hie hie walki na snajperki byly da best....nigdy nie zapomne miny Radyana po kolejnym zaliczonym headshocie XDDD

A najśmieszniejsze jest to, że graliśmy z mańkiem półtorej godziny nic za to nie płacąc

coby nie mówić mamy skilla :>

Mnie sie jeszcze przypomnial text Serka a rzmialo to tak "ja pi****** ! mam -6 i jestem drugi !" :D:D:D:D:D

A tka wogóle Wafelku to z tego co pamiętam to uzywałeś Reedamera :> Nie ładnie oj nieładnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...